Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam hs sony, ale nie moge go polaczyc ze skypem. Wiecie moze jak to zrobic?

Edytowane przez mega_mol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A polaczyles go z komkputerem najpierw ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdy już połączysz słuchawkę z PC to w skype przekieruj dźwięk na nią (w opcjach jest odpowiednia zakładka - wystarczy wybrać jako wyjście i wejście dźwięku słuchawkę - należy pamiętać że ten wybór jest zapisywany tzn. przy następnym uruchomieniu skype program będzie szukał słuchawki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchawke sparowalem przez program bluesoile, wykrywa sluchawke jako bluetooth av audio i sco audio, ale problem polega na tym ze po wybraniu jednej z opcji nie chce dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mialem niestety problemy z parowaniem. PC nie zapamietywal sluchawki (nie wiem czy to wina sluchawki czy pc). Jak juz sie udalo sparowac to trzeba bylo ustawic w skypie domyslne urzadzenia wyjscia i zbierania dzwieku i dzialalo. Jednak dzialalo troche kulawo, jakosc byla o kant dupy potluc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj doszły do mnie słuchawki z mikrofonem Ear Force P21. Jakość wykonania super, choć nie wiem czy nie są trochę za delikatne. Sterowanie urządzeniem w czasie korzystania naprawdę niczego do życzenia już nie pozostawia, Jakość mikrofonu też niczego sobie, nawet lepiej zbiera od kamerki sony. Jednak w dalszym ciągu jak mowie to słyszę samego siebie, strasznie mnie to rozprasza i prowadzi do flegmatyczniej gatki, Wie może ktoś jak to ominąć?

W grach jeszcze nie przetestowałem do końca bo czasu nie było, może dziś sie uda.

http://picasaweb.google.pl/worms0708/EARForceP21?feat=directlink

Edytowane przez worms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego parowanie przez kabel lub BT!Dzięki za info qgar!!!Mam słuchawkę dwa tygodnie i parowałem ją przez BT...w instrukcji było że albo BT albo USB ale nić nie było wspomniane o tym że to się czymś różni!Przeczytałem całą instrukcję i nic takiego nie było wiec dobrze że tu zajrzałem!

A tak w ogóle co daje sparowanie jej przez USB bezpośrednio???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego parowanie przez kabel lub BT!Dzięki za info qgar!!!Mam słuchawkę dwa tygodnie i parowałem ją przez BT...w instrukcji było że albo BT albo USB ale nić nie było wspomniane o tym że to się czymś różni!Przeczytałem całą instrukcję i nic takiego nie było wiec dobrze że tu zajrzałem!

A tak w ogóle co daje sparowanie jej przez USB bezpośrednio???

Nie mam instrukcji ale wyświetla się HQuality,a wcześniej nie.Łapie dźwięki z sąsiedniego pokoju nawet.Taki podsłuch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sparowanie przez kabelek daje rozszerzona funkcjonalnosc sluchawki, miedzy innymi tryb High Quality, ktory jest o niebo leposzy w sluchaniu niz standardowy. Czasem grajac z kims kto ma zwykla sluchawke mam ochote strzelac do niego zamiast do wroga. Nie wiem czy przy innych sluchawkach jest wskaznik naladowania baterii itd, raczej malo korzystam z HSa wiec nie powiem jakie dokladnie sa te rozszerzone funkcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie odnośnie oficjalnego Headsetu , 

po sparowaniu przez kabel USB (ktore to defakto daje dostep do zaawansowanych funkcji wspolpracy headsetu z PS3 ) nie mogę ustawiać poziomu czułości mikrofonu. Jego wartość jest stale ustawiona na " 3 " .

Czy istnieje jakas możliwość obejścia tego ? Niestety mikrofon jest dosyć czuły i zbiera mi dzwięki nawet z sąsiedniego pokoju .. 

