Skocz do zawartości
ONE

Dragon's Crown

Rekomendowane odpowiedzi

Jest mozliwosc pogrania w 2 osoby na jednej konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany szybkie pytanie mam zebrać 9 talizmanów. Ubiłem tego śmiesznego króliczka za którego dostałem jeden. Ale po zabiciu chimery i cyklopów nic nie dostałem. Trzeba w jakiś specjalny sposób ubić tych bossów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany szybkie pytanie mam zebrać 9 talizmanów. Ubiłem tego śmiesznego króliczka za którego dostałem jeden. Ale po zabiciu chimery i cyklopów nic nie dostałem. Trzeba w jakiś specjalny sposób ubić tych bossów?

W każdym lochu masz ścieżkę A i B, tylko na końcu ścieżki B jest talizman, dodatkowo jak się nie wyrobisz w czasie, np. za zabicie tego królika i zabiją go posiłki to też Ci ten amulet nie wpadnie. Za Chimerę też z tego co pamiętam talizman wpadnie Ci tylko jak ją zabijesz nim dwa razy się podłoga zawali, itp. pewno nie zdążyłeś i Ci nie wpadł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon's Crown w końcu ukończone. Właściwie zrobiłem dwa konkretne podejścia do tej gry. Na początku, po kilku godzinach, znudziło mnie powtarzanie poziomów po kilka razy w celu farmienia zadań pobocznych. Odstawiłem grę na jakieś 2 miesiące i po powrocie wciągnęła mnie jak nigdy. Erpegów raczej nie tykam z racji braku czasu, ale ten jest inny niż wszystkie. Głównym motorem napędowym do napoczęcia DC był mój sentyment do gier beat'em up. Nie zliczę nawet, ile żetonów utopiłem kiedyś we wrzutnikach automatów Punishera i Cadillacs & Dinosaurs. Swoją drogą, gdy w pewnym momencie ogrywania Dragon's Crown dosiadłem Raptora, aż mi się zamarzyło ponowne zagranie w C&D. Oj, dałbym dużo za porządny remaster tego klasyka w takiej formie.  :wub:

 

No ale wracając do sedna... Dragon's Crown jest znakomite! Urzeka swoją stylistyką i ścieżką dźwiękową. Zachęca również do zabawy bardzo przyjemnym gameplayem, który bawi tak samo zarówno po 5-ciu, jak i 20-tu godzinach obcowania z tym tytułem. Idealna gra na Vitę, którą z czystym sumieniem polecam każdemu posiadaczowi tej konsolki. Ba, jak ktoś nie ma Vity, może śmiało również brać wersję na PS3. Podejrzewam, że na dużej konsolce smakuje tak samo dobrze. :)

 

Jeszcze słówko na temat tego, co dodatkowo mi się spodobało, oraz małe pytanko do weteranów gry:

Przez całą grę grałem offline, gdyż nie widzi mi się granie z randomami. Postawiłem na towarzystwo wskrzeszanych mobków i również świetnie się bawiłem. Tego cholernego smoka na końcu ledwo ubiłem. Bydlak ukatrupił wszystkich moich mobków, a mi zostało jakieś pół milimetra życia i zero potionów. :sweat: Gdy już szykował się do nieblokowanego zionięcia ogniem, a w moją stronę lazły kościotrupy, zaryzykowałem i ostatnim tchem wykonałem grand smash (Dwarfem), po czym stwór padł. Satysfakcja ogromna!  :biggrin:

 

Po ukończeniu gry sądziłem, że NG+ będzie polegało tylko na ponownym przejściu, tyle że na hardzie. Tymczasem pojawiły się lochy, arena, i nowe questy. Tu moje pytanie... Warto przechodzić ponownie tę grę? Oczywiście wypróbuję arenę i lochy, ale nie widzi mi się ponowne spędzanie 27 godzin w skórze Krasnoluda. :P Inną postacią też jakoś nie chce mi się grać od początku. Pomóżcie Panowie oświecić niewtajemniczonego.   ^_^

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to czysty grind. Będziesz powtarzał te same levele bez końca - labirynt generuje je losowo. Nowych miejscówek nie uświadczysz, jeno poziom mocno wzrasta. Skoro nie bawi się przechodzenie tego samego inną postacią, to odpowiedź wydaje się oczywista ;) Ja skończyłem grę raz na ps3 i miałem dość. Za jakiś czas wrócę pewnie inną postacię na vicie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem grę 3 razy na różnych stopniach trudności i też mam dość .

Gra jest bdb, problem w tym żę granie z npcami mija się z celem tym bardziej że na wyższych poziomach trudności jest hardkorowo a inteligencja naszych pomagierów jest na bardzo marnym poziomie .

Dodatkowo wiele razy próbowałem znaleźć kogoś do gry i nigdy nikogo mi nie potrafiło znaleźć - ta gra jest chyba martwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie również gra jest świetna, ale niespełna 30 godzin w niej spędzonych jest dla mnie wystarczające. Dlatego póki co odpuszczam dalsze granie, choć DC pozostanie na karcie. A nuż kiedyś najdzie mnie jeszcze ochota na farmienie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×