Skocz do zawartości
bany®

Buildy/Klasy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy po patchu 1.4 dalej jest możliwe zredukować obrażenia pancerza do 75%? Od paru dni robie wszystkie co lepsze misje, w Underground nabiłem 40 level a i tak max co mi się udało wyciągnąć to 50%. Druga sprawa to czy można gdzieś kupić/dostać jakieś ciekawe schematy broni albo armora? Bo te co sprzedają w Underground to jakiś żart jest. Tech division, topowe elektroniki, tkaniny itp to już mam setki i szczerze mówiąc nie wiem po co to zbierałem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak.. Nic nie zmieniając na poziomie świata 1 i 2 powinieneś mieć 75%. Na 3 około 60%, na 4 około 50%. Natomiast na 5 trzeba zmienić podejście i trochę kąbinować. Do póki nie poskładasz setu 256 całego to trudno doradzać. Ale generalnie jak wyciągniesz ogólnie 52% pancerza to jest już dobrze. :) Uwierz lub nie ale ja mam na swoim zestawie 51% a mam tylko 223K wytrzymałości. Bo mam mało życia ledwo 113K a koledzy mają po 200 lub więcej wówczas uzyskujesz 400K/500K wytrzymałości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.4 to przeszłość. Aktualny to 1.5. Armor w granicach 54.5% , wszystkie modyfikacje z pancerzem . Ciężko wyżej podnieść.

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak.. Nic nie zmieniając na poziomie świata 1 i 2 powinieneś mieć 75%. Na 3 około 60%, na 4 około 50%. Natomiast na 5 trzeba zmienić podejście i trochę kąbinować. Do póki nie poskładasz setu 256 całego to trudno doradzać. Ale generalnie jak wyciągniesz ogólnie 52% pancerza to jest już dobrze.  Uwierz lub nie ale ja mam na swoim zestawie 51% a mam tylko 223K wytrzymałości. Bo mam mało życia ledwo 113K a koledzy mają po 200 lub więcej wówczas uzyskujesz 400K/500K wytrzymałości.

Patch 1.4 to przeszłość. Aktualny to 1.5. Armor w granicach 54.5% , wszystkie modyfikacje z pancerzem . Ciężko wyżej podnieść.

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Kombinuje jak mogę ale i tak mam wrażenie ze w DZ wszyscy biją ode mnie mocniej i maja więcej wytrzymałości. Latam z 4x banshee + 2x d3-fnc, może źle wybieram kalibracje sprzętu, może powinienem bardziej skupić się na szansie i obrazeniach krytycznych i może celnosci?

To moje staty, pancerz 250:

9c515b4269d7c17318fa6c607cd5c2ed.jpg

Edit: sprawdziłem co pisałeś Edmunt i rzeczywiście, zmieniłem na chwile poziom świata na 2 i pancerz podskoczyl do 70%. Durne pytanie ale mam nadzieje ze to tyczy się tylko PvE a nie PvP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko pve. Jak chcesz to możemy polatać po Division. Zobaczymy co i jak. Mnie też leją i żyje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko pve. Jak chcesz to możemy polatać po Division. Zobaczymy co i jak. Mnie też leją i żyje

Spoko, teraz pracuje, ale możemy się złapać w niedziele albo poniedziałek wieczorem. Moje ID DonSarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ptrzerobiłem już AlphaBridge - fajny, drapieżniki- bardzo fajny, przerabiam teraz Firecresta z wieżą i super działa. Na DZ mam zamiar ubierać widmo banshee.

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś klaty Barreta, a jak tak to z czym się sprawdza?

donsarcazm jak Ci idzie DZ?Jak na moje oko za mało Masz broni palnej, giwerę też zamieniłbym na coś szybkostrzelnego np. LVOA. To co teraz masz to G36? Ze skupieniem?

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko u mnie ale twoje screenshoty są nieczytelne.

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest ok. Tapatalka zmieniłem.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś klaty Barreta, a jak tak to z czym się sprawdza?

donsarcazm jak Ci idzie DZ?Jak na moje oko za mało Masz broni palnej, giwerę też zamieniłbym na coś szybkostrzelnego np. LVOA. To co teraz masz to G36? Ze skupieniem?

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Właśnie wczoraj wpadł mi LVOA i jest zajebisty. Nie kumam tylko tych statystyk broni. Niby G36 ma większe ONS i to o ok 25k, ale z LVOA zdecydowanie szybciej kładę przeciwników. To moje staty:

b2ebc0a381d120eae9ac1aaa691f4c9d.jpg

Cały czas poluje na 300 dmg i 400 health.

W DZ idzie mi teraz nieźle, wreszcie walki są wyrównane (mimo że dalej latam w secie wędrowca/d3pc czy jakoś tak), pare razy ja zabilem, pare razy mnie zabili. Nawet we 4 jak sie na mnie rzucili to jednego ubilem a drugiego musieli reanimowac zanim mnie zdjeli. W pojedynkę przejąłem parę zrzutów, wiec na ta chwile daje rade. W ogóle wczoraj miałem udany dzień: maska Ferro, LKM Hungry Hog i ukończona misja Zaginiony Patrol na bohaterskim poziomie, wiec wpadł pozłacany Warlord.

Za jakas 1-1.5h zaczynam grać na parę godzin, wiec jak ktoś chce się dołączyć i porobić jakieś top misję/tygodniowe targety to śmiało dołączać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziś wypadł ten lvoa lecz niestety z kijowymi statami pod elektronike :/ jutro szukam dalej bo chętnie z nim pobiegam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na g36 Masz talent skupienie to ONS jest zawyżony, gdy użyjesz umiejętności automatycznie się obniża. zawsze staran się co przerolować, jak używam tej broni. Ale LVOA na razie u mnie rządzi.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś poskładałem wreszcie dobrego taktyka :) 54% pancerza robi robote.. Wcześniej miałem 46 to różnice jest ogromna.

image.jpg

 

klata z ożywieniem / maska ferro / nakolanniki taktyka / plecak ze spacjalizacją / rękawice taktyka / kabura taktyka

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, nenesior napisał:

wszystko z innej parafii ^up xD

Zapewne dla tego, że posiada rękawice skillsa dające 16% obrażeń więcej jeśli nie jest aktywny żaden bonus setowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszystko z innej parafii ^up xD

Dobrze Edmunt gada. W każdym bądź razie po nocnej 3h farmie w DZ mój Alpha Bridge wygląda tak:

e3d4455a7cbb4de6ff96fcfe1c180a73.jpg

Niezły numer mialem w DZ, biegam solo i patrze a na ziemi żółta poświata, podchodzę a tam FAMAS i pm Midas. Chyba ktoś zgubił hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×