Skocz do zawartości
haobao_PRO

Hardware: Rivals

Rekomendowane odpowiedzi

maxresdefault.jpg

 

 

Wszystko co związane z tą fantastyczną gierą, dostępną za free dla plusowiczów :)

Ktoś chętny do wspólnej gry ? IMO gra się miodniej niż w RL ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, a mnie wciągnęła bardziej niż Rocket :) Kwestia gustu ;) Dlatego też szukam kompanów do wspólnej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to kwestia gustu, ale do Rocketa nie ma startu. Zresztą to zupełnie inne gry.

 

Swoją drogą, poprawili już celowanie? Bo wyszły chyba ze dwa patche, ale od dnia premiery nie włączałem gry, by to sprawdzić. Bo jeżeli nadal jest tak, że po puszczeniu analoga celownik ucieka na środek, to chyba sobie odpuszczę.

 

Gierka ogólnie nawet przyjemna, ale ma niestety bardzo ubogą zawartość i to dupne celowanie, które walkę z innym graczem zamienia na walkę z prawym analogiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat celowanie w ogóle nie sprawia mi problemu, także nie wiem od czego to zależy. Może od tego, że bardzo często używam broni specjalnych z autonamierzaniem (L1) i tylko dobijam typów działkiem głównym R1.

Giera fajna, ale brakuje friendsów do wspólnej gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu ogólnie brakuje ludzi do grania, nawet przeciwników.

 

A jeśli chodzi o celowanie, to wkurza mnie głównie ten zasrany celownik, który ucieka do swojej domyślnej pozycji za każdym razem po puszczeniu analoga. Powinni ten aspekt dopracować skoro już dają możliwość strzelania ze zwykłej broni. Nie wiem, może patche to już poprawiły, ale będę mógł to ocenić dopiero po ponownym odpaleniu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi z kolei gra się super jedyne na co narzekam to na matchmaking który notabene nie dawno chyba poprawili. Chciałem znajomych zachęcić to z party nas wrzucało 4 razy pod rząd gdzie byliśmy sami i całą grę nikogo nie dorzuciło.  

 . Teraz wieczorami raczej zawsze gram na pełnym ale nie próbowałem wchodzić ze znajomymi

Jak masz ochotę dodaj do znajomych pogramy razem . Mam jeszcze przynajmniej 400 fragów do zdobycia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj trochę i faktycznie poprawili nieco celowanie - celownik już nie ucieka po puszczeniu analoga. Niestety nie poprawili celowania w pionie, które nadal jest niemożliwe do wykonania. Mapki za to są teraz pełne graczy, więc albo naprawili matchmaking, albo po prostu ludzi przybyło.

 

Póki co daję tej gierce jeszcze szansę, bo pomysł i założenia mają naprawdę fajne i po dopracowaniu celowania w pionie (oraz dorzuceniu więcej mapek!) może to być przyjemna alternatywa dla gier AAA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby poprawili matchmaking ale nadal jest na co narzekać 

wcześniej jak się wybrało tryb to po każdej grze uruchamiała się kolejna teraz po każdej grze wyrzuca do menu i trzeba znowu wchodzić 

nie byłoby to złe gdyby nie fakt że na 5 wczorajszych gier 4 razy wrzucało mnie do gry która juz trwa i zaraz był koniec 

za 5 razem zacząłem od początku po czym wywaliło mnie na początku gry z jakimś błędem :P

 

sporo do poprawy w tym miejscu

 

nie zmienia to faktu że mi się gra super jak już gra idzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bardzo miło pograłem w tą grę .

Wbiłem po 150 fragów samochodem i czołgiem i jak się pozna mapy położenie broni i specjali to gra się przednio .

Jak 1 dnia tą grę ściągnąłem to puchy były straszne ale ostatnio non stop full ludu było jak grałem .

Czołg jest przepakowany z armorem, zbierasz tylko laser speciale albo mocne rakiety i 1 strzałem instant kill .

Na luzaku kręciłem wyniki typu 17-3 .

Mimo wszystko grę skasowałem bo i tak plus zaraz siękończy i juz w to nie pogram(jadę na trialach)

Ale gra bardzo przyjemna, pierwsze wrażenie było bardzo niekorzystne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos chetny na wspolne granie to pisac smialo. 

Gra swietna, chodz moim zdaniem RL gra mi sie o wiele lepiej i na luzie :)

Ogolnie nie wiem jak Wy ale ja mam dosc czesto problem z wywalaniem z gry. Co chwile pokazuje sie komunikat LACZENI i wywala do Men :/

juza_88 jakby co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem, coś ala migracja hosta ?

Widzę że wchodzą zmiany, nowa mapa, gry rankingowe .

Jak ta gra spuchnie w zawartość to może być bardzo ciekawie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Szukam chętnych do pomocy wbicia trofki, aby zabić 3 graczy naraz.
Trofka ta niestety nie działa w trybie deathmatch, ani gdy przypadkowo zabijemy nalotem członka naszej drużyny. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×