Skocz do zawartości
zszuetam

Kabel HDMI - DVI

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie działał, tam masz wypisane rozdzielczości jakie obsługuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A HDCP?

Nie znam się na tym , od piątku mam konsolę , wiem tyle , że takie wejście mam ( pod monitorem ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłoby miło napisać co to za monitor

DVI teoretycznie powinien mieć HDCP ale różnie to bywa

Nie wiem zbytnio , muszę poczekać na tatę bo nie wiem gdzie są papiery ( chyba że da się sprawdzić jaki to model ? ) Jest to jakiś Gateway , w lewym dolnym rogu monitora pisze DCDi-pod tym by FAROUDJA (obok Energy Star ) u góry HD Monitor .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra rada na przyszłość. Jeśli chcesz pomocy podaj jak najwięcej informacji. Bo tak to sobie możemy zgadywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem zbytnio , muszę poczekać na tatę bo nie wiem gdzie są papiery ( chyba że da się sprawdzić jaki to model ? ) Jest to jakiś Gateway , w lewym dolnym rogu monitora pisze DCDi-pod tym by FAROUDJA (obok Energy Star ) u góry HD Monitor .

zerknij na naklejke producenta z tylu monitora, biala z czarnymi litekami, tam powinno byc napisane jaki to model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gateway 2100 - to wystarczy czy coś jeszcze , bo na tym jest naklejka z gwarancją i musiałem ją lekko zerwać ...

#Edit Ok już kupiłem kabel i mi działą , tylko mam problem z głosem ;( , gdzie mam podłączyć głośniki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tu już będzie duży problem...

Albo chinche i do wieży stereo albo optyk do jakichś głośników za parę stów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to tu już będzie duży problem...

Albo chinche i do wieży stereo albo optyk do jakichś głośników za parę stów

No to jak mam podłączoną ps3 do monitora tym kablem DVI/HDMI , wieże tam jakąś mam ;p , to gdzie w konsoli to kable od głosu podpiąć ? tam gdzie jest coś "Digital out"? czy gdzie ? ( zielony w tym jestem ) . Z góry dzięki za pomoc !:)

#Edit już chyba wiem o co chodzi , jeden kabel ten co wchodzi do ps3 i kończy się chincha to ma być połączony z wieża a ten 2 DVI/HDMI do monitora ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko w konsoli musisz ustawić żeby dźwięk szedł po chinchu a nie po hdmi,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK , Po szkole się z tym pobawię , dzięki za pomoc . Pozdrawiam

#Edit OK , Już wszystko działa głoś jest , obraz jest , wszystko jest , dziękuję za pomoc , można zamknąć . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po co blokować temat jak można go jeszcze wykorzystać ;>

Nie dawno stałem się szczęśliwym posiadaczem PS3. Zrobiłem update softa na 2.50 i kupiłem ten sam kabelek do autor tematu ale... kiedy podłączam monitor (Samsung 931C - http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=2347) do konsoli nic się nie wyświetla monitor zachowuje się jak by sygnał dostawał ale nic nie wyświetla ;/

Może ktoś wie jaka jest przyczyna? Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monitor może posiadać DVI cyfrowe, ale nie musi na tym działać PS3 - monitor musi też posiadać HDCP - technologia zabezpieczająca dane idące po HDMI czy też po DVI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: podłączam ps3 pod monitor kabelkiem HDMI-DVI i wyświetla mi się komunikat że mam zbyt dużą rozdzielczość na wejściu. nie mogę się bawić opcjami bo nic mi się nie wyświetla. czy jest możliwość zmniejszenia tej rozdzielczości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wcześniej miałeś konsolkę podpiętą pod telewizor a teraz chcesz podpiąć pod monitor ale nic nie wyświetla to zrób tak:

1. Podepnij kabelki

2. włącz monitor

3. jak włączasz konsolę to przytrzymaj palec na włączniku I/O aż usłyszysz drugie piknięcie, wtedy konsola zresetuje ustawienia wyświetlania i wykryje nowe urządzenie

4. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już robiłem i nic to nie dało

w innej części forum znalazłem info że ps3 nie działa z monitorami 4:3.

dziś po pracy się jeszcze pobawię ale coś mi się zdaje, że mam fajny kabelek dvi-hdmi, który wyląduje w szufaldzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×