Skocz do zawartości
ONE

Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem fanką Lary ;), całe szczęście że mam ps3. Nie mogę się doczekać. Jak dla mnie, to zapowiada się bardzo ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buuuuuu! Ta nowa 'Lara' nawet nie jest podobna do prawdziwej z poprzednich części ;|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buuuuuu! Ta nowa 'Lara' nawet nie jest podobna do prawdziwej z poprzednich części ;|

no i dobrze :biggrin:

gra będzie świetna

nic dodać i nic ująć

czekam na nowego Tomb Ridera (z nową Larą) i Uncharted 3 (ze starym Nathanem) :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare Lary mi się nie podobały, takie napompowane lale :D. Nowa jest znacznie lepsza, ciekawe jak by jej się praca układała z Drakiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że będzie chociaż jakiś króciutki fragment gameplay-a. Jak znowu uraczą nas screenami to przypuszczam, że w tym roku w Larę raczej nie pogramy.

Edit:

http://www.ps3site.pl/tomb-raider-lara-croft-reborn-w-najnowszym-edge/68920/

w EDGE gampeplay-a nie będzie :confused:

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny wyglądają naprawdę ładnie.W końcu lara nie wygląda jak barbie jak to było w poprzednich częściach.Ale nie wydaje mi się żeby ta część była lepsza od Uncharteda.Ale czekam na nią bo mam wszystkie części Tomb Raidera na PC : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asull>> Nie ma co porównywać tych dwóch gier. Niby ten sam gatunek, ale każda stawia na zupełnie inne cechy rozgrywki. Uwielbiam obie serie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedni lubią umazane w błocku dziewczynki a drudzy cycaste milfy z warkoczem.

Osobiście podobają mi się oba wizerunki :thumbsup:

Bardziej zastanawia mnie koncepcja otwartego świata. No może iluzji, ale jednak. To może być równie sexowne w tej serii jak sama postać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się zapowiada. Rewelacyjnie wygląda. A Lara jako postać jest fantastyczna. Mniejsza o wygląd. Ważne jest to, kim jest, jak mówi, co wie i co potrafi. Piękna sprawa. Lara w TR:A była super, podobnie jak ta z TR:U. Nowa wersja jest jednak najbardziej realistyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nowym TR dowiedziałem się jakieś pół godz temu :pardon:. Screeny wyglądają naprawdę ładnie, choć mi osobiście taki horrorystyczny klimat nie pasuje, no ale to początek jak myślę. Z niecierpliwością czekam na U3, a tu dochodzi jeszcze jedna rewelacyjna gra, ehh nie wyrobię z wydatkami <_<:tongue: . Dobrze, że wychodzi nowy TR, bo po tym ostatnim wyrobie Guardian of Light to poczułem lekki niesmak to Lary. Mam nadzieje,że to będzie w stylu prawdziwych Tomb Raiderów. Czekam na demko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fejsie znalazłem trochę screenów starych jak świat. Nie wiem czemu nigdzie się nie pojawiły (albo przegapiłem). W każdym razie na mój gust wygląda to lepiej niż Uncharted i to chyba jednak nową Larę wybiorę na premierze jeśli byłyby zbieżne w czasie. Zapewne na E3 dowiemy się więcej.

Screeny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że na E3 pokażą coś więcej niż screeny, którymi karmią nas już od bardzo dawna. Jakiś gameplay by się przydał albo chociaż trailer z czymś więcej niż logo.

@kill przegapiłeś już je pokazywali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że były tylko niewyraźnie screeny z gazet. Mniejsza z tym.

Teaser Trailera nam pokażą, jak strona na fejsie będzie miała 100 000 lajków. Ech, nie wiedziałem, że dożyje takich absurdalnych czasów.

Klikamy.

http://www.facebook.com/TombRaider

Pełen trailer 2 czerwca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fall 2012 to cios poniżej pasa. Chyba tego nikt się nie spodziewał, bo wiele sklepów także w Polsce robiło już preordery i przewidywany termin miał być końcówka 2011. Sam trailer świetny wręcz genialny , oprócz ostatniej sekundy down.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że zrobią grę jak najszybciej bo już chcę grać !!!! :scare:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i na taka Lare czekalem wlasnie pare lat :) i w koncu nie ma jakis dziwnych proporcji ciala :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, bo z gry, w której trzeba trochę pogłówkować i jednocześnie mieć szybkie palce, zapowiada się klon Uncharted gdzie wszystko odbywa się automatycznie, albo przeplata się z radosnym wciskaniem jakiegoś przycisku. Do tego same skrypty i filmowy klimat oraz obowiązkowo rozbujana kamera. Jak na razie gameplay fail.

Oprawa wizualna win!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×