Skocz do zawartości
Gość misiak565

kabel cross nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość misiak565

Siema, mam pytanko...........:

jaki kabel trzeba mieć, aby podłączyć PS3 do neta(bezpośrednio do kompa------------>routery,switche NIE) Niektórzy mówią, że ten z zestawu jest dobry, a niektórzy, że trzeba kupić scrossowany, więc kupiłem iiiiiiiiiiiii...........

PS3 mi go nie czyta <nie>------> na kompie jest wszystko dobrze, pokazane, że kabel połączony itp.., ale w konsoli pojawia się napis, żeby podłączyć kabel ethernet?? Z tyłu konsoli, przy złączu LAN świeci sie zielone swiatełko... nie wiem co robic.. :/

w dodatku jak podłączyłem kabel z zestawu (wczesniej to robilem przed crossem) to mi go czytał, ale i tak coś nie dzialalo, ale on jest i tak za krótki, ja potrzebuje 10 metrów przynajmniej...

Jak to jest z bezprzewodowa siecią, może ona wtedy pojdzie net na konsoli...

PLZ HELP FAST :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyczyn może być dużo. Może ktoś źle zrobił przewód, Sprawdź końcówki, zamień miejscami. Cross działa na 100% bo ja tak mam konsolę podłączoną. Zależy też jakie masz ustawienia w konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość misiak565

a niby jakie mam miec ustawienia...........

jak je zmienie jak nie moge podłączyć do neta konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz ustawić w konsoli ręcznie IP na przykład 192.168.0.10, domyślną bramę taką jak IP karty sieciowej w kompie. W kompie musisz udostępnić połączenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość misiak565
musisz ustawić w konsoli ręcznie IP na przykład 192.168.0.10, domyślną bramę taką jak IP karty sieciowej w kompie. W kompie musisz udostępnić połączenie.

Tak, ale mi kabla cross konsola nie czyta , wczesniej robilem to kablem z zestawu (wszystko dobrze było)i poustawialem dane IP, DNS itp. i teraz tego nie zmienie jak nie podłącze kablem z zestawu ale to i tak mi nic nie da..... <nie> kabel z zestwau jest za krótki ja potrzebuje 10 metrów....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×