Skocz do zawartości
ONE

Magicorbz

Rekomendowane odpowiedzi

haha mojej jak powiedzialem jakis czas temu "o patrz, nowe plansze do Magic Ball" to zanim skonczylem wymawiac "ball" to lezalem pod telewizorem, pad wyrwany z reki ze skora :)

I moja karta w jej reku ;)

Skad ja to znam... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupić MagicBall 36zł + DLC 10zł = 46zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy warto kupić MagicBall 36zł + DLC 10zł = 46zł ?

Jesli lubisz tego typu gry to na pewno warto. Mnie wciagnela bardzo :) Nie zaluje, ze ja zakupilem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy warto kupić MagicBall 36zł + DLC 10zł = 46zł ?

DLC lepiej sobie odpuść, chyba, że chcesz pożegnać się z padem. Ten nowy świat, a szczególnie ostatnie cztery levele, są dość mocno przegięte. Jest naprawdę trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi akurat nie wszystkie 4 ostatnie levele sprawiają kłopot...... ale ten ostatni level DLC jest naprawdę mocno że tak powiem 'frustracjewzbudzający'...:):) a jeszcze z jednym zyciem na poczatku lvl to juz masakra...:):)ale nie ma bata....nie pozwolę by jakiś głupi algorytm ze mną wygrał....do boju;];]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noi nie pokonał....VICTORY :):) hehe....ale siwych włosów przybyło...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to ZEMSTA i ZUO w czystej postaci. Epizod z wiedźmami projektował jakiś chory z nienawiści człowiek, któremu jakiś gracz konsolowy zgwałcił żonę, zabił córkę lub w więziennej celi trenował jego homoseksualizm każdej wolnej chwili. Żeby tak zaprojektować poziomy trzeba nienawidzić. Trzeba czuć absolutną niechęć i pogardę dla każdego, kto zakupi w przyszłości ten dodatek szatana. Trzeba czuć nieodpartą radość każdej chwili, w której próbujemy się przedostać przez nierozbijalne płotki lub gdy piłeczka zmienia nam się w pierd.... coś różowego. Trzeba być zboczonym sadystą.

Jestem już pod koniec. Obiecuję solennie, że skończę tą grę tylko dlatego, żeby twórcy nie dać satysfakcji, że się poddałem. Ale potem już nigdy, nigdy tego ścierwa nie uruchomię. Obiecuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to ZEMSTA i ZUO w czystej postaci. Epizod z wiedźmami projektował jakiś chory z nienawiści człowiek, któremu jakiś gracz konsolowy zgwałcił żonę, zabił córkę lub w więziennej celi trenował jego homoseksualizm każdej wolnej chwili. Żeby tak zaprojektować poziomy trzeba nienawidzić. Trzeba czuć absolutną niechęć i pogardę dla każdego, kto zakupi w przyszłości ten dodatek szatana. Trzeba czuć nieodpartą radość każdej chwili, w której próbujemy się przedostać przez nierozbijalne płotki lub gdy piłeczka zmienia nam się w pierd.... coś różowego. Trzeba być zboczonym sadystą.

Jestem już pod koniec. Obiecuję solennie, że skończę tą grę tylko dlatego, żeby twórcy nie dać satysfakcji, że się poddałem. Ale potem już nigdy, nigdy tego ścierwa nie uruchomię. Obiecuję.

Hahaha! Ale Cię ta gierka zirytowała :) Nie dziwię się jednak bo faktycznie można się wkur%#@*! :angry:

Ja grałem coop było łatwiej :P

W co-op jest bardzo łatwo - polecam przejście gierki w tym trybie. Wpadają trofea bez problemu i można sobie pyknąć 100% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem zboczencem bo zachecila mnie twoja recka kill :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wreszcie wpadlo 100% :) co ja sie naklnelem przy Through the Fire and Flames :P Reszta srebrnych trofeow wpadla w za pierwszym razem o dziwo o.0 dzisiaj konczylem Wicked Witches - ostatnie poziomy jakis chory sadysta projektowal, chociaz juz w drugim epizodzie byl niezly hardkor od 18 poziomu wzwyz. ale jak to sie mowi, veni vidi vici i to solo :) pomimo ogromnej frustracji ktora towarzyszyla moim zmaganiom jestem dumny z tej setki ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachęciłem się waszymi opisami :D

