Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Croldin

Newbie
 • Ilość dodanej zawartości

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

8 Żadna

O Croldin

Informacje o profilu

 • Wiek 24
 1. PS4

  Widzieliście gdzieś w Warszawie Andromedę już?
 2. PS4

  Adam, miło mi. Pozwolę sobie zacytować komentarz z... 9GAGa, tej stronki ze śmiesznymi gifami, w której Andromedę kolejny raz przedstawiono jako "40 mln wydali, a animacje takie jak pokarm dla karasia z pewnej słynnej pasty wędkarskiej", wiecie. O, nawet dwa cytaty.
 3. PS4

  Zarejestrowałem się, bo wiadro wylewanych pomyj wywaliło mi skalę na prywatnym żeżuncjometrze. Większość wypowiadających się tutaj bazuje wyłącznie na śmieszniutkich gifach i YouTubowych przeróbkach z podkładanym śmiechem. Chylę czoła. Ograłem triala, grałem we wszystkie poprzednie ME i z największą przyjemnością kupię Andromedę. Ludzka pamięć to narzędzie niesamowicie zawodne u niektórych się tu wypowiadających. Przytoczę tu choćby uwielbianego przez nas, Polaków, Wiedźmina, którego uważam za grę prawdziwie świetną. Pozapominaliście już zapewne o Płotce na dachu, o twarzach wystających z drewna i animacjach niektórych postaci, które wołały o pomstę do nieba. Zapomnieliście i zlaliście ciepłym moczem idiotycznie biegającą Shepard w ME3? Nikt już nie wspomina o fatalnie wyglądającym Falloucie? Ciekawe dlaczego. Przerzucajcie się dalej ocenami z Dragon Age. User review na MetaCritic 7.4? Patykiem bym nie dotknął! 7.4?! Gówno! ...Idzie wyłącznie ręce załamać. Animacje w Andromedzie nie urywają dupy, ba, przyznam, że gdzieniegdzie są po prostu skopane. No i co? Zwyczajnie, co z tego? Jak naprawią, fajnie. Nie naprawią? No trudno. 10 godzin triala zachęciło mnie w 100% do przedpremierowego zakupu, a to, że któraś z postaci chodzi krzywo bądź krzywo się uśmiecha? Nie do przeżycia! Jak to? Siedźcie dalej i przerzucajcie się "bekowymi xd" filmikami. Quo vadis?