Skocz do zawartości
kovacs

Resident Evil: Revelations 2

Rekomendowane odpowiedzi

Resident Evil: Revelations 2 opowie o losach Claire Redfield i Moiry Burton, które zostają ogłuszone i porwane z przyjęcia. Po odzyskaniu świadomości kobiety odkrywają, że zostały przewiezione do opuszczonego miejsca na wyspie pełnej przerażających kreatur (toż to naprawdę intrygująca fabuła  ).
 
Revelations 2 zadebiutuje na wszystkich platformach w pierwszym kwartale przyszłego roku.
Gra zostanie podzielona na cztery odcinki, które będą wydawane co tydzień.

Każdy z epizodów będzie kosztował 6$, ale całość będzie można również zakupić w jednym zestawie za kwotę 25$. Wychodzi dolar drożej niż gdyby zakupić każdy odcinek indywidualnie, jaki więc z tego gracz ma mieć interes? Capcom zamierza dorzucić do zestawu "specjalną zawartość" (szok!), jednak nie ujawniono jeszcze cóż to takiego może oznaczać.

Powyższe ceny dotyczą wersji cyfrowej, jednak grę będzie można także kupić na płycie za cenę... 40$. W tym przypadku gracze otrzymają również dodatkową zawartość (być może jakiś epizod ekstra, być może uber stroje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale to podzielenie na odcinki to znowu w stylu Crapcomu. Totatalny bezsens czyli co np gra okaże się tak dobra że będę chciał dalej grać ale po np 2 godzinach wyskoczy mi komunikat że niestety ale trzeba czekać na kolejny odcinek. Aha czyli Crapcom będzie mi dyktować kiedy mam grac w ta grę tak. Dziękuję ale postoję wezmę używkę jeśli kiedyś wydają to całe na płycie a tak ma niby być ale dlaczego mam być znowu pokrzywdzony i czekać aż to wszystko wyjdzie w jednym opakowaniu gdy inni będą grać już może nie w cały produkt ale pocięty( a ja takim praktykom mówię stanowcze NIE). Niech Capcom jak najszybciej upada bo to już cień swojej niegdyś świetności teraz to uboga firemka wydająca chyba najwięcej DLC a teraz wychodzi ze i tez pociętych gier. Wypad z tego biznesu growego bo go psujecie. Chyba że w pierwszym dniu będzie można wziąć już cały pakiet to wtedy jakoś to ujdzie choć i tak kombinowanie z cięciem gier i odcinkami jest nie do przyjęcia. Kiedyś była jedna płyta gra jedna data premiery i kazdy wiedział na czym stoi. Łatwo prosto i przyjemnie a teraz. Jednak gigantyczne pieniądze zniszczyły ta branżę wolałem jak ona była niszowa gdzie gry trzaskało się z przekonania i robili to zapaleńcy a nie sztywnych wytycznych pod kogo trzeba skroić gre aby jej się sprzedało tyle a tyle i co uciąć aby gra trafiła do większego targetu. Złe czasy nastały w naszej branży.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crapcom xD Teach me, Master!

 

Napaliłem się na tego Resi, ale ten news z podziałem na odcinki kompletnie ostudził mój zapał, to mi zalatuje jakimś tanim zapychaczem, a nie konkretną dużą produkcją. Teraz jeszcze niech zażyczą sobie za REmaster 200 PLN i ,,Crapcom'' może zapomnieć o moich pieniądzach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na odcinki ? What ?

 

nicolascageconfusedemotions.gif

 

Wiedzialem ze Srapcom jakos to spieprzy. Pierwsze Revelations im o dziwo wyszlo, sami sie chyba niespodziewali to 2jke musieli koniecznie zniszczyc, Claire + emo corka Barry'ego (pogrzalo ich do reszty z tym) i w formie epizodow, no litosci xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie trzeba ale na nic czekać skoro wiemy że tną grę. Takie coś od razu zasługuje na jeb....Nie chcę żeby firma growa decydowała za mnie kiedy mi przerwie granie bo odcinka jeszcze niema i każe mi czekać. To jest nie do przyjęcia każdy kto takie praktyki wspiera to psuje rynek i tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie trzeba ale na nic czekać skoro wiemy że tną grę. Takie coś od razu zasługuje na jeb....Nie chcę żeby firma growa decydowała za mnie kiedy mi przerwie granie bo odcinka jeszcze niema i każe mi czekać. To jest nie do przyjęcia każdy kto takie praktyki wspiera to psuje rynek i tyle.

