Skocz do zawartości
Major_Kupricz

Defragmentacja PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie bo niewiem czy mi się tylko zdaje ale chyba plej zaczol coraz czesciej chodzic na wysokich obrotach. Odkurzalem itp. ale może by trzeba było go zdefragmentowac lub sformatować? Jak to jest w przypadku konsoli? Trzeba często formatować czy można nieruszać przez 2 lata i nic się nie stanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry major ale ostatnio zadajesz coraz glupsze pytania. Przeszedles na jakas specjalna diete usypiajaca szare komorki? Ja wiem, ze "nie ma glupich pytan", "kto pyta, nie bladzi", ale twoja wyobraznia chyba wymyka sie spod kontroli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Wisz, każdy żyje w swoim własnym świecie, dla siebie oczywistym lecz dla innych porąbanym

Teraz do tematu: poczytaj instrukcje, jeśli jest coś o defragmentacji/formatowaniu dysku to z zrób to, jeśli nic nie ma, nie ruszaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co w tym pytaniu dziwnego? Przecierz jak na kompie nie zrobisz defragmentacji raz na jakiś czas albo formata to strasznie muli. To tak samo z PS3 naszła mnie myśl że może mulić i co za tym idzie przegrzewać się. Wie ktoś coś na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra rada dla Ciebie chłopcze, załóż sobie jeden temacik i tam zadawaj swoje pytania bo męczysz nas tym już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopak zadal normalne pytanie.

Prawdopodbnie chodzilo mu o defragmentacje dysku z PS3 kiedy podlaczony jest do kompa..

A wy tu ku*wa wyskakujecie do niego jak nie wiem co..

Wielcy kur*a forumowicze.. cholota i nic wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam (tym oto słowem już temu przeczę) jaka hołota? Sorry, ale czy to jest normalne pytanie?

Mam takie pytanie bo niewiem czy mi się tylko zdaje ale chyba plej zaczol coraz czesciej chodzic na wysokich obrotach. Odkurzalem itp. ale może by trzeba było go zdefragmentowac lub sformatować? Jak to jest w przypadku konsoli? Trzeba często formatować czy można nieruszać przez 2 lata i nic się nie stanie?

To jest konsola i dla wiadomości pytającego, jeśli konsola zacznie chodzić głośniej to to nie jest wina dysku (no chyba, że masz już taki model), co najwyżej chłodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chlopak zadal normalne pytanie.

Prawdopodbnie chodzilo mu o defragmentacje dysku z PS3 kiedy podlaczony jest do kompa..

A wy tu ku*wa wyskakujecie do niego jak nie wiem co..

Wielcy kur*a forumowicze.. cholota i nic wiecej.

Niestety musze sie z toba zgodzic

Wielu na tym forum uwaza ze jesli oni wiedza wszystko to kazdy musi wiedziec

Osobiscie uwazam ze nie ma glupich pytan....

Przeciez forum jest miejscem od tego aby pytac ,a jesli temat jest glupi to od tego jest moderator ...PRAWDA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chlopak zadal normalne pytanie.

Prawdopodbnie chodzilo mu o defragmentacje dysku z PS3 kiedy podlaczony jest do kompa..

A wy tu ku*wa wyskakujecie do niego jak nie wiem co..

Wielcy kur*a forumowicze.. cholota i nic wiecej.

Dysku z założoną partycją PS3 nie da się defragmentować pod PC (jakiś natywny PS3 system plików, PC tego nie widzi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To napewno wina chłodzenia , może oddaj na gwarancję i niech go zbadają . bo dysk tu nie powinien mieć nic do gadania .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może przedmuchaj konsolkę ( oczywiście jeśli tom wersja 40 lub 80)- i bez podtekstów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Major, konsola glosniej chodzi?

Zastosoj moj sposob -

1. Odkurz konsole odkurzaczem

2. Jak 40/80go, zrob Fan test

3. Odkurz konsole odkurzaczem

Mi to pomaga xD

PS. Sorka za brak ogonkow, ale pisze z PSP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×