Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość p-zajc

Piraty

Polecane posty

Gość p-zajc   
Gość p-zajc

Mam pytanie, czy mając PS3 można je przerobić tak, aby działały na nim gry piraty?

Zia    0

na razie nie, moze za rok albo dwa

Perkel    0

oby nigdy ! Poza tym zawsze soft jest ulepszany i jak ktoś znajdzie coś do wrzucenia pirata to trzeba się liczyć np z Banem na sieci albo tym że nie będziesz miał już nowszego softu i zostaniesz w tyle za resztą :)

witus    0

Mam nadzieję, że Playstation 3 nie zostanie złamane i na szczęście nie będzie piratów. Nie rozumiem ludzi, czemu je chcą - czy robienie z siebie złodzieja im się podoba? Przykładowo ja kupuję tylko oryginalne gry - nie żal mi pieniędzy, a nie jestem bogaty. Na PC świetne gry można kupić za 20 zł, a nowe tytuły i tak stanieją - przykładem może być gra Jade Empire - na początku roku 100 zł, a teraz 60 zł :) Na Playstation 3 będą niedługo gry z serii Platynowej, w granicach 50-75 zł :)

FireMan    0

p-zajc z policji jesteś ??  :-[ :P

A tak na serio PS3 zostanie złamana , i najprawdopodobniej będzie to zmodyfikowany soft (tak jak w psp) , bo z chipem będzie dużo kłopotów , a swap magic to raczej będzie niewygodny , a napęd pójdzie sie jeb**  =] ;D

A co do gier , to koszt samej płyty to 50-100zł , więc gra chodziła by po ok. 125zł , no może 100 , co by nie było opłacalne dla gracza i "sprzedawcy" , gdyz orginała możemy kupić już za 100zł w stanie idealnym(za 80zł widziałem motorstorma bez pudełka).

Platynowa seria pojawi się prawdopodobnie za rok (teraz to jest za wcześnie) , bo raczej nie powodu , żeby za grę płacić 220zł.

A do póki gry będa drogie i będa chętni , do tego czasu będą piraci...

Gość Psychol   
Gość Psychol

A przeciez niektore gry mozna nagrac na dvd9 :P Fear zarmuje niecale 4 giga ;p A Resistance 16 - 8 giga filmow ;) A sa pirackie gry z PSS ?? zeby sie dalo za darmo ściągać??

Pigmej    0
Mam nadzieję, że Playstation 3 nie zostanie złamane i na szczęście nie będzie piratów. Nie rozumiem ludzi, czemu je chcą - czy robienie z siebie złodzieja im się podoba? Przykładowo ja kupuję tylko oryginalne gry - nie żal mi pieniędzy, a nie jestem bogaty. Na PC świetne gry można kupić za 20 zł, a nowe tytuły i tak stanieją - przykładem może być gra Jade Empire - na początku roku 100 zł, a teraz 60 zł :) Na Playstation 3 będą niedługo gry z serii Platynowej, w granicach 50-75 zł :)

Mowimy tu o grach na PS3 a nie na PC...

A przeciez niektore gry mozna nagrac na dvd9 :P Fear zarmuje niecale 4 giga ;p A Resistance 16 - 8 giga filmow ;) A sa pirackie gry z PSS ?? zeby sie dalo za darmo zciagac ??

Da sie uruchomic pirackie gry z PS2 na PS3, bez chipa??

spider    3

pierwsza osoba, która napisze coś na tematu nielegalnego uruchamiania gier dostanie bana, a temat zostanie usunięty. Widzę, że za bardzo się rozkręcacie w tym temacie, więc ostrzegam.

spider    3

mam to samo, nie lubię używanych gier.

Dyskusje na temat piratów? Ok, ale wszelkie sposoby, tutoriale itp. dotyczące uruchamiania piratów to już propagowanie piractwa i na tym forum nie ma na to miejsca.

KJ    1

Ja chciałbym tylko żeby SONY pozwoliło na uruchamianie własnych produkcji (dema, proste gry). W tym celu mogłoby udostępnić swoje SDK dla ludzi. Na żadne piraty nie mam ochoty ale pooglądać dema robione przez ludzi ze sceny to mam ogromną (kto pamięta komputer AMIGA i demka robione np. przez RED SECTOR  <uklon>)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.