Skocz do zawartości
d0kt0r

Fifa 09

Rekomendowane odpowiedzi

Grywalność stoi już na wysokim poziomie, grafika też trzyma poziom - gierka idealna na jesienne wieczory dopóki Pes nie wyszedł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję porównać Fife 07 oraz 09 i moim zdaniem najnowsza edycja jest gorsza od 07.Grafika jest tragiczna w porównaniu do tej z 07 oraz gameplay jest o wiele łatwiejszy.Przeciwnikowi sprawia trudność zabranie piłki oraz strzelenie gola.Muzyka jest bardzo dobra w obu edycjach.Sprawdziłem jeszcze tryb "Be a Pro" który jest ciekawy ale dość szybko nudzi.Moja ocena 09-5/10 , 07-8/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem okazję porównać Fife 07 oraz 09 i moim zdaniem najnowsza edycja jest gorsza od 07.Grafika jest tragiczna w porównaniu do tej z 07 oraz gameplay jest o wiele łatwiejszy.Przeciwnikowi sprawia trudność zabranie piłki oraz strzelenie gola.Muzyka jest bardzo dobra w obu edycjach.Sprawdziłem jeszcze tryb "Be a Pro" który jest ciekawy ale dość szybko nudzi.Moja ocena 09-5/10 , 07-8/10.

Napsizcie cos wiecej o tej grze bo na dnaich bede meic PSP Fat i chce kupic jedna oryginalna gre i zastanawiam sie nad Fifa 09 ,jak jest z multiplayerem (tak samo jak w pc wbijam na serwer i łacze sei? interesuej mnie tylko taka gra online nei ad hoc,jak jest z grafika ,komentatorzy,stadiony,licencje ,poruszanei sie zawodników i czy warta 100zł ,i czy to prawda że są jakieś cd-keye do gry online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W multiplayera jeszcze nie grałem to Ci nie powiem.

A tak to gra ma bardzo dużo opcji (jeszcze więcej niż 8 - chodzi mi tu o drurzyny, piłkarzy, opcje gry itd.) i ładną grafikę. Ale nie ma "tego czegoś". Jakoś mnie nie wciągnęła. Mam zamiar zagrać kilka lig (na pierwszy ogień poszła oczywiście liga hiszpańska i Barca) i skończyć.

Aha i mam zastrzeżenia do gry bramkarzy... ehh lepiej o tym nie mówić, po jeśli chodzi o grę przeciwnika to stoi na naprawdę dobrym poziomie. Jeżeli nie masz za dużo kasy na gry, i masz sobie kupić tylko 1 oryginała, to odradzał bym fife 09... no ale cóż twój wybór.

ps.: nigdy nie byłem wieelkim fanem fify więc nie słuchaj się tylko mnie. Popatrz na inne opinie. Lubię pograć w fifę ale bez przesady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×