Skocz do zawartości
Jedrek

Wymiana Gier

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ogulnie to praktycznie niezaglądamy już na GT poieważ na 30 pytan 1 jest sensowna a reszta to absurdalne pytania jak i propozycje trzeba było się odezwać na gg bądź telefon Pozdrawiam i przepraszamy jezeli poczułeś się olany ;) ;)

@GALAXY GAMES STUDIO

Szkoda tylko że olewacie klientów na gametrade. Dwa razy wysyłałem do Was PW w sprawie zakupu/wymiany LBP2. Zero odzewu i grę kupiłem w Świecie Gier z Warszawy. Jeśli wszystkie interesy robicie w ten sposób to cud że jeszcze funkcjonujecie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po dość długiej przerwie.

Widzę, że wątek nie został jeszcze zamknięty, dlatego pozwoliłem sobie w nim napisać. Jeżeli kogoś bardzo razi kontynuacja tak starego wątku, mogę bez problemu otworzyć nowy.

Serwis był sukcesywnie rozwijany przez ostatnie pół roku. Chciałbym poznać Waszą opinię na temat obecnej jego funkcjonalności i formy.

http://www.wymiengierke.pl

Dla ułatwienia poniżej podam kilka linków prowadzących bezpośrednio do różnego rodzaju podstron, choć oczywiście zachęcam do szerszej eksploracji:

strona główna

profil gracza

strona gry

forum i konkurs

katalog gier, np. na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zycze powodzenia,jednak z konkurencja w postacic Gametrade bedzie bardzo ciezko sie przebic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zycze powodzenia,jednak z konkurencja w postacic Gametrade bedzie bardzo ciezko sie przebic

Dziękuję :). Konurencja ma "tylko" tą przewagę, że ukazała się wcześniej i ma więcej użytkowników.

Naszą przewagą są:

- DARMOWE listy mam, chcę i nie chcę

- NIELIMITOWANA ilość transakcji

- DARMOWA weryfikacja konta

- DARMOWE zaawansowane funkcje wyszukiwania

- przyjazna i miła atmosfera

- swoboda wypowiedzi (oczywiście nie łamiąc prawa ani netykiety)

- regularne konkursy z nagrodami

- szczegółowe parametry gier

- szybki rozwój

- słuchanie i realizowanie potrzeb graczy w zakresie funkcji serwisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam gameover, komtech stawia bardziej na używki- jedynie wymiana daję radę,co do GALAXY GAMES STUDIO to wyrażę swoją opinię za jakiś czas :D .

checkpoint - możliwe ale ja najbardziej polecam GAMEOVER - pełna profeska,jak coś mam spore zniżki 5% na każdą rzecz więc mogę brać na swoje konto a ty zaoszczędzisz parę złotych :D .

Edytowane przez 1908borsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×