Skocz do zawartości
Emir

NHL 09

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsza odslona serii od 2004 roku. Goraco polecam wszystkim fanom hokeja na lodzie i nie tylko.

Piekna, grywalna, rozbudowana ze swietna fizyka i plynnoscia (60 fps). Srednia ocena 9!

Jezeli ktos jest chetny pograc online to zapraszam.

Fayabusa.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no czytalem dosc dobre recenzje ma ostatnio cos ea zachcialo sie wykopac pro evo i calkowicie podbic rynek sportowek fifa 09 , nba 09 i nhl 09 sa tego najlepszym przykladem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug serwisu gametrailers.com NHL 09 otrzymalo tytul

Sportowej Gry Roku 2008!!!

filmik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wedlug serwisu gametrailers.com NHL 09 otrzymalo tytul

Sportowej Gry Roku 2008!!!

filmik

A ktoś z was gra w konkurencyjny tytuł 2k9?? Gram w nhl od 98 i cały czas był to Ea, kiedy zobaczyłem 2k6 odpuściłem Ea. Dla mnie jest jakiś taki bardziej realny i grywalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ktoś z was gra w konkurencyjny tytuł 2k9?? Gram w nhl od 98 i cały czas był to Ea, kiedy zobaczyłem 2k6 odpuściłem Ea. Dla mnie jest jakiś taki bardziej realny i grywalny.

ty mowisz o wersji na PS3 tak ? w poprzednim roku NHL 2k8 wedlog mnie bylo o wiele lepsze niz NHL 08, niestety 2k postanowilo zmienic programistow i wydali chyba najgorsza gre sportowa w histori ich firmy NHL 2K9 jest poprostu tytulem smiesznym typowa arcadowka 0 symulacji zawodnicy poruszaja sie jak roboty jezdza tak jakby po torach lol w tym roku gameplay w NHL 09 jest super natomiast jedyne co jest lepsze w 2K9 to caly system walk jest niesamowity jezeli ea sports doda cos takiego w 2010 to napewno jest to tytul obowiazkowy dla fanow sportu ja tymczasem pozostaje przu NHL 2K8 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ty mowisz o wersji na PS3 tak ? w poprzednim roku NHL 2k8 wedlog mnie bylo o wiele lepsze niz NHL 08, niestety 2k postanowilo zmienic programistow i wydali chyba najgorsza gre sportowa w histori ich firmy NHL 2K9 jest poprostu tytulem smiesznym typowa arcadowka 0 symulacji zawodnicy poruszaja sie jak roboty jezdza tak jakby po torach lol w tym roku gameplay w NHL 09 jest super natomiast jedyne co jest lepsze w 2K9 to caly system walk jest niesamowity jezeli ea sports doda cos takiego w 2010 to napewno jest to tytul obowiazkowy dla fanow sportu ja tymczasem pozostaje przu NHL 2K8 :D

Tak na ps3, mi to sie gra kozacko, szczególnie podoba mi sie pro control, zwody, strzały efektownie. W ea nhl nie grałem więc nie mam porównania, ale zraziłem się ich nhlem. Szkoda mi teraz jeszcze wydawać na ich część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak na ps3, mi to sie gra kozacko, szczególnie podoba mi sie pro control, zwody, strzały efektownie. W ea nhl nie grałem więc nie mam porównania, ale zraziłem się ich nhlem. Szkoda mi teraz jeszcze wydawać na ich część.

to pobierz demo NHL 09 od ea z PSStore a zobaczysz ze NHL 2K9 powinien byc sprzedawany w kiosku z gazeta za 19.99 lol nie widzisz tych animacji jak jezdza po tak jakby szynach tego nie bylo w poprzednich wersjach sprawc demo a nie pozalujesz z tymi programistami NHL 2k jest w tym samym miejscu co PES od konami EA wydaja coraz to lepsze gry oprocz NBA .

