Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Części łodzi podwodnej liczą się do 100% czy można je olać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś taki problem, że radar pokazywał odpady a ich nie było? Wg mapy jestem przy 9 punkcie i nigdzie nia ma beczki. Wszedłem zobaczyć na jakimś filmiku gdzie to jest i u mnie nie ma tam beczki mimo że jestem centralnie na czerwonej kropce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używasz apki na telefonie w grze? Ona służy jak "radar/sonar" i z tym bardzo łatwo znaleźć te beczki. Niektóre są dobrze ukryte, ale bardziej w ciasnych szczelinach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany HELP !!!!!

 

Witam, mam problem z otrzymaniem trofeum p.t. "Kariera Kryminalna" mimo, że mam 100% ukończonej gry. Czy ktoś z Was również miał taki problem ? Platforma PS4.

Edytowane przez chicken87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany HELP !!!!!

 

Witam, mam problem z otrzymaniem trofeum p.t. "Kariera Kryminalna" mimo, że mam 100% ukończonej gry. Czy ktoś z Was również miał taki problem ? Platforma PS4.

 

Miałem ten sam problem i musiałem przechodzić całą grę od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 27 lokacji, które musisz odwiedzić (tryb single player). Zebrać kwiaty halucynogenne, po których zmieniasz się w zwierzę. Lokacje masz na filmiku.

 

https://www.youtube.com/watch?v=aywjZ3rmvcI

dzięki, może jeszcze coś o trophy Colt Movie tj z wejściem Crisa Formage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w tryb reżyserski, z kabiny wybierasz zakładkę - Postacie fabularne>Cris Formage (jeżeli nie masz odblokowanej postaci, musisz ukończyć ścieżkę oświecenia - trofeum Kifflom!)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć ile zajmuje wbicie trofikow z dodatku reżysera? To trzeba oddzielnie kupować czy jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest darmowa aktualizacja, a wbija się je bardzo prosto, o ile ukończyłeś już główną fabułę w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś potwierdzić czy nie ma już problemów z trofikami będąc cały czas online z podpiętym kontem SC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba to ogarnęli, ale sprawdź sobie na jakimś trofeum, którego Ci brakuje i wiesz kiedy powinno wpaść.

Ja jak ostatnio grałem to już wszystko normalnie wpadało i grałem normalnie podłączony do sieci.

Ale ludzie wciąż piszą na forach, że są problemy z pojedynczymi pucharkami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do trofeum "trupa aktorska". Mam wszystkie postacie odblokowane z wyjątkiem Dr. Friedlandera. Fabuła skończona na 100 %, platyna wpadła. Zostało mi tylko to trofeum. Wiecie jak odblokować tą postać w trycie reżyserskim ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie za późno z tą sugestią ale może nie masz jeszcze zaliczonych wszystkich sesji terapeutycznych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×