Skocz do zawartości
Pips

Tatuaż w pracy?

Rekomendowane odpowiedzi

A może Pips jest EMO?

Do tego różowe pasemka i jesteś jak z Blog 27

emosy nie pchaja sie do policji jeszcze tego by brakowalo

- psy!

- omg on nazwal mnie psem! slyszales to, on nazwal mnie psem buhuhhu ide sie pociac ;( ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może Pips jest EMO?

Do tego różowe pasemka i jesteś jak z Blog 27

Nie jest ;p

róż to dla pana zertatula codzienność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jest ;p

róż to dla pana zertatula codzienność.

ja tez lubie rozowy :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to nie będzie "niewiadomo co" i zrobisz to w tym samym studiu to nie powinno Cię dodatkowo kosztowac.

mi raczej o druga strone chodzi . zaprojektowalem kilka (dosc sporych) dziarek paru znajomym juz, no i dalej mnie ludzie pytaja czy bym im tez nie zrobil. a ze sie mnie nie chce to mowie ze na pewno nie za free. wiec pytaja ile. no to nie mam pojecia ile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi raczej o druga strone chodzi . zaprojektowalem kilka (dosc sporych) dziarek paru znajomym juz, no i dalej mnie ludzie pytaja czy bym im tez nie zrobil. a ze sie mnie nie chce to mowie ze na pewno nie za free. wiec pytaja ile. no to nie mam pojecia ile

Moj kumpel dziara, zalezy co to ma byc, ale ceny wachaja sie od 40zl do 100zl, w zaleznosci od wielkosci, chyba, ze to cos wybitnie trudnego, wtedy to kwestia dogadania.

Jak robisz tylko projekty, to podobni kolesie biora 20-60zl.

W jego studiu ma jedna osobe, odpowiedzialna tylko za projekty, przychodzi koles, siada z projektantem, ustala co i jak, a potem idzie dziarac do innego.

Moze sie gdzies zalapiesz, jak Ci dobrze idzie, zawsze to 200-300 zl wiecej miesiecznie, w sezonie nawet 1000zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze sie gdzies zalapiesz, jak Ci dobrze idzie, zawsze to 200-300 zl wiecej miesiecznie, w sezonie nawet 1000zl.

Nie no nie chce sie nigdzie zalapac . Po prostu chcialem sypnac jakas zaporowa, ale realnie brzmiaca cene. Od dzis bede mowil ze chce gre na PS3

No i pytanie: kiedy jest "sezon" na dziary w takim razie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze sie gdzies zalapiesz, jak Ci dobrze idzie, zawsze to 200-300 zl wiecej miesiecznie, w sezonie nawet 1000zl.

Ale cwir liczy sobie w funtach

Ja trochę rysuję. Kiedyśmalowałem "kostki" (plecaki wojskowe) kilku znajomym ale od kolegów siana się nie bierze. Moim zdaniem jeśli robi się coś dla kumpla to bezinteresownie (lub za alkohol).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed latem, wtedy wiekszosc sie decyduje, wiesz, taki letni lansik, czy cos... Co dla mnie jest glupota, tatoo to sprawa mocno indywidualna, warta glebokiego przemyslenia i o ile jezeli ktos jest bokserem, pilkarzem to fajnie, jak sobie robi dziary na pokaz, ale znam kupe ludzi, ktorzy robia dziary, zeby sie wyroznic, bo nic innego nie maja soba do zaoferowania.

Kumpel robi tak, ze umawia sie z klientem na projekt, pokazuje jak to mniej wiecej moze wygladac i umawia sie za 2-3 dni, tak zeby dac czas na przemyslenie jeszcze raz. Kilka razy sie zdarzalo, w panienki wracaly i oczekiwaly cudow, bo im sie jednak nie podoba ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale cwir liczy sobie w funtach

Ja trochę rysuję. Kiedyśmalowałem "kostki" (plecaki wojskowe) kilku znajomym ale od kolegów siana się nie bierze. Moim zdaniem jeśli robi się coś dla kumpla to bezinteresownie (lub za alkohol).

No otoz to. Zawsze robilem ziomom bezinteresownie takie rzeczy, albo za przyslowiowego bronxa. Ale slowo o mojej bezinteresownosci sie rozeszlo, a ja nie mam czasu juz na takie rzeczy.. Ledwo mam czas grac! Wiec zaczalem mowic ze za darmo juz nie robie, ale jak pytaja o cene to dam cene

ps: a kostek co sie omalowalem dawniej to sieka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No otoz to. Zawsze robilem ziomom bezinteresownie takie rzeczy, albo za przyslowiowego bronxa. Ale slowo o mojej bezinteresownosci sie rozeszlo, a ja nie mam czasu juz na takie rzeczy.. Ledwo mam czas grac! Wiec zaczalem mowic ze za darmo juz nie robie, ale jak pytaja o cene to dam cene

Tak się zastanowiłem, że za projekty, które zostaną zrealizowane na ciele powinieneś brac nową gierkę. Tylko musisz jakąś notarialną umowę sporządzac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanowiłem, że za projekty, które zostaną zrealizowane na ciele powinieneś brac nową gierkę. Tylko musisz jakąś notarialną umowę sporządzac!

zaloze stronke: www.dziarkazagierke.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zaloze stronke: www.dziarkazagierke.com

hehe a to dobre jest albo www.graniezadziaranie.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz ile by powstało miejsc paracy:

1) Twoje - biuro projektowe.

