Skocz do zawartości
Emir

Far Cry 2

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomi z któtymi gram, uważają że ta opcja w "Far cry 2"jest duzo gorsza od poprzedniej części czyli jest do d..y. Bardzo się zawiodłem

Zostaje przy "Far Cry Instincts Predator"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie problemy ze znalezieniem serwera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie same sterowanie podczas gry jest tak fatalne, ze ciezko mi sie zmusic na gre po sieci. Tez macie takie uczucie jakby nie dalo sie plynnie obracac? Ruszasz lekko to ledwo drgnie, ruszysz troche mocniej i juz robi pol obrotu. Zmiana czulosci nic nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie same sterowanie podczas gry jest tak fatalne, ze ciezko mi sie zmusic na gre po sieci. Tez macie takie uczucie jakby nie dalo sie plynnie obracac? Ruszasz lekko to ledwo drgnie, ruszysz troche mocniej i juz robi pol obrotu. Zmiana czulosci nic nie daje.

No dokładnie. A druga rzecz, że może ja o czymś nie wiem, ale ładuje czasami cały magazynek w gościa a ten żyje, puknie mi jeden nabój i gleba. Niektórzy latają też z ikonką tarczy nad głową, ktoś może mi wyjaśnić cio to jest? Kamizelki są na mapach czy co? Generalnie uważam, że potrzebny jest spory patch do tej gry. A już wylogowywanie z serwerów po każdym pojedynku to jakaś pomyłka roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sie zagląda do gry w tryb multi i odpuszcza go sobie po pierwszym zginięciu to pózniej pisze sie takie bzdury. Dla informacji, są strefy strzału i każda broń ma inną siłe rażenia, dlatego na początku jesteś bity a nie bijesz. Jak ładujesz gościa po nogach to normalne, że nie zginie odrazu. Gość z tarczą, jakbyś pograł dłużej niż 10 sekund, to byś wiedział, ze koleś przed chwilą się "respałnował" Tarcza po chwili znika. Sterowanie jest dobre. Na początku miałem troszke problemów ale teraz jest super. Zero problemów ze znalezieniem serverów. Mapy i smaczki na nich, typu zmienna pogoda, pojazdy od lotni przez furki i łodzie. Nurkowanie, patent z podnoszeniem rannego i wogóle.. Nie wspomne o grafice otoczenia, bo to miód dla oczu. Moje ID cipher73 Dodajcie tez mojego kolesia ID drozda78. Chetnie pogramy TD i CtD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jesteś trochę zbyt nerwowy. To po pierwsze. Po drugie zanim napisałem tego posta miałem już 5 level i wiem co to są strefy strzału i jakie są inne bronie i ich siła rażenia. Mam jednak wrażenie , że nie do końca działają tak jak powinny (obie te rzeczy). Kolejna sprawa, widziałem kolesi którzy się przy mnie respawnowali i tarczy nad głową nie mieli! Zero problemów ze znalezieniem serwerów mówisz? No faktycznie. Jeśli za takie uważasz dojście w szukaniu np. do numerka 28 i wylogowanie to faktycznie, prościzna. Widzisz? Generalnie wychodzi, ze ty piszesz bzdury. Więcej elastyczności życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mamy całkiem inne podejśie do gry. Ja nie dołączam do gry losowo tak jak Ty. Stawiam grę, lub mój koleś ją stawia w rankingowych rozgrywkach i dołączam do niego bez żadnych problemów. Wczesniej jednak piszemy sobie jaka mapa i jaki tryb. Sporadycznie się zdaża, że padnie server. Nie jestem nerwowy, tylko ja umiem się bawic konsolą i grami. Chodzi mi o to, że zawsze sie znajdzie jakis maruda, któremu sie coś nie podoba. Czytam to forum i krew mnie zalewa. Nie widziałem żadnej tu gry, której "byscie" nie zeszmacili. Ta liniowa, tamta za krótka, tu się źle strzela a tam nie da rady czegoś zniszczyc. Są takie gry jak warcaby. Mozna z nimi zrobic wszystko, nawet zjeść Jestem elastyczny, dlatego jak kupuje grę, to się nia bawię a nie lecę na to forum, żeby wytknąc jej błedy. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli według Ciebie powinna nam się podobać każda gra. O nawet największym gniocie powinniśmy śpiewać peany a na błędy nie reagować a powiem więcej, cieszyć się nimi. Far Cry 2 Multi nie jest doskonały, a jak ktoś tak uważa to po prostu ma klapki na oczach. Sterowanie jest sztywne jak prowadzenie brony (tak przypuszczam ;p ), wynika to głównie z faktu, że gra chodzi w 30 klatkach (z trudem dodajmy), do tego czułość analogów jest fatalna, a suwak odpowiadający za ten parametr jest dla hecy, bo czy ustawiony na maxa w prawo, czy w lewo, joypad chodzi tak samo. Do tego dochodzi mnóstwo bugów, czasami niedorzecznych, jak strzelenie granatem pod nogi i nie zadanie żadnego damage'u, walenie z działka stacjonarnego, które suma sumarum ma takie same obrażenia jak ak 47. No śmiech an sali. A maczetą trzeba się namachać jak podczas koszenia trzciny cukrowej, żeby kogoś zabić. Jak sens w ogóle jest tej maczety w Multi? Pytam się gdzie jest mapa? Czy jak ktoś ma DD 5.1 i bierze strzały na słuch ma być bardziej uprzywilejowany od kogoś kto słyszy popiskiwania głośniczków telewizora? Wymieniać buble mógłbym jeszcze długo, ale nie w tym rzecz. Tobie się podoba i jest git, mi nie. Forum jest od tego, by ktoś nie mający styczności z grą zobaczył obie strony tego samego medalu. A nie tylko tą wypolerowaną i błyszczącą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi po 2-3 minutach gry wywala taki komunikat:

