Skocz do zawartości
domall

PS3 120V~3.2A 60Hz Proszę O Pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

To Jak Masz Transformator to nie rozkręcaj, bo nie ma po co ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale transformator to chcialbym wyrzucic, bo mam chłodzenie w nim zamontowane, zeby sie nie nagrzewał, przez co głośniej chodzi. Także jak chce korzystać z PS3, musze włączyć transformator ( bo mam na ON/OFF - przełącznik) i wtedy zaczyna od razu chodzić wiatraczek...a troche to przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, również (niedługo, bo w sobotę) dostane w swoje łapska czarnulkę, dokładnie tą http://www.amazon.com/PlayStation-Metal-Ge...3/dp/B0014WJ78E i mam pytanie, mianowicie czy ktoś posiada tą wersję i czy w tym przypadku mogę śmiało podłączyć kabel i grać bez transformatora, czy jednak rozkręcić konsolę, aby być pewnym?(a chciałbym tego uniknąć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, również (niedługo, bo w sobotę) dostane w swoje łapska czarnulkę, dokładnie tą http://www.amazon.com/PlayStation-Metal-Ge...3/dp/B0014WJ78E i mam pytanie, mianowicie czy ktoś posiada tą wersję i czy w tym przypadku mogę śmiało podłączyć kabel i grać bez transformatora, czy jednak rozkręcić konsolę, aby być pewnym?(a chciałbym tego uniknąć)

Wszystko odnosnie zasilania masz napisane w tym watku. Chyba nie ma nikogo kto wie cos wiecej na ten temat i watpie zeby specjalnie to ukrywal przed swiatem. Jezeli nie znalazles odpowiedzi we wczesniejszych postach to ryzykujesz na wlasna odpowiedzialnosc albo rozkrecasz i sprawdzasz. Albo jedziesz na transformatorze. Tylko prosze nie zagadujcie na gg z pytaniem "czy moja konsola ma zakres napiec 100-240V" bo nie sadze zeby ktos byl z wysztalcenia jasnowidzem albo inna wrozka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to tylko japońskie nie mają wspólnego napięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja Tam Myślę że koleś te fotki znalazł na necie ... -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Nie musisz wierzyć ważne że konsola działa i sobie pykam bez transformatora P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że odkopuję, ale może te informacje się komuś przydadzą.

Sam ostatnio dostałem konsolę z USA (wersja slim) i z tyłu na tej płytce jest napisane właśnie 120V ~ 2A i już myślałem, że będę musiał kupować transformator, ale po przeczytaniu wpisów tutaj i na innych forach zaryzykowałem i podłączyłem konsolę do naszego gniazdka jedynie z przejściówką. I.... wszystko jest ok, konsola śmiga aż miło, także wychodzi na to, że naprawdę nie ma co się sugerować tym co napisali na tej płytce, bo wbudowany transformator jest uniwersalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×