2) Moje - kancelaria notarialna.

3) Ktoś od bsługi strony www.

4) Ktoś kto sprawdzałby, czy projeskt nie został bezprawnie wykorzystany,

5 - 8) Ochrona dla pana wyżej.

9) Księgowy (w każdej firmie musi byc)

10) Główny księgowy - żeby kontrolowac księgowego).

11 - 14) Członkowie zarządu.

15) Sprzątaczka.

Firma się rozrasta...

16) Portier.

itd.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
emosy nie pchaja sie do policji jeszcze tego by brakowalo

- psy!

- omg on nazwal mnie psem! slyszales to, on nazwal mnie psem buhuhhu ide sie pociac ;( ;(

OMG!!!

Hahahahahahahahaha!!! LOL!!!!!

Najmocniejszy tekst jaki od dawna słyszałem

Winszuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OMG!!!

Hahahahahahahahaha!!! LOL!!!!!

Najmocniejszy tekst jaki od dawna słyszałem

Winszuję!

to bylo w ogole smieszne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to bylo w ogole smieszne?

Znam kilku emo i pewnie zachowali by się identycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No , nad dziara warto chwilę pomyśleć, a jeśli ktoś w momencie jej robienia lub nawet myślenia o niej zastanawia się nad możliwością usunięcia to znaczy , że tak naprawdę nie jest pewnien czy chce tatuaż. W pracy z dziarami w Polsce jest tak jak pisali koledzy. Jak Ci nie wystaje (heheh) to nikt się nie czepia, a jak wystaje to juz zależy od pracodawcy i charakteru pracy. Ja mam całe ramie wydziabane do łokcia i nikt mi problemów nie robi. Mnie kłuli około 10 h. Teraz szykuje się na poprawkę i rozwinięcie.

Proponuje też wszystkim chętnym do tatuażu nazbierać maksymalna ilośc gotówki bo to jest sprawa na całe życie i nie ma na czym oszczędzać, a im więcej zapłacisz tym będzie lepszy.Do tego należy wybrac jakieś znane studio, najlepiej takie, w którym pracują kolesie mający jakieś osiągnięcia (mistrzostwa itp), a do tego sprawdzić czy odpowiada nam kreska tatuatora, bo nie wszyscy -tak jak z rysunkiem tatuuja w ten sam sposób (cieniowanie, konturym, odcień) to tak samo.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak tatuaż zrobiłem sobie na 18,na przedramienu,teraz mam prawie 20lat i nie żałuję,nieraz zapoominam że wogóle mam coś wytatuowane.

Co do pracy:Pracuje jako kelner w Radissonie(różni zagraniczni goście)nieraz gwiazdy(musiałem się pochwalić)mamy do wyboru 2 koszule z krótki i długim rękawie,jak noszę tą z krótki to kiero nie robi żadnych tam burd i w ogóle,nieraz ktoś z gości zapyta się co to znaczy i to wszystko.

Co do wojska:Dostałem kategorię A z aneksen:Tatuaż nieszpecący.Pytałem się czy mogę iść do szkoły podoficerskiej powiedzieli że tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem tak tatuaż zrobiłem sobie na 18,na przedramienu,teraz mam prawie 20lat i nie żałuję,nieraz zapoominam że wogóle mam coś wytatuowane.

Co do pracy:Pracuje jako kelner w Radissonie(różni zagraniczni goście)nieraz gwiazdy(musiałem się pochwalić)mamy do wyboru 2 koszule z krótki i długim rękawie,jak noszę tą z krótki to kiero nie robi żadnych tam burd i w ogóle,nieraz ktoś z gości zapyta się co to znaczy i to wszystko.

Co do wojska:Dostałem kategorię A z aneksen:Tatuaż nieszpecący.Pytałem się czy mogę iść do szkoły podoficerskiej powiedzieli że tak.

Też mam coś wspólnego z kelnerstwem. Pracuję okazjonalnie na bankietach. Ostatnio nawet w Teatrze Muzycznym w Gdyni przyszło mi obsługiwać panią prezydent Warszawy. Zdażają się znani ludzie (często jak kręcą coś dookoła - jak był odcinek Kryminalnych w Trójmieście widziałem większość ekipy ).

Ogólnie to tatuaż w hotelarstwie wygląda tak - powinien być zakryty. Ba! Nawet blizny np po wypadkach muszą być zakryte. Nie mogą być widoczne pod koszulą. Oczywiście to tylko zależy od tego kto sprawuje władzę hehe Jednak wg. ogólnych norm tatuaże i blizny muszą być pozakrywane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na te babki udajace Faith glupio to wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem :P To policja moze miec tatuaz byle by byl pod mundurem wiem na ten temat duzo chcialem byc ochroniarzem ale nie dostal bym licencji bo mam tatuaz na obu rekach klacie i wystaje mi z tylu na kark i wystaje niby za uniform a przy mnie w studiu tatuazu Psy robily sobie tatuaze i z nimi rozmawialem najlepiej to jak bys odczekal zrobil juz papiery  na psa i pozniej sie dopiero obdziargal tak bym ci radzil ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale psy nie robią sobie tatuaży nigdy nie widziałem takiego w salonie tatuaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widocznie mało tam spędzasz czasu przecież bym nie żenił pajacu tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×