Skocz do zawartości
siudak

Rejestracja

Rekomendowane odpowiedzi

Ty na pewno probujesz sie zarejestrowac? czy moze od razu zalogowac?

Jezeli mimo wszystko probujesz sie zarejestrowac to komunikat mowi, ze ta kombinacja Sign-in ID oraz hasla jest niepoprawna. Nie pytaj dlaczego, bo nie napisales nic wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

wchodze napewno w rejestracje i tam prosza o maila i mam podac mojego np z wp.pl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

taki komunikat jest raczej odpowiedni jakbys probowal sie juz zalogowac, ale wpisales niepoprawne login/haslo. Jezeli ten komunikat jest wyswietlany podczas zakladania konta, to na pewno nie ma obok innych warningow mowiacych ze login jest niepoprawny albo haslo za krotkie? Podawales date urodzenia i czy wyszlo z niej ze jestes pelnoletni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Mam identyczny problem co kolega. Jestem w 100% pewien, że próbuję się zarejestrować a nie zalogować. Mam kilka adresów e mail i podałem chyba wszystkie i wpisałem poprawne hasła. Na 100 % mają one wymagane 8 znaków w tym cyfry. W czym może być problem? Próbowałem zarejestrować się przez ps3 i pc'ta. Wciąż to samo. Playstation network chyba już działa jak mniemam, więc nie wiem już jak sobie z tym poradzić. Podałem swój prawdziwy wiek zarówno w rejestracji jak i przy zakładaniu konta e mail.

Edytowane przez maciejesky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

W tej chwili PSS nie dziala. Bedzie dzialal prawdopodobnie we wtorek. To Twoj powod dla ktorego nie mozesz sie zalogowac/zarejestrowac.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

ja pierd**e. nie ma jak rozwiązywać problemy z 2008 roku :whistling::thumbsup:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×