Gierkę pociągłem z PSN z MAP PACKIEM (46zł) gram w symie CO-OP z małżonką :D i narazie jest nieźle, wpadły w sumie może ze dwa pucharki dopiero, ale graliśmy narazie tylko ze 4 razy :)

Polecam gierkę wszystkim którzy kiedykolwiek grali w Arkanoid więcej niż 2 razy :D

Ponadto bajkowość kolorów i animacja walących się budowli naprawdę robi wrażenie, zwłaszcza na dobrym TV w HD

Pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Jako że nabyłem kilka dni doświadczeń to jeszcze dorzucą pare słów o MB

Niesamowity "połykacz czasu" zwłaszcza w grze CO-OP polecam do pogrania z dziewczyną/narzeczoną/żoną/konkubiną :) siostrą i każdą inną przedstawicielką płci pięknej :D

Moja żona ciężko przekonuje się do konsoli :) gra głównie w Wolfenstein'a (starego) i Wormsy ale w Magic Ball'a wczuła się od ręki

Zewrwaliśmy nawet nockę przechodząc gierkę jednym tchem :D ale do rzeczy ...

Gra dla Panów i Pań a nawet i dla obojga naraz :D

Świetne level'e - brak nudy i powtarzalności

Fajne ciekawe BONUS PACKI - działka, potrójna piłka, piłka-zmyłka itp :) fajnie urozmaicają rozgrywkę

Bardzo dobry system trophy - trofea naparawdę ciekawe - brak takich w stylu zrób tą samą czynność 1000 razy :D Złoto w tej grze cieszy równie mocno jak platyna :D

I wogóle kupa zabawy za małą kasę

Podstawowy MAP PACK 48 leveli można swobodnie przejść 3-4 godzinki więc od ręki sugeruje zakupienie gry z bonusem Wicked-witches

Pozdr.

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mógłby ktoś napisać , coś o tych trofeach , co konkretnie należy zrobić aby wpadły ? Są to trofea z płatnego dodatku.

[Wicked Witches] Evening Exorcist

An evil witch performs dark rituals. Put an end to them by destroying her at nighttime.

[Wicked Witches] As You Wish

No one should hinder true love. Find the lovers and make those around them go away.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wczoraj w opcji CO-OP (dwóch graczy) udało się zdobyć puchar za 50 leveli pod rząd tym samym w Magic Ball'u "niestetety" ugrałem już wszystko co było do ugrania (100% trophies) :) więc wielka prośba o podrzucenie jakiegoś tytułu z PSN w stylu właśnie Magic Ball'a/Arkanoida i innych paletkowców :)

Z góry dzięki ... pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele dobrego słyszałem o gierce Shatter - pytanie jednak czy jest opcja dla dwóch graczy?

Magic Ball'a skonsumowałem wspólnie ze swoją żoną w MULTIPLAYERA CO-OP więc chciałbym coś dla dwojga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzieś czytałem że u kogoś na konsoli gierka już zmieniła nazwe na nową i na liście pucharków sa już nowe trophies. U mnie nic się nei zmieniło, nie było żadnego updateu. U was też? Co do nowyh lvl wiadomo kiedy mają być ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zmianiła nazwe.Trofea też się nowe pojawiły.Ale dodatku do kupienia nie mogłem znaleść na PSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zmianiła nazwe.Trofea też się nowe pojawiły.Ale dodatku do kupienia nie mogłem znaleść na PSS

Może znaczenie ma to w jkim sklepiku zakupiłeś grę.... ja kupiłem u nas w polski... ty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×