Skocz do zawartości
abarth

Jaki dysk?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcę kupic PS3 i niewiem czy warto dołożyc pare stów i kupic dysk 80 Gb czy 40Gb i ten hajs przeznaczyc na gry ?

Słyszałem ze w ps3 z dyskami 80Gb był lepszy laser niz w wersji 40 Gb czy to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

różnią się tym tylko, że 80Gb ma w zestawie dualshocka 3, a 40gb sixaxisa (bez wibracji), no i 80 ma bodajże procesor albo RSX w technologii 65nm zamiast 90 - mniej sie grzeje i mniej prądu bierze, ale wydajność itd. taka sama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to wejdź pod TEN LINK , poczytaj, pomyśl itd!... internet to nie głowa, nie boli jak sie w nim zacznie szukać jakiejś 'myśli'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup se wersje 40gb i dokup se dysk sata 2,5 250 gb i se go wsadz a 40 gb zawsze mozna do kompa podlaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem w MM promocję, 1199zł za 40GB. Ale przy premierze 80GB była ta konsola za 1599zł z czterema grami. Idą święta, promocje będą na pewno na 80GB, więc ja bym chwilę poczekał, zobaczył co i jak i w grudniu się zdecydował na konsolę z większym dyskiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci proponuje konsolę 80gb bez zmiany dysku na większy. Też na początku myślałem, że wymienię na 250gb, ale... po co? Ściągnąłem wszystko, co mnie interesowało i jeszcze mam 50gb wolnego. W najgorszym wypadku wymienisz sobie jak Ci tego miejsca faktycznie braknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci proponuje konsolę 80gb bez zmiany dysku na większy. Też na początku myślałem, że wymienię na 250gb, ale... po co? Ściągnąłem wszystko, co mnie interesowało i jeszcze mam 50gb wolnego. W najgorszym wypadku wymienisz sobie jak Ci tego miejsca faktycznie braknie.

Ew niedlugo wyjdzie wersja 160 gb i wtedy kupić sobie konsole. JA mam 40 gb i jest stanowczo za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozna kupic zew. dysk, mozna go uzywac z pc jak i z ps3, opcji jest wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kup se ... dokup se ... se go wsadz ...

Se, se se... omg...

Warto teraz wziąść PS3 80go. Jest aktualnie dużo promocji. Nawet są zestawy z 5 grami.

Osobiście bym poczekał do świąt i szarpnął się na 160go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie ma sensu przepłacać za PS3 80gb czy 160gb. Nawet jak dodają gry do tego to jedyna z droższych to NFS: Pro Street, a reszta to gry od 20 do 60 zł, które i tak nie muszą wszystkim przypaść do gustu. Ja kupiłem 40gb za 1200zł to o 190zł taniej niż najtańsza PS3 z 80gb. Więc w zamian za oszczędzoną kwotę mogę mieć albo dysk 250gb albo dualshocka 3 i tym samym mieć od razu dwa pady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rhol, ale pozostaje kwestia gier J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rhol, ale pozostaje kwestia gier J

Czy ja wiem? Jeśli cena z grami jest taka sama jak samej konsoli to wtedy można się pokusić aby taką kupić. Ale z tego co do tej pory widziałem zawsze jest to od 200 do 300 zł więcej niż sama PS3. Krótka kalkulacja cen gier, które są dołączone do takiego zestawu i widać od razu, że są one warte coś ok.200 zł więc można przepłacić ze 100 zł czasami

Zanim się człowiek skusi jakimś takim zestawem, dobrze jest najpierw sobie wszystko na spokojnie przeliczyć Czy po pierwsze gry są warte dopłaty i czy czasem lepiej by nie wyszło kupić PS3 z mniejszym dyskiem, a zaoszczędzić trochę kaski na inny dysk, grę czy kontroler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Według mnie nie ma sensu przepłacać za PS3 80gb czy 160gb. Nawet jak dodają gry do tego to jedyna z droższych to NFS: Pro Street, a reszta to gry od 20 do 60 zł, które i tak nie muszą wszystkim przypaść do gustu. Ja kupiłem 40gb za 1200zł to o 190zł taniej niż najtańsza PS3 z 80gb. Więc w zamian za oszczędzoną kwotę mogę mieć albo dysk 250gb albo dualshocka 3 i tym samym mieć od razu dwa pady.

