Skocz do zawartości
tolcio

Bezprzewodowe polaczenie ps3 z laptotem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich uzytkownikow forum. Na poczatek przepraszam ze nie mam polskich znakow ale pisze z Anglii. A teraz moj problem. Chcialem sie dowiedziec czy mozna bezprzewodowo podlaczyc ps3 do laptopa na ktorym jest internet, i korzystac z internetu na ps3. Chodzi o to ze gniazdko z netem mam na pietrze a telewizor i ps3 na parterze i chcialem aby ps3 laczyla sie z laptopem i korzystala sobie z neta. Jest to wogole mozliwe??? a jak tak to jak skonfigurowac lapka aby konsola go wykryla. Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to mozliwe, ale czesto wystepuja problemy. Nalezy w windowsie skonfigurowac ICS (Internet Connection Sharing) po polskiemu udostepnic polaczenie. Jak to zrobic zostalo pewnie opisane w watku PS3 a sieć. A jak nie, to proponuje przeszukac google wpisujac haslo ICS. Jednak nie obiecuje ze sie uda na 100%.

Mimo wszystko polecam poczatkujacemu lekture podlinkowanego topiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich uzytkownikow forum. Na poczatek przepraszam ze nie mam polskich znakow ale pisze z Anglii. A teraz moj problem. Chcialem sie dowiedziec czy mozna bezprzewodowo podlaczyc ps3 do laptopa na ktorym jest internet, i korzystac z internetu na ps3. Chodzi o to ze gniazdko z netem mam na pietrze a telewizor i ps3 na parterze i chcialem aby ps3 laczyla sie z laptopem i korzystala sobie z neta. Jest to wogole mozliwe??? a jak tak to jak skonfigurowac lapka aby konsola go wykryla. Z gory dzieki.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Power_line_communication

http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/intern...x_tp/akcesoria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co adapter wifi jezeli wiekszosc laptopow ma juz wbudowane na starcie? Oczywiscie jezeli nie ma, to jest to chyba jedyne wyjscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×