Skocz do zawartości
jin

Zasilacz

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Kupiłem playstation 3 w empiku w Warszawie przed świętami Bożonarodzeniowymi. A zdjęcia tego kabla wam nie zrobię bo jak już pisałem zgubiłem go, ale postaram się dokładniej opisać jak to wyglądało. Pierwsza część kabla szła od konsoli ( wejście takie jak w PC kabel od zasilania ) do takiego pudełka ( takie jak mają ładowarki od laptopów ).

O ,,pudełko" podobne do tego: http://img10.imageshack.us/img10/8029/aaaaaabx.jpg i z tego pudełka wychodziła druga część kabla która szła do kontaktu;) Przepraszam za trochę kiepski opis ale jak już mówiłem, nie znam się na technikaliach.

Hmm, teraz spojrzałem w instrukcję i tam jest pokazany zwykły kabel bez ,,pudełka" - Możliwe, że coś pomyliłem i mam jednak konsolę bez ,,pudełka" ;/ Przepraszam bardzo, coś mi się chyba ubzdurało.

Edytowane przez Dylek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze tak, zobacz podspodem konsoli na naklejce na jakie napiecie masz konsole:) jezeli masz 220-240V 1.7A 50-60Hz to sam kabel taki jak do kompa musi starczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem takie pudelko w pierwszym X i bylo to zabezpieczenie przed przepieciami ( niebezpiecznymi skokami napiecia ) zakloceniami itp. chroniace konsole, jezeli to pudeleczko bylo na kablu zasilanaia 220V to pelnilo ta sama funkcje

wiec szkoda ze je zgubiles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie bo padł mi już zasilacz miał swoje lata

i mam wersję EADP 300 ta z czarną obudową plastikową

czy jak kupie APS któryś tam w tej metalowej mniejszej obudowie

to bedzie pasowac i sie da przykręcić ?

Prosze o odpowiedz :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×