Skocz do zawartości
Emir

Dead Space

Rekomendowane odpowiedzi

Wracaj zatem do PEGASUSA

Raczej do PSX , Pegasus nie zasługuje na miano dobrej konsoli , skończmy bo się nie rozumiemy,dajmy sobie spokój , koniec i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1.nie pisz mi,ze musze cos zrozumiec-wszystko jest kwestia gustu,jak to juz bylo pisane kilka razy.moze ty lubisz stare gry,ale ja stawiam na nowosc

po 2.nieprawda jest,ze redaktor o ktorym mowilem ma gust nastawiony w kierunku gier typu DS,a nie RE albowiem ogolnie wszyscy z tego magazynu uwazali RE4 za najlepsza gre tego gatunku

po 3.znowu gust-ja osobiscie uwazam,ze SH2 byl najlepsza czescia tej serii.jak i wiele osob.

po 4.nie pisz rzeczy w rodzaju:niektorzy zaczeli przygode z konsolami od ps3 i uwazaja,ze co nowsze to lepsze poniewaz jest to zwykle uogolnienie i nie swiadczy zbyt dobrze o tobie-nie wiesz jakie konsole mielismy,nieprawdaz?

i na koniec zgodze sie,ze re4 byl kompletnie inny od poprzednich czesci,niestety w pejoratywnym tego slowa znaczeniu.postawiono bardziej na akcje,a klimatu tam nie bylo-jak dla mnie re2 byl najlepsza czescia serii i 5 na pewno tego nie zmieni poniewaz to jest w sumie re4 z lepsza grafika i zmienionym lekko sterowaniem.co nie znaczy,ze go nie kupie-wrecz przeciwnie,figuruje na mojej liscie pewniakow.

i na koniec jeszcze raz-to wszystko kwestia gustu,jak dla mnie to mozesz sobie grac i w Bruce Lee lub Karate World Championship na Atari,ja patrze raczej w przyszlosc.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po 1.nie pisz mi,ze musze cos zrozumiec-wszystko jest kwestia gustu,jak to juz bylo pisane kilka razy.moze ty lubisz stare gry,ale ja stawiam na nowosc

po 2.nieprawda jest,ze redaktor o ktorym mowilem ma gust nastawiony w kierunku gier typu DS,a nie RE albowiem ogolnie wszyscy z tego magazynu uwazali RE4 za najlepsza gre tego gatunku

po 3.znowu gust-ja osobiscie uwazam,ze SH2 byl najlepsza czescia tej serii.jak i wiele osob.

po 4.nie pisz rzeczy w rodzaju:niektorzy zaczeli przygode z konsolami od ps3 i uwazaja,ze co nowsze to lepsze poniewaz jest to zwykle uogolnienie i nie swiadczy zbyt dobrze o tobie-nie wiesz jakie konsole mielismy,nieprawdaz?

i na koniec zgodze sie,ze re4 byl kompletnie inny od poprzednich czesci,niestety w pejoratywnym tego slowa znaczeniu.postawiono bardziej na akcje,a klimatu tam nie bylo-jak dla mnie re2 byl najlepsza czescia serii i 5 na pewno tego nie zmieni poniewaz to jest w sumie re4 z lepsza grafika i zmienionym lekko sterowaniem.co nie znaczy,ze go nie kupie-wrecz przeciwnie,figuruje na mojej liscie pewniakow.

i na koniec jeszcze raz-to wszystko kwestia gustu,jak dla mnie to mozesz sobie grac i w Bruce Lee lub Karate World Championship na Atari,ja patrze raczej w przyszlosc.

pzdr

Nie tylko lubię stare gry , niektóre nowe również są ok np. Bioshock , Gears of War , Metal 4 itp. Lubię po prostu dobre gry , bez urazy , fajnie było z tobą podyskutować ale zaraz nas oskarżą o nabijanie postów , więc rozstańmy się w zgodzie , serdecznie cię pozdrawiam i szacunek za inteligencję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po prostu chciałem pokazać że stara gierka potrafi być bardziej grywalna , np.Silent Hill 1 , nowsze jej nie dorównały(...)