Czytając pierwszego posta w tym wątku można zauważyć, że są dostępne 2 tryby pracy: Automatyczny i zwykły. Spróbuj ustawić na zwykły (czyli jak każdy inny headset) i wtedy spróbuj. Tylko wtedy pozbawisz się funkcji dodatkowych headseta. Swoją drogą mam zamiar kupić ten headset. Nie orientuje się ktoś może po ile chodzi teraz w sklepach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy od sklepu - około 140zł sądzę, ze trzeba za niego dać.

Co do zwykłego trybu pracy, pozbawia mnie on tez funkcji High Quality :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w Grudniu oficjalnego Sony w Media Markt zapłaciłem 150zł . Jestem zadowolony bardzo dobra jakość sygnału śmiga bez problemów . Po za tym patrząc na ceny na Allegro to z przesyłką wyszło by na to samo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest różnica w jakości dźwięku!No i dodatkowo przy włączaniu/wyłączaniu HS'a w prawym górnym rogu ekranu pojawia się informacja że jest podłączony/odłączony a dodatkowo przy wyciszeniu lub zmianie głośności pojawia się stosowny komunikat!a więc jest różnica w sposobie parowania HS! jeszcze raz dzięki za info;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w Grudniu oficjalnego Sony w Media Markt zapłaciłem 150zł . Jestem zadowolony bardzo dobra jakość sygnału śmiga bez problemów . Po za tym patrząc na ceny na Allegro to z przesyłką wyszło by na to samo .

No nie bardzo ;) Ja kupiłam HS Sony za 85zł, przesyłka 12zł, chyba jest różnica ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

150 zl to kosztuje sam ale poszukaj zestawu gra + headset i też dasz +- 150zl no i gra faktycznie gratis,jest do wyboru min. 3 :

socom,endwar,warhawk (ale ten ostatni bez oryginalnego hs tylko jabra).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Kupilismy z kumplem takie słuchawki:

http://www.allegro.pl/item884102635_call_of_duty_modern_warfare_2_headset_w_wa_ps3.html

'>

http://www.allegro.pl/item884102635_call_of_duty_modern_warfare_2_headset_w_wa_ps3.html

Po podłączeniu niestety dźwiek wydobywający się ze słuchawki pozostawia wiele do życzenia. Mamy obaj głośność na 5, przy niższych wartościach, prawie się nie słyszymy, i coś w słuchawce cały czas trzeszczy i zniekształca głos.

Czy te słuchawki tak mają, czy coś źle robimy? Dodam, że podłączyliśmy je zgodnie z instrukcją. Parowanie za pomocą kabla nie pomaga, chyba kablem można tylko naładować baterie.

Jeśli ktoś ma takie same słuchawki, proszę o małą pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja mam problem - sparowalem dwie sluchawki BT ( nokia i motorola ) , obie podlaczyly sie prawidlowo do PS'a

jednak kiedy wlaczam gre ( testowalem na battelfield 1943 , ktory akurat ma zje...ną obsluge headsetów, ale powinno cos jednak dzialac , nawet słabo ) - nic sie nie dzieej, nie mam mozliwosci prowadzic jakichkolwiek rozmów, w ustawieniach nie znalazłm nic, co włączałoby sluchawkę

czy , jako techniczny noob , cos powinienm jeszcze zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

150 zl to kosztuje sam ale poszukaj zestawu gra + headset i też dasz +- 150zl no i gra faktycznie gratis,jest do wyboru min. 3 :

socom,endwar,warhawk (ale ten ostatni bez oryginalnego hs tylko jabra).

Dwa pierwsze mnie nie interesują a trzecią już mam. Zapewne i tak kupię oryginalny za 150 zł normalnie w media markt i tyle.

P.S: Warhawk na dysku a nie na płycie to duża wygoda :].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pierwsze mnie nie interesują a trzecią już mam. Zapewne i tak kupię oryginalny za 150 zł normalnie w media markt i tyle.

P.S: Warhawk na dysku a nie na płycie to duża wygoda :].

Jest jeszcze zestaw z MAGiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze zestaw z MAGiem.

Dokładnie to będzie... bo premiera na starym kontynencie jest zapowiedziana na 29 stycznie.

cena to około 280 zł na ultimie

Edytowane przez wałeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam drogich kolegów.