Your account has been disconnected from the far cry serwer

Nie wiecie co może być przyczyną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Mam klapki na oczach. Nie znam sie na grach i tych fachowych określeniach typu: ilosc fps,aa i innych. Ten far cry jest naprawdę zj...bany. Szkoda czasu i pieniędzy a multi to dopiero farsa . W cod4 wywalało 2 razy częściej i co? Wiem, tam sterowanie było i jest lepsze. Szkoda czasu na tą gadkę. Lepiej marudzic jak grać Nie bedzie idealnej gry! Sam zobaczysz co tu bedą wypisywać np na killzone 2. Jeszcze raz pozdrawiam i to tyle, co miałem do powiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię wy.......ić cały magazynek zanim ktoś zginie chyba że headshoot.

Tylko pod warunkiem, że druga osoba żeby mnie zabić, musi wywalić tyle samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również jestem chętny do pogrania zapraszajcie mnie do listy znajomych mój ID tak jak w profilu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ktoś chętny na wspólną gre Far Cry 2 to zapraszam...

Moje PSN ID: LucekPL

Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAK KTOŚ CHCE POGRAĆ ONLINE NIECH PRZEŚLE ZAPROSZENIE ID Axel_333PL

do zobaczenia w grze lub usłyszenia jak kto woli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JAK KTOŚ CHCE POGRAĆ ONLINE NIECH PRZEŚLE ZAPROSZENIE ID Axel_333PL

do zobaczenia w grze lub usłyszenia jak kto woli

raczej nie. Podejrzewam, ze juz nigdy nie zagram w multi. Co to qrde jest zeby kogos zabic musisz my wladowac minimum 30 pociskow ? ja pieprze a w heada trzeba conajmniej 3 myslalem ze to bedzie fajna gra, a tu takie gowno. Nic w tej grze nie ma poza grafika

aha a najfajniej jest jak walisz do goscia z minute z jakiegos riflea a on wyjmuje pistolecik dwa strzaly i po mnie ja p***dole !!!!!!

Postanowilem ze juz nigdy nie kupie zadnej gry od ubishitu najpierw asassin teraz far cry. Zalosne nie chce im sie misji wymyslac to caly czas to samo

żal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

siemka, mam maly problem poniewaz podczas szukania serwerow pisze mi komunikat ze "nie udalo sie polaczyc z zadnym z pasujacych serwerow" (czy jakos tak) i tu moje pytanie, czy ktos wie o co chodzi, dlaczego niechce znalezc zadnych serwerow???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do pytania

dzieje sie tak wtedy, gdy nikt nie gra w dany tryb gry. Sprobuj wyszukac inny moze sie uda, mialem tak wiele razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzalem wszytkie tryby. nawet tryby gry nierankingowej i nic zadnych serwerow, a jaka jest to tylko 1 serwer, gdzie graja najwyrzej 2 osoby, a po ok 2 minutach mnie rozlacza.

Niewiem co robic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
sprawdzalem wszytkie tryby. nawet tryby gry nierankingowej i nic zadnych serwerow, a jaka jest to tylko 1 serwer, gdzie graja najwyrzej 2 osoby, a po ok 2 minutach mnie rozlacza.

Niewiem co robic.

Zazdroszcze ci bo chociarz jeden byl, a ja mam pustki we wszystkich trybach gry. Nie jest to chyba taka stara gra zeby nikt nie gral przez neta(chyba):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×