Skocz do zawartości
Major_Kupricz

Media Markt i gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się dopytać czy jak wychodzi jakaś gra i jest tak, że premiera jest w USA w EUROPIE i w POLSCE, w kolejności:

1: USA

2: Europa

3: Polska

To znaczy, że na grę już ze sklepów które oferują wersję USA będę mógł zdobyć najwcześniej, potem na sklepach internetowych pojawią się wersje Europejskie a w takim Media Markt dostanę dopiero grę po wydaniu jej w PL czyli może ona mieć polską okładkę tylko ale będzie w PL?

Chodzi mi o to bo LBP już wychodzi jutro a Media Markt powiedzieli mi, że będą mieć dopiero 14-stego. (W sprawie Far Cry 2 powiedzieli, że będą mieć 7-mego, czyli tak jak wychodzi wersja PL).

I teraz się Was zapytuję czy w Media Markt dostanę grę 14-stego LBP wersję PL (okładka i książeczka) czy dostanę normalną wersję Europejską.

I tak na marginesie czy kupując gry w Media Markt mam się czego obawiać? Prócz ceny? (znaczy sie jakieś wałki albo gry uzywane czy cos;])?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do MM Saturna itp. to szczerze polecam te sklepy. Nigdy nie miałem wałka z grą, zawsze elegancko zapakowane.

Dużo promocji (np. w Empiku Uncharted 99 zł, w Saturnie i MM 89 zł)

Tak, grę możesz dostać pierwszą w USA, bo zazwyczaj tam jako pierwsze wychodzą (lecz są wyjątki)

Jednak polecał był poczekać na wersje polskie, bo jak będzie jakiś wałek, to już nic z tym nie zrobisz

No i niekiedy pokazują się (szczególnie ostatnio, a'la Dead Space) w polskiej wersji !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM? O nie... do tej pory MGS4 stoi tam po 209 zł! Paranoja! W takim razie lepiej kupić używany egzemplarz gry za jakieś 120zł. Na Twoim miejscu kupiłbym na aukcji internetowej nówkę, która stoi zawsze o jakieś 40zł mniej (oczywiście nie we wszystkich wypadkach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wersje PL gier, czy to sama okladka czy gra (napisy PL) to będę mógł spokojnie grać online z Europejczykami, USA, etc. czy będą problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką różnice robi wersja językowa w grze online? Wiem tylko, że w przypadku niektórych firm (squaresoft, square-enix się kłania) różnice są w wersjach pal, ntsc- posłużę się przykładem FFX na PS2- w wersji PAL miałeś więcej questów, itemków itp niż w wersji ntsc. Jak napisałem to było za czasów PS2, nie wiem jak jest teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto kupować używki... potem będą problemy z odsprzedażą, bo płytka już będzie zawsze miała jakieś ryski itp.

Wiem z własnego doświadczenia. Polecam również Sklep PSX Extreme. Mają naprawdę dobre ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w Media Markt kupuje od 2 lat gry na PC i na PS3, kupilem TV, monitor, mp3 itd. i nigdy sie nie zawiodlem Jak wychodza jakies nowe gry to wiadomo ze poczekam jakies 2-3 tygodnie i kupie na allegro za cene wiele ciekawsza niz w MM ale jak maja jakas gre od np pol roku to mozna kupic za bardzo fajna cene a jak jest jeszcze przecena to wtedy mozna sie pokusic o 2 naraz Kupilem u nich kilkadziesiat gier ( w tym kilkanascie na PS 3) i jeszcze nie mialem zadnego kaszana wiec polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie czasem przejde do MM popatrzec na sprzet, ale podczas rekonesansu gdy kupowalem oba TV, to cena w mm byla o jakies 1500zl (czyli okolo o 50%) wyzsza niz w sklepach ktore mozna namierzyc za pomoca skapca czy innego ceneo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM ma to do siebie, ze strzela dobrymi promocjami, poza nimi jest drozej niz w innych sklepach.

Lepiej kupic w internecie, o czym pisali juz koledzy, nawet z kurierem jestes do przodu kilka piwek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy sklepy internetowe wysyłają gry tylko w wersji Europejskiej czy po premierze polskiej juz w wersji polskiej wysyłają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy sklepy internetowe wysyłają gry tylko w wersji Europejskiej czy po premierze polskiej juz w wersji polskiej wysyłają?

Roznie, w wiekszosci sa w wersji polskiej, ale raz zapytalem w PSX czy maja angielska i mieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jak pojechałem za czasów Tekken 4 do Saturna po ta grę, to się mocno zdziwiłem! Gra leżała za 39,99zł a ja szykowałem się na jakieś 180zł minimum ... no i dokupiłem Ratchera i GT dodatkowo i wyniosło mnie nieco ponad 100zł wtedy

Pamiętam że zdziwienie było ogromne! Wiałem ze sklepu po zapłacaniu jak szalony, bo myślałem że to jakaś pomyłka i mi zabiorą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche z innej beczki.

