Skocz do zawartości
green beret

The Saboteur

Rekomendowane odpowiedzi

Na czym polega złoty bonus do bójki "Dotyk Smierci" ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega złoty bonus do bójki "Dotyk Smierci" ??

Po odblokowaniu tego bonusa: podchodzisz do szkopa i ctrl+E zabijasz go nożem, po cichu, nikt nic nie widzi. Niemiec stoi chwilę, zdziwiony, możesz wtedy spokojnie odejść, i pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

właśnie wczoraj listonosz dostarczył mi nowiutką kopię gry The Saboteur.Niestety różnie zajęcia po pracy ( pisanie magisterki, olimpiada;) spowodowały,że gra jeszcze lśni w folii,ale już za chwileczkę,już za momencik...otworzę:) Również przed zakupem gry oglądałem filmiki,czytałem opisy w gazetach itp.Tam gra miała max 8pkt na 10,ale były też i 4 pkt.Mimo tego nie zniechęciłem się.Mam nadzieję na niezapomniane wrażenia,bo jeśli faktycznie gra trąci klimatem Mafii to nie ma się czego obawiać.Ok,starczy.Jak zagram to napiszę co i jak...pozdro dla reszty sabotażystów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to gra rewolucyjna, ale naprawdę warto w nią zagrać. Ciekawe misje, dużo do znalezienia dodatków, i odstresowująca rozgrywka. No i najważniejsze, że jest jeszcze co robić(zbierać) po ukończeniu głównego wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja..grafika,gameplay to żadna rewolucja,ale gra się tak hmm...na luzie,fajny klimacik,muza,krew na ekranie,dziesiątki misji,fajny francuski akcent...po prostu nie żałuję wydanej kasy.A,się wnerwiłem,bo jak kupiłem tą grę nóweczkę,to za kilka dni na jednej ze stron gdzie sprzedają właśnie gry,itp,była na The Saboteur promocja 50% czyli można było ją kupić na PS3-kę za niecałe 120 zeta,hehe;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, Saboteur to świetna produkcja, lecz została przyćmiona innymi, może lepszymi, bardziej znanymi tutyłami. Mimo wszystko - polecam ^^

P.S. - czy wy też mieliście taki problem - trofea nie wpadają, a robie to co mam zrobić (xd) np zabiłem po cichu 3 generałów, a mimo to trophy "Trick or Treat" nie wpadło. Czy to możliwe że coś jest zepsute (...) ? HELP xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam taki problem z grą:

Według mapy mam już zaliczone wszystkie punkty w strefie Paryż 2, jednak wg statystyki brakuje mi dwóch działek przeciwlotniczych i jednego szperacza.

Pozostały mi już tylko punkty w strefie Paryż 1, ale one są już za punktami kontrolnymi.

Czy ktoś miał podobny problem?

Już sobie poradziłem!

Edytowane przez WaldekM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w S od kilku dni, ilość obiektów do odnalezienia, zniszczenia lub wyeliminowania miażdży. Rozumiem 100, 200, nawet 300, ale półtora tysiąca? :fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj sobie sprawiłem za śmieszne 80zl i muszę powiedzieć, że bardzo pozytywne zaskoczenie. Wciąga jak cholera.

Fabuła na pewno na plus, klimat czarno - białego Paryża wymiata !!

Elementy strzelane też fajnie wypadają a ilość rzeczy do znalezienia i odkrycia to poprostu istne szaleństwo.

Polecam napewno dla każdego fana GTA . Świetna odskocznia i zapełnienia czasu w oczekiwaniu na Red Dead Redemption...