Tutaj się zgadzam w 10000%. Dla mnie osobiście pierwsza częśc SH była niedoścignionym wzorem dla innych gier, a także pozostałych części SH.

Wracając jednak do tematu. Panowie, nie łudźcie się, że Dead Space to jest super, mega hiper Silent Hill 1 + Resident Evil 2. Nie jest. Jest to bardziej action s-f z domieszką strasznego klimatu, niż horror. Bardzo ubolewam nad tym, ale takie są realia. Sam zakupię DS, ale tak jak napisałem. Bardziej się nastawiam na shooter TPP, niż strach. Jak ktoś chce się bac, to niech zagra w FEAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś chce się bac, to niech zagra w FEAR.

I tu ja się zgadzam w 10000%, mnie ta gra wgniatała w fotel Motyw z dziewczynką był boski, momenty w których się pojawiała porażały, gra zrobiona jak dobry japoński horror.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.S. Ja jestem bardzo nakręcony na Dead Space,tyle że wersję z US(nie trawię Europejskiego voice acting'u w tego typu grach),Amerykanie według mnie podkładają najlepsze głosy do postaci w grach.Przynajmniej takich.

Że co? Myślisz że w wersji Europejskiej zmienią głosy?

Raczej do PSX , Pegasus nie zasługuje na miano dobrej konsoli

Heh... Na każdym kroku musisz coś zdeptać?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Nintendo_Entertainment_System

Zapoznaj się z historią i dopiero pogadamy co nie zasługuje na miano dobrej konsoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Że co? Myślisz że w wersji Europejskiej zmienią głosy?

Oczywiście,że tak Na rynek USA,wychodzi z ich voice acting'iem z US a w EU,z brytyjskim:) Czego właśnie nie trawię w grach Szczególnie tego typu,jak Dead Space.Po prostu musi być twarda gadka,jak i konkretny głos, byle nie ten akcent UK.Tak samo zapewne będzie z wersją PL, tyle że napisy będą nasze ,ale voice acting pozostanie,typowo brytyjski.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście,że tak Na rynek USA,wychodzi z ich voice acting'iem z US a w EU,z brytyjskim:) Czego właśnie nie trawię w grach Szczególnie tego typu,jak Dead Space.Po prostu musi być twarda gadka,jak i konkretny głos, byle nie ten akcent UK.Tak samo zapewne będzie z wersją PL, tyle że napisy będą nasze ,ale voice acting pozostanie,typowo brytyjski.

Pzdr.

Pierwsze słyszę ;p

Może nie zwróciłem uwagi. Możesz podać tytuł z takimi anomaliami? Moim zdaniem nikt na to by nie poszedł. To są podwójne koszta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam w anglii,a np. w gta4 lub mgs4 byla oryginalna obsada wokalna.amierykanska,znaczy.znaczy,w mgs4 to japonska chyba jest oryginalna,ale wiadomo o co chodzi a zeby nie bylo ot to napisze,ze za tydzien z kawalkiem deadspace bedzie moj,hie hie..hie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 z taką grą do tej pory się nie spotkałem,jak narazie.Jednak pamiętam chociaż 1 tytuł z PS2(Dragon Quest VIII),miałem wersję US i PAL, było to dośc dawno,więc mogło mi się pokręcić z jakimś innym tytułem.Jestem pewien,że na 360-tce spotkałem się czymś takim,tyle że na bank nie były to gryRPG.

Kilka razy na bank tego doświadczyłem, oczywiście nie były to gry,w którym jest masa mówionych kwestii,tylko jakieś rozkazy,bądź wyjaśnienia poszczególnych zadań(np w FPS'ach,bądź innych strzelankach).Były to gry,gdzie kwestie wypowiadane przez bohatera/ów,były dość ubogie w słowa.