Mialem awarie sixaxisa, wiec postanowilem dokupic drugiego DSa, a ze byla sobota, to wybor padl na markiety.

Zaczalem od MM (Zabrze), gdzie zabraklo, w tym samym centrum poszedlem do Empiku... 209zl!! Za DSa.. znow wygral internet, zaplacilem 149zl+kurier.

Paranoja... 209zl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM jeśli chodzi o gry także mogę polecić. Wczoraj kupiłem Heavenly Sword za 80 zł i było kilka innych tytułów w tej samej cenie mimo, że wszędzie indziej kosztują od 90-100. Ale nie jest w MM tak pięknie do końca, gdyż takie ceny niższe mają chyba tylko na wersje Platynową, nowsze gry lub nie objęte Platyną są niestety droższe niż np. w sklepie PSX Extreme.

Co do MM jeszcze to kupiłem PS3 za 1200 zł, co prawda z dyskiem 40 ale i tak już do mnie jedzie 250.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mm saturny i inne sieciowe sklepy sa doskonale, lecz tylko w fazie promocji i wyprzedaży.

na dzien dzisiejszy w MM tytuły na blu ray sa za 120,-

i to pod zadnym wzgledem nie nowości.

mało tego - tytuly od rychło 5 miesiecy sie nie zmieniły o_O

pomimo ze na allegro mozna znalezc sporo nowosci, a tytuły które mm sprzedaje pow. 100 na allegro mozna kupic za 40-50 złoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi czy:

Bo chcę kupić LBP i SOCOM z Headsetem od razu po premierze w PL więc chciałem kupić w Media Markt. I pytam się czy mam się obawiać, że Headset może byc zepsuty albo coś bo oni tam rzucaja płytami czy cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SDRaid#

A u mnie w MM od premiery FIFa 09 za 149 zł. I inne ciekawe promocje, szkoda, że nie na te gry co bym chciał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa kosztowala tyle dlatego, ze MM wspolnie z EA organizuje MP w ta gre. Wiekszosc gier EA jest tam tansza, niz gdzies indziej, z tego co widzialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niech ktoś napisze czy jak kupie Headseta to nie będzie zepsuty bo w Media Markt podobno zucają płytami po magazynach hgahah

A tak serio to nie wiadomo czy tak własnie nie robia wie ktos? Czy lepiej nieryzykowac kupna tam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ze w MM pracownicy juz sa tak wynudzeni ze juz nawet im sie nie chce kopac pudelek z grami. Moze w innych sklepach tez sie zaczynaja nudzic? Poza tym na moje kulawe oko lepiej by mi sie kopalo pudelko od kartridza z atramentem do drukarki nic takie pudelko z gra do ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wybaczcie ale to juz ostatnie dni forum dlatego jeszcze raz zapytam:

Czy jak kupie Headseta z SOSOM-mem w Media Markt to mogę sie czuc zawiedziony czy oni tam normalnie traktuja towar (gry) jak inne rzeczy? Czy mam się obawiać czy czasami Headaset nie był rzucany po magazynie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wybaczcie ale to juz ostatnie dni forum dlatego jeszcze raz zapytam:

Czy jak kupie Headseta z SOSOM-mem w Media Markt to mogę sie czuc zawiedziony czy oni tam normalnie traktuja towar (gry) jak inne rzeczy? Czy mam się obawiać czy czasami Headaset nie był rzucany po magazynie?

Wybaczamy

Takie samo pytanie mogę zadać ja Tobie, co robi kurier lub osoba na poczcie z paczką, która idzie do mnie z innego miasta? Don't know

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Major czasem w tv jest program z wrozka, mozna zadzwonic, zadac pytanie, a ona ci na wszystko odpowie. Nie chce nikomu ublizyc, ale ona chyba bije na glowe swoimi kompetencjami wszystkich forumowiczow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam ze w MM pracownicy juz sa tak wynudzeni ze juz nawet im sie nie chce kopac pudelek z grami. Moze w innych sklepach tez sie zaczynaja nudzic? Poza tym na moje kulawe oko lepiej by mi sie kopalo pudelko od kartridza z atramentem do drukarki nic takie pudelko z gra do ps3.

Hehe, pewnie tak, poza tym paczki sa zabezpieczone na czas transportu.

W ogole zastanawiam sie skad ludziom przychodza do glowy takie pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzieki za odpowiedzi, a pytania przyszly po 6 piwach.

Więc kupie w MM albo Saturnie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×