Skocz do zawartości
Kondziu

Swieta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jakie gry moglibyscie polecic na zblizajace sie swieta. Chodzi mi o 1 lub 2 gry. Chcialbym zeby sie w grze cos dzialo i zeby sie szybko nie znudzila jak far cry 2 Moze jakis FPS czy cos w tym stylu. Wyscigi samochodowe odpadaja. Cos co jest juz teraz albo co wyjdzie do swiat. I zeby w grze misje nie byly za monotonne bo pewnie szybko wyladuje na polcei bedzie sie kurzyc . Nie bardzo jestem ostatnio w temacie gier wiec licze na wasza pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Jakie gry moglibyscie polecic na zblizajace sie swieta. Chodzi mi o 1 lub 2 gry. Chcialbym zeby sie w grze cos dzialo i zeby sie szybko nie znudzila jak far cry 2 Moze jakis FPS czy cos w tym stylu. Wyscigi samochodowe odpadaja. Cos co jest juz teraz albo co wyjdzie do swiat. I zeby w grze misje nie byly za monotonne bo pewnie szybko wyladuje na polcei bedzie sie kurzyc . Nie bardzo jestem ostatnio w temacie gier wiec licze na wasza pomoc.

skoro nawet w polsce widzialem reklamy LittleBigPlanet to Ja bym w to wszedl i wejde a jako drugi tytul jak nie masz GTA IV to wiesz co robic generalnie jesli lubisz horrory do Dead Space jest godny polecenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym miesiącu rzuciłem się na LBP i we wtorek idę po Mirror's Edge. Co planuję kupić w święta? Nowego Bioshocka albo Prince of Persia

Gdybym nie miał Dead Space na PC to walka by była między DS a BS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na święta kupuję FIFĘ i nowego Spider-mana. To ci polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA 4 mam od premiery horrory jakos mi nie podchodza bo nie lubie jak w sekunde serce mi zaczyna walic ze strachu... Chyba sie wezme za LBP ale jeszcze jedna gra zostala. Resistance nie wiem, moze kupie. A powiedzcie mi co z ciekawych tytulow wychodzi do swiat ? ME, Resistance 2 , Killzone (chyba). Cos jeszcze ciekawego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Dead Space nie jest straszne Killzone 2 wychodzi dopiero w lutym. Jeżeli lubisz fps'y to zdecydowanie Resistance 2 bym ci polecił. Ewentualnie CoD 5, Tomb Raider i Mirror's Edge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GTA 4 mam od premiery horrory jakos mi nie podchodza bo nie lubie jak w sekunde serce mi zaczyna walic ze strachu... Chyba sie wezme za LBP ale jeszcze jedna gra zostala. Resistance nie wiem, moze kupie. A powiedzcie mi co z ciekawych tytulow wychodzi do swiat ? ME, Resistance 2 , Killzone (chyba). Cos jeszcze ciekawego ?

Ja wybrałem Mirror's Edge. Dlaczego? Dostajemy świeżą grę zamiast kolejnego FPS'a (R2). KZ2 bierz bez wahania - ale dopiero w lutym

Dla mnie ME po demie jest tym czymś czego mi brakowało. Już czuję ten klimat na kształt Equilibrium!

Co tu powiedzieć... ten kawałek wysysa wszystko z czachy

Lisa Miskovsky - Still Alive (Mirrors Edge OST)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skad mozna demko ME zassac ? Ja jestem na Europejskim PS S zarejestrowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A skad mozna demko ME zassac ? Ja jestem na Europejskim PS S zarejestrowany.

Jest chyba nawet na Polskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje nowe Guitar Hero, Ressistance 2 i prawdopodobnie Eternal Sonata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w planach kupić Guitar Hero World Tour MotorStorma Pacific Rift ( mam nadzieję że zakupię go w przeciągu tygodnia ) może Resistance 2 i coś tam jeszcze pewnie wpadnie po drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupię Motorstorm 2, LBP albo jedną z tych gier, jeśli drugą kupię sobie wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecał bym zagranie w demo Valkyria Chronicles, dla mnie osobiście jest tytułem obowiązkowym, ale raczej zostanie grą niszową. Poza tym to Fallout 3 niedługo będzie po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×