Skocz do zawartości
pablos_83

NHL 16

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś wrażenia po becie? Nie miałem okazji jej przetestować a w tym roku mocno nastawiam się na 16. Jest lepiej niż w 15?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia? Na kilkadziesiąt prób, nie udało się rozegrać ani jednego meczu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ze mialem. Podstawowym warunkiem, aby w ogole wyjsc na tafle lodu, bylo zapisanie sie do jednego z dostepnych klubow. Jednak przy kazdym ladowaniu do meczu wywalalo z serwera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wydaje mi się, że będzie kłopot z dostępnością gry? Podobno nie ma wydawcy w PL, a ceny na allegro sięgają 329zł CHORE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wypada teraz oferta w sklepie na psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to jakies nieporozumienie, 320zl?! haha dobry zart, kto to kupi za tyle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgłębiałem tematu, ale koledzy z którymi grałem ligę mówią, że nie ma u nas oficjalnej dystrybucji gry, stąd takie ceny. Poczekałbym na waszym miejscu do 10 września, może jakieś oferty jeszcze pojawią się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgłębiałem tematu, ale koledzy z którymi grałem ligę mówią, że nie ma u nas oficjalnej dystrybucji gry, stąd takie ceny. Poczekałbym na waszym miejscu do 10 września, może jakieś oferty jeszcze pojawią się.

Dokładnie. Im bliżej premiery tym więcej ofert się pojawi. Dziś ta na allegro z 329zł spadła na 249 co już tak nie odróżnia od innych gier cenowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy da sie kupic gdzies z półki? Patrzylem na mediamarkt i saturn i niestety lipa a zalezy mi na tym by miec od reki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzje  dużo lepsze niż w zeszłym roku. Pewnie za jakiś czas w ramach abonamentu EA chętnie obadam u konkurencji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w pełniaka trochę dzięki ea access , na pewno dużo więcej trybów które były wycięte w pierwszej wersji na currenty ( zwłaszcza turnieje custom czy same playoffy) gameplay wydaje się ewolucją tego z tamtego roku spoko się gra choć pewnie ludzie to przetestują dopiero w sieci , oprawa bardzo fajna zwłaszcza animacja i płynność dopracowane względem poprzedniczki , ten sam duet komentatorów i te same digitalizowane wejściówki . Ogólnie jak to u EA rewolucji brak ale fani na pewno będą mieli co robić :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze mecze za mną. Wow. Różnica względem 15 ogromna. Powróciły wszystkie znane tryby z poprzedniej generacji. Hokej znów stał się przyjemny a nie granie na jeden sposób. Multi nie tykałem bo na wejściu spora łatka 2GB a nie miałem czasu aby jej pobierać. Wstępnie jest dobrze!

 

Jest dostepna w mediamarkt, kupilem za 289zl, oby bylo warto!

To sporo dałeś bo ja dorwałem za 235zł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt, sporo ale bez przygod, wrocilem do domku i jebs konsola :) na necie 240 + przesylka to nie oplaca sie szarpac o te 30zl. A co do gry jest miazga, podania o bande, fizyka gry, poruszanie sie i wystawianie na pozycje miodzio, bedzie w co klepac po sieci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay lepszy niż w 15, dużo lepszy. Przede wszystkim nie ma już tej chorej asysty przy podaniach, podanie idzie tam gdzie chcesz, jak umiesz podać, bo jest trudniej. W online bez dobrej obrony nie poszalejesz. Bramkarze znowu mają znaczenie, a nie jak w 15, nie ważne kogo wstawiało sie do bramki to bronił tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia podan idealna, rzeczywiscie leci tam gdzie chcesz, mozna podawac na "dobieg", oprocz online gram sobie sezon i niepokoi mnie fakt ze przy 5 min tercjach mam wyniki 8:5 lub 9:3 itd, troche za latwo strzelic brame ale za to wybronic duzo ciezej, juz nie tak latwo o bodiczek czy docisk do bandy. Ogolnie duza roznica na plus od 15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliscie że jest to jedna z nielicznych gier gdzie konsola podczas gry używa napędu co jakiś czas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia podan idealna, rzeczywiscie leci tam gdzie chcesz, mozna podawac na "dobieg", oprocz online gram sobie sezon i niepokoi mnie fakt ze przy 5 min tercjach mam wyniki 8:5 lub 9:3 itd, troche za latwo strzelic brame ale za to wybronic duzo ciezej, juz nie tak latwo o bodiczek czy docisk do bandy. Ogolnie duza roznica na plus od 15.

To zmień sobie suwaki, jak nie wiesz jak to poszukaj, na zagranicznych forach o grze ludzie podają gotowce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliscie że jest to jedna z nielicznych gier gdzie konsola podczas gry używa napędu co jakiś czas?

Faktycznie napęd często się uruchamia i czyta płytę, w 15 tego nie było, a już myślałem że może coś nie tak z konsolą mam ale widać tak musi być...trochę to wkurzające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie napęd często się uruchamia i czyta płytę, w 15 tego nie było, a już myślałem że może coś nie tak z konsolą mam ale widać tak musi być...trochę to wkurzające.

Haha ja tak samo. To jest chyba jedyna gra gdzie się tak dzieje. Widocznie coś doczytuje z płyty. Ogólnie gram już kilka dni i jest o niebo lepiej niż w 15. Jeśli ktoś chętny pograć sparingi to dodawać na PSN :). No i ceny w UT są w miarę ok, a nie jak z kosmosu w fifie :biggrin:

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padre_81_PL moj nick dzisiaj zakupilem wiec zapraszam do wspolnej gry :)

Szukam klubu !!!

Edytowane przez Karollleeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×