Skocz do zawartości
Emir

Dead Space

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnąłem kilka filmików w HD z GT (oczywiście gameplay'e ). Muszę powiedzieć, że gra prezentuje się już na dzień dzisiejszy znakomicie . Ładna grafika i te klimatyczne dźwięki (jak z Obcego ). Gra będzie miała klimacior . Pozostaje nam tylko czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to nie przepadam za grami w stylu survival horror ale tym tytułem się zainteresowałem ze względu na dość ciekawie rozwijającą się fabułę zaprezentowaną w komiksowych trailerach (na GT można je znaleźć). Dead Space ma spory potencjał. Mix Obcego z The Thing.. to może wypalić. Podoba mi sie też to, że arsenał jakim dysponuje główny hero to nie jakies tam futurystyczne shotgun'y blaster'y i inne miotacze tylko.. narzędzia górnicze (chyba górnicze.. w każdym razie narzędzia )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nawet okładka jest super, taka klimatyczna . Oby ta gra nie okazała się crap'em tak jak większość produkcji od EA , bo mam chęć na ten tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza przesunieciem premiery na wczesniejszy termin mozna sie spodziewac (nie wiem jak wiarygodna jest Ultima) wersji PL. Mam nadzieje, ze bedzie to polonizacja kinowa. I obok Buzzz bedzie to chyba druga gra na PS3, ktora w dniu premiery bedzie w wersji PL. Czyli cos zac zyna sie dziac.

http://www.ultima.pl/Dead_Space_PL/i6195/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę kolejna gra po polsku

Mam nadzieje, ze bedzie to polonizacja kinowa.

Na stronce jest przecież napisane Wersja językowa: polskie napisy

I obok Buzzz bedzie to chyba druga gra na PS3, ktora w dniu premiery bedzie w wersji PL.

I jeszcze Fallout 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście ten filmik? Moim zdaniem najklimatyczniejszy trailer jaki w ogóle powstał pod grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzieliście ten filmik? Moim zdaniem najklimatyczniejszy trailer jaki w ogóle powstał pod grę.

Może być, ale nie przepadam za gore. Wole jak coś buduje napięcie w inny sposób, taki a la Heavy Rain. Może nie ma tam potworów, ale ten obłęd i strach w oczach kobiety, która się wypowiada (gra) sprawia, że nie jednej osobie przeszły ciarki po plecach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzieliście ten filmik? Moim zdaniem najklimatyczniejszy trailer jaki w ogóle powstał pod grę.

właśnie miałem wkleić linka do tego filmiku ale mnie uprzedziłeś

jak dla mnie ten trailers coś pięknego buduje niezły klimat a co do gry jak dla mnie must have z trailera na trailer pnie sie coraz wyżej na liście przyszłych zakupów oby tylko EA nic nie spieprzyła !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szykuje sie niezly kasek lubie mroczne gry w takich klimatach ale pozyjemy zobaczymy oby nieokazala sie przereklamowana jak haze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już pierwsza recenzja DS.

Jakiś magazyn dał 91%. Ponoc fabuła jest rewelacyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię takie klimaty, ale takie świństwo mnie odpycha. Jakieś wnętrzności, umarlaki nieprzypominające ludzi itd. Mogę zabijać ludzi, mogę martwych ludzi (zombie), mogę roboty, mogę statki kosmiczne, ale gdy jest to ohydna natychmiast rezygnuje z tego. I teraz zastanawiam się nad Resident Evil 5. Ale te macki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Space wydaje mi się całkiem nowym pomysłem to bardzo dobrze ale nie będe ryzykował i nie zakupie go na PS3 Ktoś wie czy na PC wyjdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na bank zaraz po premierze (razem z Fallout'em, LBP i BioShock) zawita na moją półkę Może nawet do konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja natomiast z z wielka checia zagram w deadspace chocby tylko po to,zeby sprawdzic na ile sposobow bohater moze zginac.widzialem juz kilka,rozbrajaja mnie jesli ktos ma ochote sprawdzic,oto link http://uk.ps3.ign.com/dor/objects/850400/d..._deadspace.html

O boze ten ostatni "styl śmierci" to jest masakra :[] boje się tą grę kupić bo nie wiem jak na moją psychike wpłynie lub czy jakis koszmarów sennych nie będę miał :I

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ta cena, skoro jest PL to powinna być tańsza, tak samo jak ma to miejsce z grami na pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co, to jedynie plotka, ale za to jaka! Jutro na PS Store pojawi się demo Dead Space. Oby to była prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja! Mam nadzieję, że to prawda Z chęcią sprawdzę co z tego wyszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoc to demo ma się pojawic tylko na US Store. Zobaczy się koło 12-14.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja korzystam ze stronki ign,na ktorej podawane sa newsy na temat wszystkich platform i nic o demku nie widze...hmm.ale i tak wiem,ze 24 pazdziernika ubedzie mi 40 funtow,kupuje bez zastanowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pewnym magazynie zajmujacym sie ps3 jest recenzja dedspejsa.91/100.redaktorek napisal,ze jest lepszy niz re4,uwazany przez wiele osob za najlepsza gre z tego gatunku.i dopuszczaja mozliwosc,ze moze byc nawet lepszy niz re5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×