Skocz do zawartości
ONE

Yakuza 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

ogladalem to niedawno, swietny material.

planuja wydanie tego kiedys u nas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas dopiero wydali Yakuza 2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U nas dopiero wydali Yakuza 2...

Bo to jest Polska i tu się pije ;p

A tak na serio niech wydadzą 3 u nas, więcej zarobią i czekam na demko.

Prośba, może mi ktoś dać jakoś odnośnik do tego w HD? http://www.gametrailers.com/player/41289.html bo jak klikam download to mi się pojawia komunikat jakiś kliknij save as i nic więcej, a nie mam na co kliknąć bo odnośniki się nie pojawiają ;/ ma ktoś jakoś dostęp do tego? ofkorz w HD i w formacie wmv bo na PS3 chcę obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni wydać u nas. To nie jest gra na PS2, więc raczej się ukaże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yakuza 2 na ps2 w psx extreme dostała 8 tak więc liczę że Yakuza 3 na ps3 będzie bardzo konkretna a tym bardziej po obejrzeniu tego filmiku 20 minutowego szczęka mi opadła czekam z niecierpliwością na ten tytuł Sega jest wielka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prośba, może mi ktoś dać jakoś odnośnik do tego w HD? http://www.gametrailers.com/player/41289.html bo jak klikam download to mi się pojawia komunikat jakiś kliknij save as i nic więcej, a nie mam na co kliknąć bo odnośniki się nie pojawiają ;/ ma ktoś jakoś dostęp do tego? ofkorz w HD i w formacie wmv bo na PS3 chcę obejrzeć.

Bo to jest około 400 mb, więc nie udostępniają do ściągania. Albo jakiś problem z serwerem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yakuza 2 dostała w Neo+ 8,5, więc nieźle. Co do 2 części to cała Europa niedawno ją dostała, a nie Polska. Wszyscy.

Jedynka była wspaniała. Bez dwóch zdań, jedna z lepszych gier na PS2. Fabuła była kapitalna i sam pomysł, aby napisac grę o największej mafii japońskiej, wręcz legendarnej, był strzałem w dyszkę. Drugą częśc zamierzam kupic w przeciągu paru miesięcy, a trójkę na premierze. Od pierwszych screenów i zapowiedzi czekam niecierpliwie na 3 częśc, ale jak widzę, z miesiąca na miesiąc, ta gra jest coraz piękniejsza. Naprawdę SEGA wraca do wielkiej formy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo to jest około 400 mb, więc nie udostępniają do ściągania. Albo jakiś problem z serwerem...

Kurde ;/ już druga rzecz od nich co chcę ściągnąć, niech nawet ma 1GB...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ktoś wie czy Yakuza 3 będzie mocno powiązana fabularnie z poprzednimi częściami czy lepiej się z nimi zapoznać przed trójeczką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mać na me bidne oczy! Przecie to grafika ze stu lat, a ja nie moge, to widać jakie gry ma słabe graficznie ps3, że się kochacie w taki tytule jakikm jest Yakuza3. No patrzcie, no wprost. Słaba grafa+słaa grafa+słaba grafa= stara grafa!!!~!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś wie czy Yakuza 3 będzie mocno powiązana fabularnie z poprzednimi częściami czy lepiej się z nimi zapoznać przed trójeczką?

Wracając do tematu

Jak to w końcu jest z tą grą?

Kiedyś tam było demo Yakuzy na PSS. Grałem. Bawiłem się z kotem, mordowałem samurajów i strzelałem z łuku jadąc na koniu(co było dość fajne). Jeśli to była gra z serii yakuza to jak ma być powiązana fabułą z obecną tu częścią, która jak widać toczy się w czasach współczesnych a nie w feudalnej Japonii?

Albo się pogubiłem to mnie naprowadźcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zrozumiałem to wydawcy chyba porzucili pomysł z demka które kiedyś się na PSS pojawiło i mają zamiar stworzyć coś bardziej współczesnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mieszają

Na taką wersję GTA się piszę

A to demko teraz to chyba taki biały kruk

Z ciekawości. Nie wiem czy mi czasem nie umknęło ale czy będzie możliwość jazdy samochodem czy tylko ? pied?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wracając do tematu

Jak to w końcu jest z tą grą?

Kiedyś tam było demo Yakuzy na PSS. Grałem. Bawiłem się z kotem, mordowałem samurajów i strzelałem z łuku jadąc na koniu(co było dość fajne). Jeśli to była gra z serii yakuza to jak ma być powiązana fabułą z obecną tu częścią, która jak widać toczy się w czasach współczesnych a nie w feudalnej Japonii?