Mam taki "mały" problem. Kupiłem oficjalnego headset'a Sony, sparowałem ładnie kabelkiem i zacząłem grać z kumplem w Call of Duty MW2.

Pierwsze dwa dni było w miarę OK. prócz tego, że było słychać trochę pogłos (echo swojego głosu) i jeszcze zauważyłem, że nie można

równocześnie mówić, bo rwie, tylko na zmianę. Ale jakoś dawało się grać i gadać (fajna sprawa smile.gif ).

Natomiast trzeciego dnia po zaproszeniu słyszeliśmy się w menu gry ale już po wystartowaniu i załadowaniu mapy już nic nie słychać

podczas samej gry. Ja widzę swoją ikonkę głośniczka i widzę, że reaguje jak coś mówię i kumpel tak samo ale nawzajem się nie słyszymy.

Może ktoś pomóc w tym temacie?

Z góry dziękuję

-----------------------------------

Problem rozwiązany, poprostu w pewnym trybie gry przeciwnicy się niesłyszą.

Edytowane przez tomey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam drogich kolegów.

Mam taki "mały" problem. Kupiłem oficjalnego headset'a Sony, sparowałem ładnie kabelkiem i zacząłem grać z kumplem w Call of Duty MW2.

Pierwsze dwa dni było w miarę OK. prócz tego, że było słychać trochę pogłos (echo swojego głosu) i jeszcze zauważyłem, że nie można

równocześnie mówić, bo rwie, tylko na zmianę. Ale jakoś dawało się grać i gadać (fajna sprawa smile.gif ).

Natomiast trzeciego dnia po zaproszeniu słyszeliśmy się w menu gry ale już po wystartowaniu i załadowaniu mapy już nic nie słychać

podczas samej gry. Ja widzę swoją ikonkę głośniczka i widzę, że reaguje jak coś mówię i kumpel tak samo ale nawzajem się nie słyszymy.

Może ktoś pomóc w tym temacie?

Z góry dziękuję

---------------------------

Problem rozwiązany, poprostu w pewnym trybie gry przeciwnicy się niesłyszą.

Edytowane przez tomey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam nadzieję, że nie dubluję żadnego istniejącego już tematu, ale wyszukiwarka nie wskazała mi nic co byłoby dla mnie przydatne ;]

Otóż mam zamiar w niedługim czasie kupić headset, ale w tym temacie jestem kompletnie zielony, bo nigdy nie interesowałem się tego typu urządzeniami. Byłbym zatem wdzięczny za jakieś podpowiedzi - na co zwracać uwagę, jakiej firmy hs są najlepsze, do jakiej kwoty nabędę porządny hs bez przepłacania ect. Chętnie też poczytam opinie o waszych modelach, może wśród nich znajdzie się coś co mnie zainteresuje.

Nie mam konkretnych wymagań, bo szczerze mówiąc nie wiem na co w przypadku headset'u zwracać uwagę.

Z góry dzięki za wszelkie porady :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj ten watek to sie dowiesz. HS Sony ma specjalne funkcje przy wspolpracy z konsola i dzieki temu rzadzi na tym polu. Jezeli chcesz HS do telefonu to juz niech wypowie sie ktos, kto mial kilka sluchawek i ma porownanie. Ale najwazniejsza cecha jaka wg mnie powinien miec HS to wygoda przy noszeniu. Niestety mi slon na ucho na depnal i niewygodnie nosi mi sie takie wynalazki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja własnie nabyłem na Allegro headset Gioteck EX-01 z opisu i paru obejanych przezemnie na youtube filmików wydaje sie całkiem niezły ale tak naprawde sprawdze go jak przyjdzie lada dzien i mam nadzieje ze niebył to zły wybór z mojej strony.

A moze ktos posiada własnie ten headset i moze sie podzielic opiniami na jego temat szczególnie interesowała by mnie kwestia o której nigdzie przeczytać niemogłem a mianowicie o długosc rozmowy na baterii

Z checia poczytam wasze wrazenia Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×