Skocz do zawartości
Overrin

ZMIANA REGIONU Z PL NA UK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jest to mój pierwszy post mimo że odwiedzam PS3 site praktycznie codziennie od dluższego czasu.

Zakupiłem tydzień temu konsole w wielkiej brytani wersje 160GB i przy logowaniu podałem region Polska ponieważ chciałem mieć polską flage przy statach niestety to spowodowało przekierowanie PSN na serwer polski i niestety nie jestem w stanie nic kupić ponieważ nie mam konta bankowego w polsce.

Czy jest jakaś możliwość aby zmienić region na W.Brytanie żeby można kupić coś ciekawego w UK PS

Z góry dziękuje za wszelką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.

przy logowaniu podałem region Polska ponieważ chciałem mieć polską flage przy statach

A nie mozesz zalozyc 2 konta, na GB? Wiekszosc rzeczy, ktore zakupisz i sciagniesz na dysk beda dzialaly na wszystkich kontach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da sie zmienic. jedyna mozliwosc to zalozenie nowego konta na UK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego zestawu został dołączony kupon z 4 darmowymi grami GT5 prologue , Stardast hd , Last Guy i jakas platformówka mam te gry na moim koncie i raczej nie bedą działały jeśli załoze drugie konto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie placz.. beda dzialaly na dowolnej ilosci, kont ktore sobie zalozysz.. najpierw cos wybrobuj, a jak nie bedzie dzialac to dopiero wowczas bedziesz mogls sie martwic.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinny dzialac ale konto z ktorego zostaly sciagniete nie moze zostac usuniete.Czyli sciagasz z GB konta grasz na PL ale konto GB musi byc na konsoli zapisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo ja tez dostalem taki kupon do ps3 ale to byla zwykla reklama ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i działa wszystko mam drugie konto na GB na którym pobrałem z PSN co chciałem i wszystko działa na drugim koncie PL wielkie dzięki chlopaki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×