Skocz do zawartości
Neddih

Dobry Tytuł multiplayer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Był kiedyś podobny temat, ale teraz nie mogę go znaleźć...

Poszukuję jakiegoś tytułu na ps3, by dało się pograć z kumplami na jednej konsoli. W czasach PS2 był Def Jam, teraz jednak Icon jest zbyt syfny by ktokolwiek go tknął. Kiedyś graliśmy w B3, ale Burst Limit jest zbyt kijowy, by go tykać. Przecie w MGS4 grać z kumplami nie będę.

Dlatego też poszukuję jakiegoś radosnego, prostego w miarę tytułu (by się go nie uczyć godzinami) to tłuczenia w szerszym gronie. Wszelkie Singstary i Rockbandy odpadają ze względu na koszta eksplotacji - nie dam 2k za perkusję i gitary. No i może coś innego niż kolejna FIFA czy NHL.

Zbyt rygorystyczne wymagania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Był kiedyś podobny temat, ale teraz nie mogę go znaleźć...

Poszukuję jakiegoś tytułu na ps3, by dało się pograć z kumplami na jednej konsoli. W czasach PS2 był Def Jam, teraz jednak Icon jest zbyt syfny by ktokolwiek go tknął. Kiedyś graliśmy w B3, ale Burst Limit jest zbyt kijowy, by go tykać. Przecie w MGS4 grać z kumplami nie będę.

Dlatego też poszukuję jakiegoś radosnego, prostego w miarę tytułu (by się go nie uczyć godzinami) to tłuczenia w szerszym gronie. Wszelkie Singstary i Rockbandy odpadają ze względu na koszta eksplotacji - nie dam 2k za perkusję i gitary. No i może coś innego niż kolejna FIFA czy NHL.

Zbyt rygorystyczne wymagania?

To ja ci napisze może jestem funboyem tej gry ale multi ryje beret! ta gra to LBP!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam bierki A tak na powaznie to LBP a z bijatyk Tekken 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie LBP, Resistance 2 posiada co-op więc też można zagrać A jak lubisz grać w wieele osób (np. 4) to Skate i już! Ubaw z kumplami gwarantowany na dłuuuugo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resistance - dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Resistance - dobre i tanie.

Zgadzam się Ale tylko w kwestii multi, bo kampania potrafi do szału doprowadzić poziomem trudności No, chyba, że grając w co-op'a - to zmienia troszkę postać sprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja i tak polecę Guitar Hero + 2 gitary - jak pokombinujesz to za 300-400 zł kupisz cały zestaw! Zabawy po pachy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×