Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

chrono87

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  481
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

168 Taka sobie

O chrono87

 • Ranga
  Duży członek

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna
 • Skąd Gdynia

Kontakt

 • PSN chrono_pl
 1. xbox

  Spencer jeszcze nie wyleciał na zbity pysk ? Wow.
 2. Też to odpaliłem ostatnio. Jakość online dalej dno, a zmiany w gameplayu i podkręcenie skryptów pozostawię bez komentarza. Jak to mówią co roku, może za rok ;D
 3. To niech sobie PES jest tak niezwykle wymagajacy, jakoś wcześniej nie musiał być i mi się grało dobrze . Świetnie mi się gra we wszystkie inne gry po sieci i to na nie przeznaczam czas zamiast grę Konami. I nie mam radiówki, LTE, 6 mb itd A gameplay w FIFIE wiadomka, że dno i metr mułu ;/
 4. Ja po patchu odpaliłem myClub i online niegrywalne. Odpaliłem FIFE 17, bo można testować za free przez ten weekend i grało się idealnie. Inne gry mi zawsze działały jak należy, ale FIFA to ostateczne potwierdzenie, że online w PES to dno.
 5. Jakby to miało jakiekolwiek znaczenie to mnie rozłączyło raz od początku. Ikonki z lagiem też nigdy nie mam. W dywizjach mam rating ponad 800 grając Chelsea albo Juve, więc nie jest to też płacz jakiegoś beztalencia. Dzisiaj rano zagrałem friendly mecz ze znajomym który mieszka gdzieś 100 km ode mnie i srednio to działało. Opóźnienie wyczuwalne, zamulone AI. Zmieniliśmy grę na BO3 i ani jednego przyciecia, ping ciągle poniżej 100 ms, gra super komfortowa u obu. Online w PES można spokojnie nazywać DNEM, jeśli nie należy się do grupy szczęściarzy, którym to działa.
 6. To raczej będzie lepiej działające AI u przeciwnika. Możesz sobie ustawić trzy różne taktyki, a jak przeciwnik ma lepsze połączenie na każdej będzie to samo. Taktyka może pomóc, ale tak ogromnej przewagi nie stworzy. No i gram teraz drugi mecz i jest naprawdę ok.
 7. Każda poważna firma powinna zapewnić komfortową grę większości graczy. Tak jak to robią inni. Średnio mnie interesuje, że sa osoby, którym działa zawsze. Mi jeden dzień działa, potem tydzień nie. O dziwo po konserwacjach zawsze jest lepiej u mnie. To tylko swiadczy o tym, że coś jest z ich serwerami. Zresztą inne gry mi działają bez problemów a w tym gównianym PESie gdzie sie łączy dwóch graczy ciągle słyszę o jakichś portach, dmz itd Zaraz kupie BF1, odpale mecz na 64 graczy i nie będzie żadnych problemów. Inni po prostu mają najlepszych fachowców od online, a Konami zatrudnia jakichś studentów. Jak mi jakaś część działała dobrze to też miałem watpliwosci jak ktoś mówił, że online jest do dupy i jednym działa drugim nie. Teraz się sam przekonuje jak to jest.
 8. Chciałem kolejny raz napisać jak to poprzednie części mi działały, jakie to mam pingi w innych grach itd Ale szkoda strzępić ryja. Niektórzy po prostu wiedzą lepiej, a jak za dwa miesiące znowu będą puste serwery to będzie zdziwienie.
 9. Yhy, ja nawet kabel bezpośrednio pod konsole podłączyłem i miałem Nat 1 w konsoli i nic to nie zmieniło. Upnp czy DMZ też niczego nie zmienia. Net mam dobry, przez LTE też próbowałem, było chyba gorzej. Routery dwa różne testowałem. Nie mam zamiaru więcej tracić energii na tą grę, zwłaszcza że z innymi grami nie mam żadnego problemu i nie ja jeden mam problemy z tą grą.
 10. Tak jest coraz ciekawiej. Przez słabe online gra coraz mniej ludzi. W tym pesie już trafiłem Tunezje, Singapur, Nazaret i inne zakątki świata. Ale to nie ma znaczenia. Ta gra jednego dnia działa dobrze w każdym meczu, a następne dni jest fatalnie z ludźmi z Polski. Żenada. Druga sprawa to mam wrażenie, że ostatnio dali momentum jak w 16. Przynajmniej mocno to widać na meczach z lagiem. No cóż może za rok Konami uda się zrobić działające online na premierę. Dla mnie ta gra to fail roku. A miałem No Mans Sky. Konami you did it again.
 11. Samemu to musisz ustawić w taktyce. Masz 4 do wyboru z wielu.
 12. Zmieniam co chwilę 1,2 albo 4.
 13. Ja grałem z tym Wiloos78 i zapamiętałem go, bo to był jeden z niewielu meczy gdzie miałem idealne połączenie. Ale nie wiem czy rozłącza mecze bo przegrałem. A dzisiaj zagrałem 4 mecze i po kolei - Tunezja, Moskwa, Moskwa, Kijów. Jestem w chyba jakiejś niekorzystnej strefie. Zresztą gra mi działa jak po premierze tyle, że wtedy gra pokazywała ikonkę wysokiego pingu, a teraz nic. Poprawianie według Konami W czwartek jakiś update to może w końcu będzie stała poprawa.
 14. Twitter, PSN, Spotify, Google, EA, Netflix - zauważ, że atakują znaczące usługi na rynku dlatego XBL sobie działa i nikt się nimi nie interesuje.