Albo się pogubiłem to mnie naprowadźcie

Tamto to była Yakuza Kenzan czy jakoś tak. Akcja działa się w feudalnej Japonii, pełnej samurajów. Z tego co wiem, a nie jestem pewny, to ta gra się ukaże/ukazała już w Japonii i tylko tam. Yakuza 3, to natomiast kontynuacja losów Kazumy Kiryiu, mafiozy, członka Yakuzy, który to w pierwszej części trafił do paki, za krycie swojego przyjaciela. Obecnie w EU pojawiała się 2 częśc, którą to zamierzam kupic. Z kolei, kto nie grał jeszcze w częśc 1, powinien to jak najszybciej nadrobic, bo gra jest wielka. Wspaniale pokazuje współczesne Tokio i Japonie, a do tego posiada genialny, zawiły scenariusz, pełen niespodziewanych zwrotów oraz...ogormny świat, pozwalający nam dowolnie spędzac czas w grze. Tutaj nie musimy iśc tylko głównym wątkiem. Możemy iśc na panienki , możemy się nawalic sake, pograc na automatach, w bejzbol, golfa. Cud, miód i orzeszki. Polecam wszystkim. Warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Napisałeś tu coś czego się boję w wypadku tej części.

"gra się ukaże/ukazała już w Japonii i tylko tam"

Oby tak nie było!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wygląda fajnie, tylko nie wiem czy jestem gotowy na kupno kolejnej gry a'la GTA (chodzi o ogólny typ rozgrywki). Saints Row 2 mimo skreślenia tego tytułu z gier, które chcę kupić zmusza mnie do ponownego przemyślenia tej sprawy (bardzo wysokie jak na tego typu grę oceny na gamerankings.com (nawet 90%)), Mercanaries 2... - tutaj już się nie myliłem, Just Cause 2 (pojawi sie kiedyś?), The Getaway (co poprzednio) i Mafia II. Ahh... No dobra, załóżmy, że wyjdzie jeszcze L.A. Noire. Ale na większość gier będziemy musieli jeszcze poczekać, wiec będzie trzeba sugerować sie ocenami i własnymi odczuciami płynącymi z dem (SR2 w przyszłym tygodniu (?), więc ''oby'' ten tytuł mi nie przypadł do gustu). Bo jak przypadnie to będę miał na półce 10 gier ''właściwie takich samych''. A Yakuza wygląda na coś zupełnie innego, choć właściwie to nic innego jak GTA z bardziej rozbudowanymi mini-grami, czy bardziej szczegółowym wykonaniem lokacji (z możliwością wejscia do nich i zrobienia niezłej zawieruchy). A skoro fabuła ma związek z poprzednimi częściami to jest to dla mnie poważny minus, nie mam czasu na nadrabianie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko wygląda fajnie, tylko nie wiem czy jestem gotowy na kupno kolejnej gry a'la GTA (chodzi o ogólny typ rozgrywki). Saints Row 2 mimo skreślenia tego tytułu z gier, które chcę kupić zmusza mnie do ponownego przemyślenia tej sprawy (bardzo wysokie jak na tego typu grę oceny na gamerankings.com (nawet 90%)), Mercanaries 2... - tutaj już się nie myliłem, Just Cause 2 (pojawi sie kiedyś?), The Getaway (co poprzednio) i Mafia II. Ahh... No dobra, załóżmy, że wyjdzie jeszcze L.A. Noire. Ale na większość gier będziemy musieli jeszcze poczekać, wiec będzie trzeba sugerować sie ocenami i własnymi odczuciami płynącymi z dem (SR2 w przyszłym tygodniu (?), więc ''oby'' ten tytuł mi nie przypadł do gustu). Bo jak przypadnie to będę miał na półce 10 gier ''właściwie takich samych''. A Yakuza wygląda na coś zupełnie innego, choć właściwie to nic innego jak GTA z bardziej rozbudowanymi mini-grami, czy bardziej szczegółowym wykonaniem lokacji (z możliwością wejscia do nich i zrobienia niezłej zawieruchy). A skoro fabuła ma związek z poprzednimi częściami to jest to dla mnie poważny minus, nie mam czasu na nadrabianie

Polecam Yakuze3, Just Cause2 i L.A. Noire a resztę pomiń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktores z wymienionych juz wyszlo?

Pamietaj ze GTA4 tez wszyscy polecali a wyszlo jak wyszlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktores z wymienionych juz wyszlo?

Pamietaj ze GTA4 tez wszyscy polecali a wyszlo jak wyszlo

Mam gdzieś co mówią inni, mnie się podoba a te gry co wymieniłem będę musiał na bank kupić i też będę miał gdzieś co mówią inni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze inni maja gdzies co mowisz TY ?

Wiesz ze w naszym swiecie panuje takie prawo: kazdej akcji towarzyszy reakcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam gdzieś co mówią inni, mnie się podoba a te gry co wymieniłem będę musiał na bank kupić i też będę miał gdzieś co mówią inni.

ale taka prawda rockstar zrobiło z gta 4 najgorszą z serii... żadnej rewelacji ja tam nie widzę a graficznie to jest kpina za przeproszeniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie jest temat o GTA4 (moim zdaniem jedyna gra warta uwagi z serii GTA).

Liczę właśnie, że Yakuza postawi też na klimat jak w GTA4, a nie na dziecinna zabawę w "gangstera" rodem z MTV jak to miało miejsce w GTA: SA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×