Skocz do zawartości
ONE

MotorStorm: Pacific Rift

Rekomendowane odpowiedzi

id: zbyszek81_PL_ols

(pomiędzy znak: _ )

MOTORSTORM 1 i 2

prosze o zaproszenia

moze jakas ustawka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurczędlaczego nikt nie poda terminu po prostu :) Co wy na poniedziałek godzina 20 ?? Tzn 6 maj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżei chcielibyście zemną pograć w MSPR to piszcie moj PSN.IP Smiter_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich konsolowych maniakow czy byl by ktos zainteresowany ustaweczka w motor storm pacific rift  na ranked streak srebrne trofeum najlepiej jakby znalazlo sie 12 graczy obiecuje ze wszyscy zdobenda te trofeum moj id to Zippo_PL  jestem zbieraczem trofeow co bede owijal w bawelne czekam na chetnych do tego wlasnie trofeum mysle ze spolecznosc ps3 jest tak samo zgrana jak na nie bede wymienial bo nie tego ta stronka dotyczy wiec jeszcze raz zapraszam wszystkich chetnych do tego trofeum 

Jestem dostepny         24/7      30/12         wiec mnie nie problem spotkac online 

Edytowane przez Zippo PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gram codziennie wieczorami więc ustaweczka wchodzi w grę:)

maniug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem grę ostatnio i gram teraz singla, później pogram przez neta. I czy jeżeli już zaczął bym grac to by się ktoś dołączył ? :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zrobice tego w ten sposob.

szczeze to nie znasz chyba mykow czlowieku nie takie zeczy sie robilo na xboxie nie ucz ja na x w 2 lata 98000 gs zrobilem pleya mam 3 4 miesiace a juz mam 14 platyn to za dwa lata bede mial 100 wiec nie ucz jak robic zeby zrobic da rade tylko 12 chlopa trzeba zebrac i idzie  to zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje, da sie to zrobic - wystarczy 6 graczy. piszac wczesniej nie znalem "metody".

ale na prawde nie interesuje mnie to jakim jestes no-lifem. powodzenia w zdobywaniu 100 platyny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po prostu chcialem napisac ze wszystko sie da zrobic i nie takie myki sie robilo a no-lifem nie jestem poniewaz prowadze normalny tryb zycia  i  nie siedze ciagle i gram tak jak to w niektorych przypadkach po prostu jak siadam do gry to 48 i gra z calakowana na pleya ide na bierzaca bo x to juz inna historia byla do zadnych klanow nie nakeze bo dla mnie to debilizm gram bo lubie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam. Szuki ludzi na ustawkę w celu zdobycia trophy 3 wygranych wyścigów rankingowych pod rząd. Myślę, że 6 graczy wystarczy do wyścigu. Wbijemy na koreę albo europę, bo chyba są puste z tego co mi wiadomo. Godzina do ustalenia. Liczę na waszą pomoc :D

1. snoopdogg_tg

2. Siwy_Jankes

3.

4.

5.

6.

Edytowane przez snoopdogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gawlok94 zgłasza sie do wyścigu :D!

Edytowane przez Gawlok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny. Dodawajcie mnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MS Pacific Rift - Wielka Ustawka     Witam. Wiem, że gra ma trochę na karku, ale chciałbym spróbowac zebrac ekipę na jeszcze jedną sesję boostowania. Generalnie chodzi mi o nabijanie poziomu, ale jeśli ktoś potrzebuje innych osiągnięc to oczywiście i je zrobimy (pod warunkiem, że KAŻDY ZOSTANIE DO KOŃCA, PÓKI WSZYSCY NIE ZDOBĘDĄ TYCH PUCHARKÓW, KTÓRE CHCĄ). Targetem jest zebrac jeszcze 7 ludzi, wiem, że nie będzie łątwo.  Myślę, że każdy zainteresowany zdąży załatwic grę do przerwy świątecznej. Owszem, możnaby zacząc boostowac szybciej, ale o tym się pomyśli, jeśli znajdzie się choc kilku chętnych. Organizacją zajmę się ja.  PSN QBalu

Edytowane przez QBalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbieram osoby do Rangi, ale dopiero jak sie lista zapelni to sie oglosi kiedy gramy zeby to zrobic za jednym za machem.

1.Liroy_PL

2.Dzej003

3.

4.

5.

6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×