Skocz do zawartości
haxi138

Problem z aktywacją PSN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowy na forum szukam odpowiedzi bo po prostu nie rozumiem pewnej rzeczy. Kupowałem cały czas na allego subskrypcję PSN przez różne automaty przychodziły kody i wszystko zawsze działało subskrypcja odnawiała się na 90 dni i było okej. (Nie żadne gotowe konta). Dostałem 3 dni temu kod wpisuje i nic, pisze tylko że aktywowano kod promocyjny. Piszę do typa o co chodzi czemu nie działa i uzyskałem taką odpowiedź.

 

"Kod PSN 1, 3 i 12 miesięczny wykorzystać możemy w PSS jako przedłużenie bądź aktywacja nowej subskrypcji i jeżeli nie wykorzystaliśmy wcześniej Triala PrePaid nie wymaga od nas zakładania nowego konta, jeśli jednak kiedyś użyliśmy jakiegokolwiek triala konieczne będzie założenie nowego konta i aktywacja na tym koncie zakupionego kodu. Rozumiemy, że jest to pewna niedogodność, ale zwrotów kodów nie ma ponieważ są w 100% działające. Na nowym koncie będzie można w pełni korzystać z funkcji konsoli jak i udostępniać już istniejącymi na konsoli kontami. Z racji zaistniałej sytuacji przy następnym Państwa zamówieniu prosimy o informację, że była u Państwa akcja z kodami i postaramy się to jakoś zrekompensować.  Pozdrawiamy i przepraszamy jeszcze raz za niedogoności, i dziękujemy za cierpliwość"

 

 

NIe rozumiem co on do mnie napisał.. Nawet nie wiem na co następnym razem uważać aby nie władować się znów w taką mine... Za kod dałem 69 zł

 

Z góry dzięki za odpowiedź

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę.  http://allegro.pl/show_item.php?item=5752988062

 

Napisałem do gościa takie coś: "Aha ok... Czyli na co następnym razem muszę uważać. Kupować aktywacje PSN w pudełku czy jak bo nie rozumiem.. NIe chce aby powtórzyła się kolejny raz taka sytuacja."

 Jego odp: "Witam, zrobimy rozróżnienie - dwie aukcje."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciska ci jakiś kit.

 

Ten kod ma działać. Musisz dochodzić swoich praw przez Allegro. Tutaj nikt ci nie pomoże, bo niby jak? To co ci napisali w 1 mailu to jakaś bajka. Kod na 90 dni musi działać zawsze i na każdym koncie, na każdej konsoli, w dzień i w nocy, w deszczu i w słońcu. Koniec.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×