Skocz do zawartości
Gość Frozen

Co to ma znaczyź Xbox??

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ergo Proxy
Ja jakoś nie miałem problemów z odpaleniem DivX na X360 z płyty lub pendriva

Coz, jesli jest jak piszesz, to pogratulowac Nie siedze w temacie Xboxa, wiec dobrze ze mnie uswiadamiasz.

Tak czy inaczej nie wyglada to rozowo:

"Instalacja i uruchamianie Xbox Media Center

Aby uruchomić Xbox Media Center, trzeba dysponować dwoma elementami: przerobioną konsolą Xbox z zamontowanym tzw. modem lub wgranym specjalnym BIOS-em oraz działającym na niej serwerem FTP. Oczywiście, serwer FTP nie jest elementem oryginalnego dashboardu (czyli odpowiednika systemu operacyjnego) wbudowanego w konsolę przez Microsoft. Uruchomienie serwera jest możliwe na dwa sposoby. Pierwsza możliwość to wykorzystanie specjalnej płyty startowej z alternatywną wersją dashboardu i serwerem. O płytę taką najlepiej poprosić sprzedawcę konsoli lub firmę montującą w naszym sprzęcie tzw. mod-chip. "

http://www.chip.pl/arts/archiwum/n/sub/articlear_106916.html

A tak poza tym to co jest grane? Myslalem ze to forum dla posiadaczy PS3, a jak sie okazuje polowa to posiadacze tego brzydkiego, plastikowego, trzeszczacego mutanta. Dziwie sie troche, bo mnie np. nigdy nie ciagnelo na fora dla Xbox'owcow, nie interesuja mnie nawet ich strony... A wlazic tam tylko po to zeby siac zamet...? Szkoda czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zaden kłopot jest Wkładasz płytkę. Wchodzisz w video i wybierasz nośnik na, którym znajduje się film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ten temat to jedna wielka wojna, na miejscu moderatorow zamknalbym ten temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×