Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Kufir

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  433
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

22 Żadna

O Kufir

 • Ranga
  Duży członek
 • Urodziny 11/12/75

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna
 1. Demko jak i pierwsze poziomy na Marsie nie do końca trafiają do mnie jako do gracza który dziesiątki razy przeszedł Wolfa , Duke NUkem , Quake, Blood no i oczywiście DOOM 1 i 2 .... ale liczę że dalej sceneria bardziej mi będzie odpowiadać. Gra jest ładna, szybka, przyjemna i trudna! To jej olbrzymia zaleta, bo lubie gdy w grach FPS jest jakieś wyzwanie. Na pewno będe ją przechodzić kilka razy aby spatynować i zastanawiam się na jakim stopniu trudności przejść ją pierwszy raz ? Jakieś sugestie ? Odpaliłem 3 poziom trudności i jest ciężko
 2. Takie krótkie pytanie. Czy bez ps plus można pobierać i grać w kampanie czy mapy z edytora ? W ogóle czy mapy z z edytora są warte uwagi i czasu ?
 3. Opłaca się brac tego Dooma z X com za 79 zł ? Dobra cena ?
 4. Może mnie ktoś poinstruować jakie oferty na allegro dotyczące PS plusa (14 dni) będą działały na moim koncie (bez konieczności zakładania innego konta i grania na innym koncie)
 5. Zależy na jaki rynek została wypuszczona, jak na europejski to powinna mieć. Lepiej jednak zakupić GOTY w Polsce, można już kupic w b.dobrej cenie.
 6. Planuje wbić platynke w Metro, jak proponujecie rozpocząć zabawę z tym tytułem ? Słyszałem że gra i tak trzeba przejść minimum dwa razy aby odblokować pucharki.
 7. Gra jest w promocji teraz. Nadal mam masę frajdy w strzelaniu do prosiaków. No ale Duke Nukem 3d to była i chyba jest moją ulubiona grą ever
 8. Witam, czy wszystkie pucharki z tryby ON line można wbić samemu grając w prywatna sesje bez posiadania ps plus ?
 9. Początkowo też tak sądziłem i byłem zafascynowany tą grą. Jednak model jazdy (widok) z kokpitu strasznie zepsuli, a w takie gry zawsze gram na takim widoku. Zresztą wtedy tez są ujawnione największe smaczki graficzne. Niektóre samochody są z tego widoku niegrywalne, połowa ekranu to sufit kabiny, duża część to deska rozdzielcza (mało czytelna) a trasy widać tyle co na lekarstwo. Jest co prawda jeszcze kamera zza szyby ale to już nie to samo. Dlatego szybko zrozumiałem że nie mogę rywalizować z graczami którzy graja z kamerą "zza auta" i grę odpalam tylko okazjonalnie aby sie nacieszyć super grafiką i manualnie powrzucać biegi w super brykach typu Huracan .