Ej koleś , możesz mi powiedzieć gdzie ty kupujesz gry na Play'a po 20-60 zł , bo ja bym chętnie skorzystał z takiej informacji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, wynika to z mojego postu ale napiszę to jeszcze raz:) W zestawach jakie są proponowane do PS3 bo ktoś wspomniał o zestawach zawierających od 3 do 5 gier (np. w tych na allegro) na ogół są gry: NFS: Pro Street lub GT5:Prologue, TheLastGuy (29zł w PSS), Ratchet and Clank (55 zł) lub SuperStardustHD(30zł w PSS). Wynika z tego, że zawsze jest jedna gra droższa, a cała reszta to jakieś taniochy:) A konsola z tymi np. 4 grami jest o 200-400 zł droższa niż bez nich, jak sobie można to obliczyć taniej by wyszło zakupić samą konsole i te gry oddzielnie (tylko po co jak część z nich jest kiepska ).

Jeszcze są zestawy z jedną grą, np. PS3 + GT:Prologue albo MGS4, tutaj bywa z ceną jeszcze gorzej bo na tej dodatkowej jednej grze, niektóre sklepy chcą więcej o 299zł. Trzeba uważać aby się nie przejechać na takich "promocjach". Nie zawsze więcej znaczy lepiej.

Po prostu chyba mnie nie zrozumiałeś do końca:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rhol- popieram Cie w zupełności. Z identycznego powodu kupiłem 40GB za 1199 złociszy ^^.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez kupiłem gołą, a gry dokupiłem.

do swiat niedlugo i na pewno beda atrakcyjne promocje. na twoim miejscu bym poczekal jeszcze miesiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ej koleś , możesz mi powiedzieć gdzie ty kupujesz gry na Play'a po 20-60 zł , bo ja bym chętnie skorzystał z takiej informacji .

Ej koleś...

Za pewne gry można kupować w Allegro, na eBay i innych tego typu portalach, używane lub nowe ale po jakimś czasie od premiery!... Ale, na pewno nie w cenie 20zł! Na Alle nawet Resistance 1 nie stoi niżej jak 50zł, więc jak kolego Likasz25 świrujesz, to świruj realnie aby wiara wierzyła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ej koleś...

Za pewne gry można kupować w Allegro, na eBay i innych tego typu portalach, używane lub nowe ale po jakimś czasie od premiery!... Ale, na pewno nie w cenie 20zł! Na Alle nawet Resistance 1 nie stoi niżej jak 50zł, więc jak kolego Likasz25 świrujesz, to świruj realnie aby wiara wierzyła...

Hades gry po 20 zl są!!!!!

Są na PSStore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale zauważ jakie gry. Mi taka giera za dwie dychy z psstore starcza na 1 góra 2 dni grania. A autor postu o grach za 2 dychy zapewne miał na myśli poważniejsze tytuły niż ta szmira.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra ale zauważ jakie gry. Mi taka giera za dwie dychy z psstore starcza na 1 góra 2 dni grania. A autor postu o grach za 2 dychy zapewne miał na myśli poważniejsze tytuły niż ta szmira.

Właśnie, że nie. Kolega miał na myśli gry z PSS, które są wgrane już na dysk w wielu packach z konsolą i kosztuje kilkadziesiąt złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, że nie. Kolega miał na myśli gry z PSS, które są wgrane już na dysk w wielu packach z konsolą i kosztuje kilkadziesiąt złotych.

Witam.

Trochę racji jest o tanich grach. ja przez przypadek zajrzałem do LOMBARDU!!!

I co widzę MGS4 - 60 zł, FIFA2009 - 65 zł i CONAN - 35 zł.

Bez zastanawiania od razu nabyłem.

Teraz odwiedzam je regularnie i zawsze cos sie znajdzie naprawde tanio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Trochę racji jest o tanich grach. ja przez przypadek zajrzałem do LOMBARDU!!!

I co widzę MGS4 - 60 zł, FIFA2009 - 65 zł i CONAN - 35 zł.

Bez zastanawiania od razu nabyłem.

Teraz odwiedzam je regularnie i zawsze cos sie znajdzie naprawde tanio.

nie chcesz odsprzedać metala? jestem na kupnie właśnie

a do autora wątku to kup sobie z dyskiem 40GB i dokup 250GB najlepiej na tym wyjdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×