Skocz do zawartości
Major_Kupricz

Seria Metal Gear Solid na ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Czy gry:

Metal Gear Solid (psx), (psOne),

Metal Gear Solid 2,

Metal Gear Solid 3,

Metal Gear Solid 4 (wiadomo)

pujdą na ps3? Mam ps3 PAL 60GB i chciałem zakupic po kolei wszystkie części a niewiem czy jest sens jak miało by niedziałac, proszę niech ktos odpisze pewny na 10000000%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy gry:

Metal Gear Solid (psx), (psOne),

Metal Gear Solid 2,

Metal Gear Solid 3,

Metal Gear Solid 4 (wiadomo)

pujdą na ps3? Mam ps3 PAL 60GB i chciałem zakupic po kolei wszystkie części a niewiem czy jest sens jak miało by niedziałac, proszę niech ktos odpisze pewny na 10000000%

Mam PS360GB i mam wszystkie MGSy, tak więc przeszedłem MGS1 i MGS2 zanim wyszedł MGS4, po przejściu MGS4 zrobiłem MGS3 i na pewno polecą!...

Pamietaj jedynie o zakupieniu wersji PAL gier, bo na stare gry jest nadal regionalizacja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Szkoda ze jeszcze nie mozna odpalac gierek z "dwójki" na 40-stce. Niby nowy soft ma to umozliwic, niekoniecznie nadchodzacy Sam bym pociułał w MGSy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiesz moze co lepsze czy twin snakes czy MGS <psx> sory ze zakladam 2 podobne tematy usuncie je tylko nieteraz bo mam okazje zdobyc to albo to i niewiem pomocyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
a wiesz moze co lepsze czy twin snakes czy MGS <psx> sory ze zakladam 2 podobne tematy usuncie je tylko nieteraz bo mam okazje zdobyc to albo to i niewiem pomocyy

Nie mam pojecia Wlasnie dlatego chcial bym pograc w takie smaczne kaski, a tu SŁONY nie pozwala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba było upolować 60tke:D Kurcze to może ktos inny wie czy lepiej kupic Twin Snakes czy MGS normalne jedynke? Co lepsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
trzeba było upolować 60tke:D Kurcze to może ktos inny wie czy lepiej kupic Twin Snakes czy MGS normalne jedynke? Co lepsze?

A masz Gamecube'a? Nie grałem nigdy w Twin Snakes, ale czytałem, że nie wszystkim fanom serii ten remake przypadł do gustu. Najlepiej sprawdzić obie wersje jeśli masz taką możliwość. Wtedy możesz podzielić się swoimi wrażeniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurde haha ale jaja a ja myslalem ze Twin Snakes jest na Ps2;] ze ten remake jest na ps2 dobra jest to biore normlanego;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A co do Twojego pierwszego pytania to ja też przeszedłem wszystkie części MGSa na mojej PS3 60GB i nie było żadnych problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do ustawien bo tam są jakies ustawienia "emulatora" w PS3 tam w opcjach jakies smootching i cos jeszcze to ruszac cos tam czy zostawic tak jak jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to po prostu przystosowanie gier z PSX i PS2 do technologi LCD. Lecz nie licz na cud.

Zajrzyj TU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki hivo dobra stronka a jeszcze jedno pytanie do tych co onteresuja sie MGS. Czy gry Metal Gear i Metal Gear 2 te z pegazusa warto w nie grac? tak zeby poznac ta historie calej seri czy niewarto grac tylko sobie przeczytac gdzies na necie co tam bylo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki hivo dobra stronka a jeszcze jedno pytanie do tych co onteresuja sie MGS. Czy gry Metal Gear i Metal Gear 2 te z pegazusa warto w nie grac? tak zeby poznac ta historie calej seri czy niewarto grac tylko sobie przeczytac gdzies na necie co tam bylo?

Jedynke przeczytaj ale w dwójkę zagraj (jest na jednym z dysków w Metal Gear Solid3: Subsistence). Gra się bardzo fajnie, ale szczerze mówiąc nie ma zbyt wielkich emocji, więc równie dobrze możesz przeczytać i tą i tą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×