Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Sign in to follow this  
Followers 0
Maty15

PS3 FIFA 14

2710 posts in this topic

sprawdzę jak włączę ;)

btw. strasznie irytuje mnie to, że 1/3-4 mecze jest w deszczu...no przecież nawet w Anglii tak nie pada jak oni to zasymulowali w grze. poza tym , tak jak wspominałem wcześniej, nader często trafiam na BVB, nie wiem z czego to wynika (jakaś specjalnie skonfigurowana baza danych?), która czerpie dane ze świata realnego? bvb i borussia na przestrzeni ostatnich 2-3 lat grają regularnie w LM...

Tak jest, że jak grasz jakimś zespołem to on ma dopasowany poziomem klub, z którym się gra. Ja grałem BvB i ciągle na PSG trafiałem, dopiero jak zacząłem grać 3* to miałem masę przeciwników, których nazw nawet nie znałem

w sensie, jak zaczales grac zespołem 3 gwiazdkowym, czy jak doszedłeś do 3 gwiazdki jesli chodzi o umiejętności? :)

Zagra ktoś sezony meczy towarzyskich i sezony współpracy ?

Edited by Dejvid1189

Jak wygląda sprawa z płynnością animacji w FIFA 14 na PS3? Czy ta część jest o coś okrojona w stosunku do wersji na PS4?

Mam pytanie, czy da się grać na PS3 w Fifa14 za pomocą DS4? Jeśli tak to jak to zrobić bo w menu gry wyświetla się coś w stylu że trzeba użyć kontrolera bezprzewodowego chociaż DS4 jest zarejestrowany normalnie w konsoli, po XMB mogę się bez problemu poruszać, w grze jest problem.