Skocz do zawartości
sndwwa

VOD w PS3 na US store

Rekomendowane odpowiedzi

nietypowe pytanie , po ostatnim update w menu konsoli pojawiła się aktywacja systemu VIDEO co oczywiście zrobiłem , wiem ze w usa były przygotowania żeby zamieszczać w sklepie filmy ale mimo wszystko żadna zakładka video nie pojawiła się w sklepie , ale o dziwo po dzisiejszym updacie na stronie głównej w sklepie US pojawiła się Piła 2 do wyporzyczenia za 3usd tylko za cholerę nie mogę tego znaleźć dodatkowo w żadnej zakładce a chciałem inne filmy

(ps. jeżeli nie macie jej na głównej stronie wejdźcie w cokolwiek i cofnijcie się , powinna sie pojawić na stronie głównej z Precipicie Darkness)

czy były jakiekolwiek informacje na temat VOD w us store bo może coś pominąłem i nie czytałem jakiegoś tematu ?

ps2. chwile później pojawiła się wersja SD do kupienia za 9.99usd , przy próbie wyporzyczenia pisze ze film mamy dostępny na HDD przez 14 dni od zakupu (wyporzyczenia) ,ale po obejrzeniu drugi raz możemy go odpalić tylko w ciągu następnych 24h później chyba się kasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sklep video jest dostępny tylko dla amerykanów na razie sprawdzane przez ip a piłe 2 albo się nie będzie dalo sciągnąć albo zaraz zniknie bo to jakaś pomyłka była

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie fakt z tym ip czyli teraz będę kombinował jak połączyć sony , poprzez inne ip , jedyny ból to to ze wolny transfer będzie ale zrobić się da :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[...] ps2. chwile później pojawiła się wersja SD do kupienia za 9.99usd [...]

Buhahaha za ile to SD? $9.99, czyli 30zł? hahaha drożej niż filmy w XBL w wersji HD, drożej niż konto na rapidshare

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Buhahaha za ile to SD? $9.99, czyli 30zł? hahaha drożej niż filmy w XBL w wersji HD, drożej niż konto na rapidshare

Po pierwsze 9.99$ to nie 30 zl tylko ok 24 zl i ta cena jest za film do kupienia, a nie do wypozyczenia. A konto na rapidshare mozna miec darmowe ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 A konto na rapidshare mozna miec darmowe ;]

Jak darmowe? Masz jakiś miszczowski sposób? Podziel się z kolegami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miszczu14 na jakim świecie Ty żyjesz, dolar teraz kosztuje 3.1303, czyli płacisz ponad 30zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze 9.99$ to nie 30 zl tylko ok 24 zl i ta cena jest za film do kupienia, a nie do wypozyczenia. A konto na rapidshare mozna miec darmowe ;]

Buhahaha! $9.99 to 31zł, dolar kosztuje 3.10 od wczoraj, obudź się dziecko ze snu i przestań wypisywać bzdury. Konto na Rapidshare można mieć za free jak masz shit neostrade i zmienne IP, wtedy ściągasz i zmieniasz IP. Na DSL to nie przejdzie, ba, nie ma programów do omijania zabezpieczeń RS. Kiedyś były programy, które obchodziły serwery, generowały tokeny itp. Obecnie zabezpieczenie RS są nie do przejścia i tak pozostanie.

A z kursem waluty mnie rozwaliłeś, cała Polska od 3 dni płacze, że złotówka leci na łeb jak nigdy od lat, dolar 2 miesiące temu kosztował 1.90zl, dziś już 3.10zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze 9.99$ to nie 30 zl tylko ok 24 zl i ta cena jest za film do kupienia, a nie do wypozyczenia. A konto na rapidshare mozna miec darmowe ;]

ty Miszczu.. wez sie ogarnij lepiej... gdybys sobie sprawdzil to bys wiedzial ze $9.99 kosztuje dzisiaj 31.27 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sklep video jest dostępny tylko dla amerykanów na razie sprawdzane przez ip a piłe 2 albo się nie będzie dalo sciągnąć albo zaraz zniknie bo to jakaś pomyłka była

To nie jest pomyłka, nie wiem czy da radę ściągnąć, ale co jakiś czas na głównej stronie widać jakiś film lub serial do ściągnięcia. Oczywiście dostać się do całego sklepu z filmami nie można.

No i nie wystarczy, że jeden powie "miszczowi" że jest w błędzie, a nie wszyscy pokazują jak bardzo orientują się w kursie dolara?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buhahaha! $9.99 to 31zł, dolar kosztuje 3.10 od wczoraj, obudź się dziecko ze snu i przestań wypisywać bzdury. Konto na Rapidshare można mieć za free jak masz shit neostrade i zmienne IP, wtedy ściągasz i zmieniasz IP. Na DSL to nie przejdzie, ba, nie ma programów do omijania zabezpieczeń RS. Kiedyś były programy, które obchodziły serwery, generowały tokeny itp. Obecnie zabezpieczenie RS są nie do przejścia i tak pozostanie.

ale się uśmiałem z ciebie i zmiennego IP na neo bym cię pochwalił ale zrobiłeś z siebie idiotę bo na DSL bez problemu tez ta się to pomijać i to bez problemu. zmienne Ip można uzyskać na wszystkim począwszy od modemu kończąc na upc czy aster nie mówiąc już o łączach satelitarnych :] i nie mówię tu o administratorach sieci , można to zrobić w czciszu własnego domu :]

a wracając do tematu , film SD w cenie 3usd ..... troszkę słabo to wychodzi w tym momencie po skoku USD , drożej niż w wypożyczalni ale boli mnie to ze w PL ps store chyba jak będzie wychodziło PS4 zrobią VOD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
obudź się dziecko ze snu i przestań wypisywać bzdury.

Wyluzowałbyś w końcu koleś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale się uśmiałem z ciebie i zmiennego IP na neo bym cię pochwalił ale zrobiłeś z siebie idiotę bo na DSL bez problemu tez ta się to pomijać i to bez problemu. zmienne Ip można uzyskać na wszystkim począwszy od modemu kończąc na upc czy aster nie mówiąc już o łączach satelitarnych :] i nie mówię tu o administratorach sieci , można to zrobić w czciszu własnego domu :]

Taa co Ty nie powiesz... Miałeś na myśli używanie rapidshare za pomocą "proxy" ewentualnie programy do ukrywania IP, ale mnie to nie bawi. Pamiętaj, że taki DSL ma "dwa" IP, zewnętrzne, które jest przydzielony od TPSA i wewnętrzne, które zmieniasz dowolnie np. za pomocą routera. Tylko, że serwer rapidshare widzi zawsze IP od TPSA, a nie Twój wewnętrzny na routerze. Zmień IP od TPSA bez ich wiedzy i bądź połączony z internetem, będziesz wielki. Zacznij już dziś click me

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... Dobra zostawmy sprawę RS w spokoju:)

osztował 1.90zl, dziś już 3.10zł.

Dobrze... mam troszkę dolarków hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyluzowałbyś w końcu koleś...

Zauwazylem ze nowy avatar chyba zle dziala na Darudka stal sie jakis flammable ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×