Powiedz to stadu pelikanom, również z tego forum, łykającego kolejne produkcje TTG.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz to stadu pelikanom, również z tego forum, łykającego kolejne produkcje TTG.

To również było niszczenie rynku. Oczywiście mają prawo kupować to w takiej formie ale komiczne było płakanie później fanów jak jakiś odcinek się już spóźniał dość sporo(nie wiem już który dokładnie). Żałosne najpierw zapłacili za formę która psuje rynek a później płacz dlaczego musza czekać aż tyle na kolejne odcinki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje gry TTG ale nie dlatego że są pocięte a dlatego że są cholernie dobre .

Z tym że kupuje jak już jest całość wqurfia mnie dzielenie na odcinki .

W takim TWD ep 2h i mam później 2 miechy na następny czekać ? farmazon nie z tej ziemi .

Akurat na RE nie mam ciśnienia bo srapcom to srapcom choć rev 1 był bdb .

Poczekam bez ciśnień o ile będzie na co w ogóle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera za kilka dni a tu cisza, także nie wróżę jej większej popularności. Wydaje mi się że zwolennicy jednorazowych slotów, mogą zapomnieć o tego typu zakupie. Wszystko przez te cholerne odcinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle w sklepie będą te odcinki leżeć również pl czy tylko na płycie uświadczymy język polski tzn napisy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle w sklepie będą te odcinki leżeć również pl czy tylko na płycie uświadczymy język polski tzn napisy?

 

Odpowiem Ci na to za niecale 7 godzin jesli jeszcze nie dokopales sie do tej informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem Ci na to za niecale 7 godzin jesli jeszcze nie dokopales sie do tej informacji.

Ok dzięki za odzew. Zdaj relację jak już będziesz po pierwszym uruchomieniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

http://www.gamersyde.com/download_resident_evil_revelations_2_the_first_5_minutes_pc_-34129_en.html

 

Pierwsze 5 minut gry w dobrej jakosci, co prawda z PC, ale moze ktos sie przez to skusi=]

 

 

Ok dzięki za odzew. Zdaj relację jak już będziesz po pierwszym uruchomieniu. 

 

Ja na temat Residentow sie nie wypowiadam;p Moj nick i parasolkowy avatar mowia wszystko.

Mi sie  podobal nawet  RE : ORC;p Wiec moim zdaniem akurat w temacie Resi bym sie nie sugerowal;p

 

 

W ogóle w sklepie będą te odcinki leżeć również pl czy tylko na płycie uświadczymy język polski tzn napisy?

 

Sa polskie napisy.

 

Pierwszy episod skonczony.

Dwie godziny gry, czyli full game bedzie 8h sama kampania (no tak plus minus, jesli pozostale episody sa takiej samej dlugosci).

Gierka poza postaciami nie ma nic w sobie z Residenta. Fabula jak fabula.

Barry szuka corki ot co , poki co. Na koncu jest "smaczek", aczkolwiek nie wydaje mi sie aby to byla prawda. Czas i nastepne episody pokaza.

.

Po przejsciu 1 episodu odblokowaly sie rozne tryby, rankingi i w ogole kilka ciekawych rzeczy.

No i oczywiscie Raid mode. Kazdy go zna z pierwszej czesci.

Jest duzo unlockow, ale tego mozna bylo sie spodziewac.

 

Przeskakiwanie na Moire/Natalie jest ok.

Bardzo mi sie podoba otwieranie drzwi. Nie czekamy juz na partnera az AI znajdzie do nas droge.

Gdy podchodzimy do drzwi obraz "miga" i juz partner teleportowal sie do nas. Wydaje sie to glupie , ale imo sprawdza sie znacznie lepiej niz czekanie az do nas przybiegnie, tak jak to mialo miejsce w poprzednich odslonach.

 

Moim zdaniem za 104zl warto kupic. 

Przynajmniej 8 h kampani (wydluzone o wszystkie znajdzki/poziomy trudnosci itp. Kto co lubi mysle ze bedzie to na jakies 10-12h)

Raid mode endless play jesli ktos to lubi. I ten mode zasluguje na osobna opinie, bo tu moze byc cos pieknego. (albo cos zlego, bo juz widze miliony DLC;p)

LoL myslem ze na starcie w tym trybie bedziemy "zmuszeni" grac na tych samych mapach co w kampani. Takiego wa...erm tak pozytywnego zaskoczenia jeszcze nie mialem. 

