Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

pablos_PRO

NBA 2K17

37 postów w tym temacie

Poziom trudności w myteam jeszcze bez bardzo dobrej drużyny może być ciężki. Ja obecnie zrobiłem sobie przerwę i zbieram kasę na lepszy skład. Z racji, że mam wybitnie dużo czasu to idzie jak po grudzie.

Natomiast kariera jest na pewno lepsza niż w 16, ale bez ochów i achów. Dobrze, że urozmaicili aktywności poza meczami. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kariera jest fajna bo wprowadzili elementy jak z jakiegoś rpg. Możesz tam podejmować decyzje czy też samodzielnie prowadzić rozmowy z różnymi osobami przez telefon.

Mnie tam oczarował tryb myteam. W fut spędziłem masę godzin i tutaj też pewnie tak będzie. Problemem jest to że to praktycznie pierwsza moja gra koszykarska od dawna i mam lekkie problemy z wygrywaniem z komputerem. Wczoraj np grałem domination z Jazz trzy razy i wszystkie to sromotne porażki. Moi zawodnicy nie trafiają, a obrona to jakaś komedia. Trudno będę próbował do skutku

Bez ustawien specjalnych w obronie zawsze tak bedzie wygladala.

2k specjalnie tak zrobili zeby odroznic lepszych graczy od rookasow.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy może ktoś grał w 2K17 na ps4 pro ? gra jest na liście już tych z patchem i powinna wyglądac znacznie lepiej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

grałem przed premierą w tej prelude zrobiłem swojego zawodnika ukończyłem grę. test mam pełną wersję i nie ma mojego zawodnika co robić ??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesli masz wszystkie aktualne patche to w trybie kariery o ile dobrze pamietam powinienes miec przygotowanego save'a z prelude.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak robić akcję tzn. żeby pokazywalo na parkecie strategie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 23.09.2016 o 16:43, dawiss napisał:

Ja teraz tez mecze myteam. Wypadl wam jakis gold z domination? Ja mam w tym roku same silvery. W zeszlym roku duzo lepsze karty wyciagalem.

Sent from my SD4930UR using Tapatalk

L1, potem wybierasz gracza który kończy akcje, a na koniec zagrywkę. W coach settings chyba jest trzeba ręcznie przestawić, żeby wszystko się pokazywało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 godzin temu, Goldie napisał:

L1, potem wybierasz gracza który kończy akcje, a na koniec zagrywkę. W coach settings chyba jest trzeba ręcznie przestawić, żeby wszystko się pokazywało.

L1to odrazu mu podaję 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak najlepiej ustawić żeby dobrze zbierać pod koszem i żeby wychodzili do kontry ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem po pierwszym meczu w NBA 2k17. Jako weteran serii troszke sie zdzwiłem. Grając na poziomie all star w 2k16 spokojnie wygrywałem mając przewage we wszystkich elementach. A tymczasem mój Dream Team z 92 roku dostał soczysty wpierdol od drużyny olimpijskiej USA z Rio 2016 :1_grinning: Teraz ciezej 

jest się dostac pod kosz. Pick and roll już nie jest łatwym sposobem na punkty.  Topowe gwiazdy już tak nie dominują w kontrach ( łarwiej jest ich dogonić i zablokować ). Wieczorkiem zagram znów i pewnie napisze moje dalsze spostrzeżenia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.