Skocz do zawartości
Major_Kupricz

Problem z internetem i Headsetem

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę odpowiedzcie na to pytanie a nie mówcie, że głupie bo to dla mnie mega ważne:

Czy na Neostradzie 2MB (sciaga 265kb/s, wysyla 32kb/s) spokojnie sobie pogram w gry razem z oficjalnym cheadsetem.

Czy te 32kilo wysylania to nie za mało na granie i gadanie przez Headset jednocześnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę odpowiedzcie na to pytanie a nie mówcie, że głupie bo to dla mnie mega ważne:

Czy na Neostradzie 2MB (sciaga 265kb/s, wysyla 32kb/s) spokojnie sobie pogram w gry razem z oficjalnym cheadsetem.

Czy te 32kilo wysylania to nie za mało na granie i gadanie przez Headset jednocześnie?

Jeśli dobrze pamiętam,to Hades26 ostantnio o tym pisał ...tak wystarczy do gry z HS'em.Co innego takie mega łącze,jak moje: Downl 50kb/s Uplo 12kb/s(w porywach do 15) Mam takie lagi,jak gram z kimś kto używa HS'a, że momentami się aż nie che.Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu, na Neo 512 nie miałem problemów z komunikacją głosową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swego czasu, na Neo 512 nie miałem problemów z komunikacją głosową.

No tak,tyle że ja mam radiówkę i to jeszcze masę przeszkód na drodze antena/nadajnik :/ Za dużo gubi paczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co bo radiówke moge mieć 2MB i wysyłanie 1MB lub Neostrade 2MB noi wysyłanie tylko 32kilo to co byście brali?

Dodam że jestem w sredniej odleglosci od nadajnika ale nic nie stoi na przeszkodzie miedzy mna a nadajnikiem ale slyszalem ze jak ktos bedzie sciagal naprzyklad z emule to moga wystapic lagi u kazdego podlaczonego do tej sieci radiowej a z neostrada niema takich problemow wiec co robic ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak,tyle że ja mam radiówkę i to jeszcze masę przeszkód na drodze antena/nadajnik :/ Za dużo gubi paczek.

A to, to już inna sprawa - mała prędkość + radiówka = "ocenzurowano w interesie użytkowników"

A nie masz możliwości zmiany prędkości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

32kb uploadu to nie demon, ale powinno wystarczyc. I jak juz Ci bylo pisane majorze, odradzamy radiowke do grania!!! Przestan dublowac tematy "bardzo wazne dla ciebie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to, to już inna sprawa - mała prędkość + radiówka = "ocenzurowano w interesie użytkowników"

A nie masz możliwości zmiany prędkości?

Niestety ale na chwilę obecną nie Mój dostawca nie zamierza narazie umieszczać lepszych nadajników,bo nie ma na tyle klientów<Grrrr> Może się to zmieni po nowym roku i będzie 1Mb/s

Co do Neo,czy radio to qgar'a ma niestety rację, daj soobie spokój z antenami i bierz Neo.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety ale na chwilę obecną nie Mój dostawca nie zamierza narazie umieszczać lepszych nadajników,bo nie ma na tyle klientów<Grrrr> Może się to zmieni po nowym roku i będzie 1Mb/s

No to kicha :/

Oby jak najszybciej dostawca zmienił zdanie

Żeby nie było OT, to napiszę to samo, co inni - net przez radio, do gier się nie nadaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×