Skocz do zawartości
ONE

Dragon's Crown

Rekomendowane odpowiedzi

shemaforash - dzięki za grę :)

 

No i pękło ponad 50 godzin na licznku - ponad 60 poziom pierwszej mojej postaci (jeszcze się za inne nie zabierałem), gra na hard ukończona czyli czas na infernal... Tytuł wciąga jak bagno i jak mnie pamięć nie myli od czasu premiery nnk nie spedziłem z tytułemm innym tyle godzin co przy DC... A zapowiada się na co najmniej 3 x taki czas (postać wbić na 99lvl oraz przejść grę na normal każdą inną postacią - a jeżeli któraś mi się spodoba to i z chęcią wbija jej maxa)... W dziale recenzje opisywałem grę... Zdania nie zmieniam dla mnie jedna z najlepszych gier 2013...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ukończona na wszystkich poziomach trudności.

Ancient Dragon padł bez problemów, chyba był nawet łatwiejszy niż na Hard.

Wynika to z tego, że im więcej SP mam do wydania tym łatwiejsza gra amazonką robi się łatwiejsza.

Zostało dobicie do 99lvl i ukończenie Labirynth of Chaos.

Polecam grę wszystkim, dawno takiej frajdy z grania nie miałem.

 

Znalazłem wczoraj jednak bug który kosztował mnie 1,5h progress (około 5mil punktów...)

Jak kończymy jeden dungeon i od razu zaczynamy drugi to często gracze wychodzą i gra zaczyna szukać dla nas nowej ekipy.

W tym momencie jeśli matchmaking się nie uda zostajemy na czarnym ekranie i widzimy tylko łakpę...

Nie pozostaje nic innego jak wyjście z gry i utrata punktów.

Jedynym sposobem na uniknięcie takiej sytuacji jest gra offline lub wychodzenie po każdym dungeonie do miasta, ale tracimy wtedy bonusy i levelowanie zajęło by wieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie, ale w jakim tempie myślicie, że cena gry spadnie? Trochę mi gwoździa wbiliście i teraz nie wiem, czy czekać na europejskie wydanie, czy polować na slota... Jeśli jest tak zajebiście jak mówicie, to niby fajnie byłoby mieć na własność, ale znowu +200zł może zaboleć kieszeń :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poluj na slota.. Po pierwsze gra wyjdzie w eu za dłuzszy czas... Potem czekanie na obniżkę (może być ciężko gdyż tytuły atlusa trzymają zwykle cenę)... 

 

Poluj na slota us - jest tu parę osób które chętnie sprzedadzą ci takowe za około 75/80 zł a jak zapewne wyczytałeś - warto :)

 

 

ps. nie pamiętam kiedy ostatnio z kimś tyle w multi grałem :) shemaforash pozdrawiam. Jutro dzień wolny od pracy więc możemy przysiąść nocą (z checią podexpie w misjach fabularnych i podropuje dobry sprzęt w lochach - 74 poziom wbity aż miło - wczoraj na infernal w trakcie naszego speed runa wpadło 14 poziomów ! :) )  :biggrin:

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko. Właśnie interesowało mnie, jak jest z tymi spadkami. W takim razie porozglądam się tu i tam  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zdun

Możemy pobiegać po labiryncie żebyś build zmienił, chyba że masz jeszcze pota z poziomu 3.

Potem możemy dobijać do 99 i przejść cały LoC.

Ostatnio boss w LoC jest na poziomie 99 i  podobno pierdnięciem zmiata Ancient Dragon dlatego trzeba dobrze się przygotować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potka nie mam gq od ciebie podczytałem więc się zmieni - zaczniemy od 3 poziomu i zakończymy jak się uda (mój sprzęt woła sam - "zmień mnie") - potem można speed runy robić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fak kupiliscie mnie.. kobieta mnie zabije

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kreska w tej grze jest po prostu zajebista.. Wsiąkłem byłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toż wy obczajacie bouncujące-cycki już ze dwa tygodnie, ja dopiero level 5 wbiłem. Ale faktycznie gra jest rewelacyjna, a wszyscy, którzy mają włosy na jajkach i pamiętają coś więcej niż BF3 lub COD, mogą w nią wsiąknąć na długo. Z Twoją recką zdun w 100% się zgadzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak ogladam te gameplaye i sam nie wiem. Niby tak gre tutaj chwalicie, ale jakos te filmiki mnie nie zachecaja. Moze poczekam na Diablo 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nerdze już w ten tytuł dokładnie - 62 godziny na liczniku (czasu mało ostatnio, zapewne byłoby więcej)... tytuł nie jest dla każdego należy zaznaczyć - ja sie zakochalem - nie wszyscy muszą...

morph dziś inv na psn leci - spokojnie z nami szybko lvl podbijesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja poczekam na wersję EU nie śpieszy mi się mam jeszcze sporo gier do ogrania z BO2 na czele :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak - jeśli sama gra robi takie wrażenie (a przyznaję, że oglądając wcześniej filmiki z YT miałem głównie jedną myśl w głowie "2013 wtf?!), jeśli przy przedmiotach i wyborze skilli potrafię spędzić kupę czasu, nie spiesząc się wcale do lochów (a jestem dopiero na początku)- to wiem, że gra już w 100% odpowiada moim wymaganiom.

A jeśli dojdzie do tego coop, który z doświadczenia wiem, że podnosi miodność gier o kolejne 100% - po prostu baja..

Mam tylko jedno pytanie do grających - jak z komunikacją w trakcie coopa? PS3, czy trzeba kombinować? Czy też całkiem olewacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiadomo czy demko bedzie? a moze jest na amerykanskim psn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybko piszesz texty na padzie?? my juz mistrzami jesteśmy ;)

mam kiborda :D oka to ja podbije lvl zamiast tutaj sidzieć i smecić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z allegro to jeden z tych cwaniaków sprzedających martwe (jednorazowe) sloty. 1 osoba już kupiła a pozostało 2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś wbijam na konsolę po top trendach (koło 23) wtedy też mogę z kimś pograć.. shem nerdzimy?? morph masz juz możliwość coopa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś wbijam na konsolę po top trendach (koło 23) wtedy też mogę z kimś pograć.. shem nerdzimy?? morph masz juz możliwość coopa??

Syn na wczasy wbił i nawala w Hitmana :/ Do waszej 23 raczej nie zdążę - dopiero lvl 8...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś skończyłem Labirynt of Chaos i tym samym przeszedłem całą grę.

Zostało mi wbicie postaci na lvl 99 i trofeum za 100k hit i będzie platyna.

Czas na liczniku 80h, ale liczę jeszcze spokojnie 10h więc gra spokojnie na prawie 100h.

Wszystko zrobione amazonką i jest to postać która jest w zupełności samowystarczalna.

 

Dla ciekawych, po 9 levelu labirynt nie kończy się tylko jest możliwość wejścia na level 10.

Następnie po levelu 10 jest 11,12,13,14 i tak aż do poziomu 99.

Na 10 piętrze przeciwnicy mają level 101, a na ostatnim poziomie jest to już 255!

Dla farmiących polecam zwykłe dungeony, bieganie po LoC daje bardzo mało XP.

Biegałem 1h po zwykłych dungeonach i dostałem ok 5 mil score, natomiast za ten sam czas w LoC uzbierałem połowę mniej.

Edytowane przez shemaforash
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×