PS NHL od ea jest to zupelnie inna gra tak samo jak fifa nie porownuj z wersjami z PS2 czy PC mialem tak samo z fifa jak ty ale kiedy zagrale zmienilem zdanie o 180*

Edytowane przez ALOL997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie NHL09 z EA miażdży w tym roku.Jakieś tam 2k9 nie dorasta mu do pięt,ale to tylko i wyłącznie moje zdanie.Każdy ma swe gusta i guściki.

Edytowane przez Oti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałem zapytać wszystkich grających w NHL, jak się robi tricki , grę mam 2 dni i jeszcze nie orientuje się za bardzo w robieniu zwodów. Z góry dzięki za odpowiedzi !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy NHL 09 mocno różni się od NHL10? Niestety na PSStore dostępne jest już tylko demo wersji 10 i nie mam jak porównać tych gier. Głównie chodzi mi o sterowanie, bo w wersji 10 nie bardzo mi podeszło, ale i o reszcie ew. różnic chętnie poczytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

targ4 - youtube kłania się, wszystko masz podane jak na tacy, wpisz np. NHL 09 deke i jedziesz;

Shady - sterowanie nie różni się aż tak bardzo, w stosunku do wersji 09 w 10 zmieniono system walk, a także dodano grę przy bandach, zwolniono rozgrywkę online co powoduje, że IMO w 10 gameplay jest bardziej realistyczny. Ostatni raz odpaliłem 09 w grudniu osób do grania jest sporo, jeżeli chodzi o mecze nierankingowe to nawet łatwiej znaleźć przeciwnika niż w 10. W 09 wysokie tempo i większość nastawiona jest na onetimery. Ja bym radził kupić 10, a do sterowania przyzwyczaisz się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zakupiłem kilka tytułów w tym nhl 10 jest na prawdę ok. Sterowanie w porządku, strzały intuicyjne. Trochę trzeba posiedzieć żeby ogarnąć wszystkie triki zagrania itp, oprawa graficzna jak najbardziej na plus. Kiedyś ojciec mnie odwiedził, a ja właśnie w nhl ciąłem to powiedział tylko jedno: no nie mów, że to gra. Staruszek może trochę nie dowidzi, ale graficznie faktycznie jest ok, no i jako gra weekendowa z kumplem sprawdza się świetnie. Dosyć już miałem piłki i wybrałem nhl. polecam wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym prosić któregoś z użytkowników i posiadaczy NHL 10 PS3 o zeskanowanie instrukcji obsługi do nhl 10, grę pożyczyłem od kumpla , on kupił używkę na aukcji i była bez książeczki, z góry dzięki. Jeśli ktoś zechce mi pomóc to proszę o wysłanie na E-mail: arek-targ4444@wp.pl lub na niech wrzuci na jakiś serwer do pobrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym prosić któregoś z użytkowników i posiadaczy NHL 10 PS3 o zeskanowanie instrukcji obsługi do nhl 10, grę pożyczyłem od kumpla , on kupił używkę na aukcji i była bez książeczki, z góry dzięki. Jeśli ktoś zechce mi pomóc to proszę o wysłanie na E-mail: arek-targ4444@wp.pl lub na niech wrzuci na jakiś serwer do pobrania.

jeśli interesuje Cię angielska instrukcja to mogę Ci podrzucić ten skan ale dopiero jutro popołudniu Zainteresowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli interesuje Cię angielska instrukcja to mogę Ci podrzucić ten skan ale dopiero jutro popołudniu Zainteresowany?

tak! bardzo bym był wdzięczny !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wydanie europejskie NHL10 różni się tylko hokeistą na okładce i innym językiem w instrukcji od wersji US?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak! bardzo bym był wdzięczny !

Z lekkim poślizgiem ale właśnie poszło na pocztę Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z lekkim poślizgiem ale właśnie poszło na pocztę Pzdr

Wielkie dzięki! Może zagramy kiedyś meczyka ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktoś czy da się zapisywać powtórki w NHL 10 albo NHL 09, bo screny wiem że się da , a czy nagranie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×