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj odpaliłem płytkę z The Saboteur

gra wymiata

świetna muzyka

nie podoba mi się model prowadzenia samochodów ale myślę że się przyzwyczaję

jedno pytanko

mianowicie czy da się doszczętnie zepsuć samochód np. jak w GTA żeby wybuchł czy coś w tym stylu (można podłożyć dynamit ale nie o to mi chodzi) podczas jazdy czy jest to możliwe

pytam z ciekawości gdyż samochody bardzo wolno się psują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ot tak zderzajac sie z samochodami i wjezdzajac w budynki? Da sie, ale tak na prawde to te samochody sa istnymi czolgami ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ot tak zderzajac sie z samochodami i wjezdzajac w budynki? Da sie, ale tak na prawde to te samochody sa istnymi czolgami ;d

no żebyś wiedział :) ale jestem pozytywnie zaskoczony

naprawdę fajna gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do gry podchodziłem z lekkim dystansem.. Powiem więcej - myślałem, że to przygoda na góra 10 minut, po czym się zakończy. O samej grze dowiedziałem się z gazetki PSX Extreme. Zaryzykowałem, zakupiłem, gdyż lubię gry o tematyce wojennej.

Po uruchomieniu gra mnie wręcz oczarowała. Klimat, paleta możliwości, misji do zrealizowania, potężny obszar do zwiedzania etc. Nie ma co dużo tutaj pisać - polecam każdemu, kto lubi tematykę wojenną, przy czym podobają mu się również gry takie jak GTA III wzwyż.

Gra jest naprawdę bardzo dobra, chociaż tak mało wokół niej reklamy.

Pozdrawiam serdecznie,

solmyrair.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, w przeciwieństwie do przedmówców, byłem pełen optymizmu co do The Sabotuer.

Czekałem na stosowny moment (czyt. aż gra stanieje) by się grę zaopatrzyć. Samej rozgrywki jeszcze nie ukończyłem, co bynajmniej nie wynika z braku ochoty, a czasu.

Jako całość jest moim zdaniem bardzo dobrze - klimat gry jest gęsty, oprawiony dobrym humorem głównego bohatera, przyjemną grafiką (porównania do gta4 wskazane bardziej na sposób rozgrywki niż poziom detali miasta, aczkolwiek i tu panowie z EA nie mają się za bardzo czego wstydzić. Jest to jednak inny poziom) i zadowalającą fabułą z naprawdę ciekawymi misjami.

Te ostatnie są w moim odczuciu nieco chaotyczne tzn zestawiono je obok siebie nieco na siłę, co nie do końca pomaga stworzyć spójny świat przedstawiony. Trzeba jednak oddać, że są zróżnicowane. Oczywiście między misjami możemy swobodnie jeździć po mieście i uprzykrzać życie parszywym szwabom.

Problemem jest poziom trudności, który nie jest zbyt wyśrubowany. Wspomnianym chłopcom ze swastykami bardzo łatwo uciec, a zadania za 2 lub max 3 podejściem można przejść bez problemu (najczęściej jednak udaje się to za 1).

Za największą wadę wypada rzeczywiście uznać fizykę gry. Wspinanie może dostarczyć problemów, szczególnie w tych co bardziej gorących momentach, a jazda samochodami, mimo iż przyjemna, jest też nieco dziwna. Niby ok, ale czegoś tu brakuje.

Generalnie jednak bogactwo miasta, rozmaite zakamarki, całościowy pomysł (mimo wytartego do granic możliwości tematu II WŚ) to wynagradza wspomniane wady. Sam za The Saboteur zapłaciłem 50 zł i uważam, że w tej cenie to rewelacyjny zakup. Dodatkowy plus za polonizację. Nie dopatrzyłem się żadnych literówek, spolszczenie jest kinowe, a przy tym nie ugrzecznione. Są k**wy, bardziej wulgarne gierki słowne, co dodatkowo buduje klimat. Oczywiście niekiedy tłumaczenie jest i tak łagodne, bo w niektórych momentach Ci, którzy znają angielski uśmiechną się znacznie szerzej słysząc kwestie wypowiadane przez Seana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że jeśli chodzi o misje fabularne to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Pierwsze misje to był klasyk - jedź po kogoś, zabij kogoś, coś zniszcz, itp ale późniejsze misje tak mnie wciągnęły, że musiałem skończyć fabułę, naprawdę super :) Miałem dziś jechać na uczelnię po wpis i do Saturna, ale nie mogłem się oderwać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy misje na zółto na mapce to jest główna fabuła a te czarno-białe to są misje poboczne czy jak to jest :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kopię z UK i o ile pamiętam napisy były po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×