P.S. Muszę poszukać kilku informacji o grach, w które grałem na 360-tce.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Że co? Myślisz że w wersji Europejskiej zmienią głosy?

Heh... Na każdym kroku musisz coś zdeptać?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Nintendo_Entertainment_System

Zapoznaj się z historią i dopiero pogadamy co nie zasługuje na miano dobrej konsoli...

Nie wiem może mam zły gust ale i tak uważam że Pegasus to kiszka i ją depczę a co ...... , żart oczywiście z tym deptaniem , pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem może mam zły gust ale i tak uważam że Pegasus to kiszka i ją depczę a co ...... , żart oczywiście z tym deptaniem , pozdrawiam.

Prawdopodobnie depczesz coś co jest starsze niż ty i należy do historii konsolowego grania... Ale jak Ci zwisa to nic nie poradzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie depczesz coś co jest starsze niż ty i należy do historii konsolowego grania... Ale jak Ci zwisa to nic nie poradzę...

Ja na szczęście mam jeszcze NESa, tego pierwszego z którego nie daje się wyciągnąć padów

I działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzyjcie gameplay na gry-online na mnie zrobił OGROMNE wrażenie. Klimat, oprawa audiowizualna, przeciwnicy, lokacje itp. Gdyby nie to, że sie boje to bym już składał pre-ordera xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
obejrzyjcie gameplay na gry-online na mnie zrobił OGROMNE wrażenie. Klimat, oprawa audiowizualna, przeciwnicy, lokacje itp. Gdyby nie to, że sie boje to bym już składał pre-ordera xD

Jak oglądałeś to byś linka zamieścił do tego co to zrobiło WIELKIE wrażenie na Tobie, bo my trafimy na inny materiał i co?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na Hyperze zobaczyłem "making of" tej gry i muszę przyznać, że mnie zaciekawiła. Takie klimaty lubię, zapowiada się porządna gra. Tylko nie wiem, czy zaopatrzyć się na PS3 czy PC, bo multi w tej grze nie spotkamy, a zawsze mniej wyjdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak oglądałeś to byś linka zamieścił do tego co to zrobiło WIELKIE wrażenie na Tobie, bo my trafimy na inny materiał i co?...

Przecież wstawiłem linka kilka postów powyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie gralem nigdy w hl2 ale wcale bym sie nie zdziwil.jak wiadomo deadspace czerpie obszernie z gier oraz filmow,zatem co chwile mozna napotkac znajomy element.badz co badz kamera umieszczona nad prawym ramieniem to wypisz wymaluj re4 na szczescie,z roznych recenzji przynajmniej tak wynika,mieszanka nie jest bezwladna-wrecz przeciwnie,wszystko jest dopracowane.czytalem,ze problemow jest tylko pare,np.w sekcjach antygrawitacyjnych miejscami kamera blokuje sie i nie mozna sie rozejrzec,co moze spowodowac ze zostaniemy zaatakowani przez potworka,ktorego moglibysmy dostrzec gdybysmy staneli dwa kroki dalej.niektorym moze przeszkadzac rowniez tzw.backtracking,czyli wracanie do wczesniej odwiedzonych lokalizacji.oraz system nawigacji uruchamiany przez wcisniecie..eee..nie pamietam,chyba prawego joysticka znanego jako r3 czasem moze spowodowac,ze spacerujemy w koleczku .ale ogolnie podobno jest doooobrzeee,jeee...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no nie straszcie mnie z tym voice actingiem!

Może ktoś potwierdzić z pewnego źródła, że u nas będzie to inaczej niż oryginalny i polskie napisy?

Bo nie mam zamiaru słuchać angoli ani tym bardziej polaków

a moja dziołcha jest akurat w stanach, ale jej powiedziałem, żeby mi Fallouta przywiozła... może powinienem zmienić plany i F3 kupić tutaj, a Dead Space tam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×