Odwiedzamy stare zakamarki;ppp No i Wesker^^

 

Jedyny minus to taki ze z RE poza nazwa i postaciami nie ma to zbyt wiele wspolnego, ale do tego chyba tez zdazylismy sie juz przyzwyczaic.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa pytanka, kosciarz:

 

- fabułę mozna przejść w coopie po sieci?

- przez większość gry tak dropi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad1. Nie Coop jest tylko na "kanape". Capcom tlumaczyl to tym ze nie chcieli, aby jeden gracz nudzil sie grajac ta "druga, gorsza" postacia, ktora nie moze strzelac i w ogole. 

 

Ad2. To jest urwa skandal...Nie mam pojecia jak Capcom uzyskal taki efekt...W Story mode dropy sa duze, ale da sie spokojnie grac.

         Natomiast w Raid mode..dropy sa takie ze za pierwszym razem myslem ze mi sie konsola pali...

         Rozumiem jakby tu byla grafa z The order, ale nie. Mam nadzieje ze pojdzie na to jakas latka.

 

 

PS. Jill w raid mode odblokowana!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Całkiem fajny ten nowy Residencik , model sprzedaży przyjeli jaki przyjeli cóż .. Koło 2 h mi zajeło , sporo backtrackingu niestety ale klimacik spoko , jest co-op na split-screenie ( niestety ucięty niczym w re5 ech ) z ciekawym podziałem ról że tak powiem , na pewno bliżej temu do starszych części ( w jedynkę grałem tylko w demko na ds-ie więc ciężko się odnieść ) . Spadki przynajmniej w story mode do przełknięcia choć oczywiście nie ma taryfy ulgowej i za to minus ( jak jeszcze widzę w raid przegięcie ) . Co ciekawe dialogi/relacje wydają się całkiem "realistyczne" jak na tą serię , choć ostathio kończyłem Evila i po tamtym szaleństwie mam może większą tolerancję :) . Ogólnie fani splita na pewno powinni się przyjrzeć .

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może się skuszę, chociaż te dropy...:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To może się skuszę, chociaż te dropy...:/

No własnie nie dość że gra wygląda jakby była zrobiona ze zbiórki z kickstartera to jeszcze te dropy. Słabo. Do tego jak zobaczyłem ile płatnych pierdół ukazało się na psstore to mi przeszło żeby się tym zainteresować. Będzie za 50 zł to się zagra. Capcom to już niestety nie jest ta sama firma co w latach 90 czyli niemal bogowie i trzeba to zaakceptować. Jedynie poziom trzyma jeszcze street fighter i to tyle co z tej firmy pozostało.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No własnie nie dość że gra wygląda jakby była zrobiona ze zbiórki z kickstartera to jeszcze te dropy. Słabo. Do tego jak zobaczyłem ile płatnych pierdół ukazało się na psstore to mi przeszło żeby się tym zainteresować. Będzie za 50 zł to się zagra.

Nie to zebym bronil gry. Bo to co piszesz to niestety prawda, aczkolwiek platne pierdoly to pierdoly. Sprawdzalem co tam jest i w sumie nie ma nic . Chyba ze ktos "musi" pograc weskerem w raid mode;p

 

Wykonanie gry niestety jest koszmarne, ale za 104zl (placac odrazu) mysle ze sie oplaca.

 

Jednak naprawde nie rozumiem dropow w raid mode, tam w wiekszosci to male ciasne plansze, a tak spadaja ze :sad:

Cos musieli spier* akurat przy ps4;/ bo na x1 dropow nie ma;/

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokupując ruble wyjdzie mnie ~63zł więc chyba warto (za całość ofc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I taki crap dostaje wyższe oceny niż the order. Za darmo tego nietknę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Skoro "ten crap" ma większe oceny od the order...to jak słabą grą musi być order ? :biggrin:

 

Anywhooo z grą radzę poczekać. Będzie tutaj dokłądnie taka sama sytuacja jak z grami TTG.

Zanim wydadzą ostatni odcinek będą już promocje za połowe ceny. 

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×