Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

To mogę coś zrobić by odblokować resztę poziomów ?

Już to ktoś pisał wyżej... Spróbuj zainstalować HS jak zwyczajny zestaw HF tylko przez BT, nie paruj z konsolą. Stracisz wszystkie bajery jakie daje HS Sony (HQ, likwidacja szumów, echa itp) ale prawdopodobnie będziesz mógł regulować sobie czułość mic. Ale jaki to ma sens....?

Spróbuj i napisz, czy się zmieniło. Dla mnie jest dobrze jak jest po sparowaniu z konsolą. I nie będę w tym grzebał.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy orientuje się ktoś czy i gdzie w PL można kupić Headset Ear Force P21??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak cos to mam do sprzedania headset z limitowanej seri metal gear solid ,1raz uzyty w celu sprawdzenia czy dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy orientuje się ktoś czy i gdzie w PL można kupić Headset Ear Force P21??

Sam szukałem swego czasu i niestety byłem zmuszony sprowadzić z UK przez kuzyna koszt 340zł. Kasa straszna, ale z efektu jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam hs sony tylko często podczas rozmowy nie rozumiem co druga osoba mówi, mnie wyraznie słychac. Myślę, że może coś z ustawieniami nie tak, jaki macie ustawiony poziom mikrofonu i modulator głosu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki urok HSow na ps3. Bardzo czesto slychac niewyraznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może druga osoba ma słaby mikrofon ?? ^ ^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może druga osoba ma słaby mikrofon ?? ^ ^

To nie to, dzisiaj grupą graliśmy w avp i wszyscy dobrze się rozumieli, ja tylko nielicznych słyszałem. Kupię jakieś zwykłe słuchawki z mikrofonem i zobaczę jaka jest różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam motorola ht820 słuchawki bluteoth stereo xD używam do telefonu i do kompa z ps3 śmigają jako hs ale nie sprawdzałem jakości wiem ze jak gadam przez telefon to słyszę dobrze i inni tez mnie dobrze słyszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupic HS (potrzebny mi i do PS3 i do PC) mam do wyboru HS Bluetoth Jabry (wyglada jak sluchawki bezprzewodowe) albo jakis przewodowy. Slyszalem ze na bezprzewodowym HS nie da sie sluchac tj. nie mozna go uzywac jak sluchawek ,a na bezprzewodowym jest taka mozliwosc ,czy to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zadales sobie odrobine trudu zeby przesledzic watek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam jakiegoś Hedseta bądź słuchawek bezprzewodowych które będą kompatybilne z PS3. Mógłby ktoś polecić jakieś?

P.S niechce na nie wydawać majątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam jakiegoś Hedseta bądź słuchawek bezprzewodowych które będą kompatybilne z PS3. Mógłby ktoś polecić jakieś?

P.S niechce na nie wydawać majątku.

Nie chcesz wydawać majątku, to ja mogę polecić ta Motorolę, mam taką samą, używam zarówno do telefonu jak i komputera oraz konsoli i sprawuje się bardzo dobrze ->> http://allegro.pl/it...znan_h_350.html :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam Nokie BH-501. Czy ktoś ją poza mną ma ? Chciałbym wiedzieć, jak dobrze ten zestawik skonfigurować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A zadales sobie odrobine trudu zeby przesledzic watek?

Nie ,bo nie mialem czasu ,ale zaraz to zrobie ,dzieki za pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem słuchawki z mikrofonem LOGITECH PREMIUM STEREO HEADSET 350 i nie mogę ich zarejestrować, może być dlatego, że mam zarejestrowany też headset sony?

Pytanie nie aktualne.

Edytowane przez Bejnar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuje pomocy od osoby która zna sie jakie słuchawki będą pasować do ps3. Mam zamiar kupić sobie te o to słuchawki blutooth http://www.allegro.pl/item948235240_oryginalne_sluchawki_sony_ps3_blutooth_gw_wys_24h.html

Czy te słuchawki bedą działać na ps3 do gier, home itd?i jaki będzie z nich głos stereo czy jaki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuje pomocy od osoby która zna sie jakie słuchawki będą pasować do ps3. Mam zamiar kupić sobie te o to słuchawki blutooth http://www.allegro.p...gw_wys_24h.html

Czy te słuchawki bedą działać na ps3 do gier, home itd?i jaki będzie z nich głos stereo czy jaki?

To jest słuchawka zakładana na 1 ucho - jak z tego chcesz uzyskać głos stereo? Będzie zwykłe mono.

Ta słuchawka będzie dobrze działać z PS3, ale pamiętaj, że będziesz w niej słyszał tylko i wyłącznie innych użytkowników konsoli tam gdzie jest multiplayer.

:ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest słuchawka zakładana na 1 ucho - jak z tego chcesz uzyskać głos stereo? Będzie zwykłe mono.

Ta słuchawka będzie dobrze działać z PS3, ale pamiętaj, że będziesz w niej słyszał tylko i wyłącznie innych użytkowników konsoli tam gdzie jest multiplayer.

:ninja:

Możesz mi polecić jakieś dobre słuchawki albo ktoś inny do 150zł gdzie będzie dzwięk stereo i gdzie bede mógł słyszeć także głos z playstation home, dzwięk menu w konsoli itd a nie samych użytkowników w multiplayer

Oczywiście chodzi mi o słuchawki także z mikrofonem do rozmów, z góry dzięki za pomoc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co lepiej kupić:

PS. nie ważne czy jest przewodowe, czy bez przewodowe:

http://allegro.pl/item934525191_logitech_vantage_usb_headset_for_pc_i_ps3_skype.html

czy

http://allegro.pl/item942638060_sluchawki_logitech_cordless_vantage_headset_ps3_pc.html

No wiadomo: cena jest lepsza w tym pierwszym...

Które mają lepszą jakość słyszenia/rozumienia co inni mówią?

PS2. nie mogę kupić Oryginalnego HS od sony, bo jestem niedosłyszący i nosze aparaty słuchowe, no tak, ciekawe kogo to obchodzi :P, więc proszę nie pisać "zamiast z tych dwóch kup sobie oryginalny HS od Sony"

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co lepiej kupić:

PS. nie ważne czy jest przewodowe, czy bez przewodowe:

http://allegro.pl/it..._ps3_skype.html

czy

http://allegro.pl/it...set_ps3_pc.html

No wiadomo: cena jest lepsza w tym pierwszym...

Które mają lepszą jakość słyszenia/rozumienia co inni mówią?

PS2. nie mogę kupić Oryginalnego HS od sony, bo jestem niedosłyszący i nosze aparaty słuchowe, no tak, ciekawe kogo to obchodzi :P, więc proszę nie pisać "zamiast z tych dwóch kup sobie oryginalny HS od Sony"

Pozdrawiam

odpowie ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema

powiedzcie mi jaka macie jakosc dzwieku w waszych hs ?

slyszycie dobrze cala rozmowe ,wyraznie ?

na ile je ocniacie ? ja oceniam w sklai 1/5 (jakosc rozmowy)

w porownaniu z jakoscia z dzwiekiem słuchawkowym xboxa porazka. czy moze to wada mojego hs ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema

powiedzcie mi jaka macie jakosc dzwieku w waszych hs ?

slyszycie dobrze cala rozmowe ,wyraznie ?

na ile je ocniacie ? ja oceniam w sklai 1/5 (jakosc rozmowy)

w porownaniu z jakoscia z dzwiekiem słuchawkowym xboxa porazka. czy moze to wada mojego hs ?

Piszesz o oryginalnym HS od Sony...? No co jak co, ale jakość rozmowy jest b. dobra imho 4+/5 albo lepiej 5-/5. System High Quality robi swoją robotę dobrze i wczoraj w BF BC2 wreszcie sobie więcej pogadałem. Nie ma żadnych problemów typu: pogłos, szum, zniekształcenia, dziwna modulacja. Kolegę z teamu słyszałem jakby stał za mną. A muszę napisać, że raczej mówiliśmy cicho, bo graliśmy tak do 3 chyba więc wiadomo... Słyszałem/czytałem, że takie problemy potrafią się trafić w innych HS nie dedykowanych do PS3 (koszmarna jakość, niewyraźny bełkot, trzaski). Nie neguję, że są modele innych firm co dają radę, bo takie też opinie czytałem, ale to może być ruletka. Albo będzie ok albo... Z HS od Sony wiesz, że zawsze będzie dobrze :thumbsup:

Pozdrawiam

PS. Ja po przeczytaniu komentów o kiepskiej jakości rozmów w innych HS bez chwili namysłu kupiłem oryginalny. Nie żałuję ani złotówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jakosc zalezy od gry. Np w BF BC2 nawet na HSach sony jakosc jest wg identyczna jak na HSach 3rd party. Gralem z dwoma kumplami. Ja i jeden z nich mielismy Sony, ostatni z nas jakis inny. Nie slyszalem doslownie zadnej roznicy w jakosci a ocene niestety tez musze dac stosunkowo niska, max 2/5 !! Natomiast dawno dawno temu grajac w SOCOMa jakosc byla bardzo dobra i chociaz nie pamietam juz dokladnie bo to ponad rok temu bylo, dawalbym 4/5 a moze nawet i wiecej, a ponadto roznica w jakosci pomiedzy sluchawkami sony a reszta byla odczuwalna na pierwszy rzut oka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×