Skocz do zawartości
filemaniak

Kupno PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zamierzam kupić PlayStation 3. Zakup chcę dokonać w Media Markt'cie tylko, że nie wiem jakie są tam aktualnie ceny. Moje najbliższe miasto to Olsztyn. Ktoś wie jakie są tam Bundle Packi lub ogólnie cena PS3 80GB? Chętnie kupiłbym PS3 80GB + 2 pady + Resistance + LBP może być też samo LBP bez Resistance'a

PS: Towar może być tańszy im bliżej Bożego Narodzenia?

Dzięki za wszelką pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w MM co chwile sa jakies promocje. ja tez przez jakis czas dzwonilem do nich i pytalem jakie maja zestawy, ale w koncu sie wkurzylem (ciagle dawali little big planet, singstar czy jakos tak i tym podobne) i kupilem na agito.pl. za 1399 mam ps3 80gb+resistance i uncharted. wiem, ze w poznaniu jakies 2 tygodnie temu MM oderowal ps3 80gb+dodatkowy dual shock3+3 gry za 1599 zl, ale szybko sie rozeszlo. wiec na Twoim miejscu, jesli Ci nie spieszno z zakupem to bym poczekal na okazje (patrz tez na Saturn). Ja juz nie moglem wytrzymac, dlatego kupilem przez neta ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W SATURNIE jest Bundle Pack LBP + DS3 + Ratchet & Clank za 1499zł.

0711719765554-500x409.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nieopłaca sie kupywać 80 gb bo za te 200 zl ktore dokladasz w sumie za sam dysk to kupujesz soebi dysk 250 . Ja kupilme wer.40 w media markcie za 1190 zl i nienazekam szykuje sie wlasnie na kupno dysku. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem, ale jak coś jest nowe to muszę mieć te nowe bo te stare może być za stare (nie wiadomo, może Sony dodało coś do 80GB - nie bijcie mnie...) <---- WTF...

Ta wymiana dysku byłaby dla mnie "śmiercią na miejscu"

PS: A potem okaże się, że PS3 40GB to Xbox 360 Core <lol>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W SATURNIE jest Bundle Pack LBP + DS3 + Ratchet & Clank za 1499zł.

0711719765554-500x409.jpg

Może napiszesz, gdzie tą promocję widziałeś ?

A widział ktoś na pomorzu jakąś promocję PS3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o które pomoże chodzi ale w Koszalinie otwieramy już w czwartek mm więc może tam jakieś super promocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomorze (te normalne :F) Aaaa.. To już w czwartek ??! Ja ze Słupska, więc chyba was odwiedzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media markt: 80GB, Little Big Planet, ratchet Quest for Booty 1499zl. raty 0%-> taka kupilem 2 di temu:)

Carrefour: 80GB, motorstorm, ratchet tools of destruction 1399zl. raty 0% (chyba nie prawdziwe, czyli prawdopodobnie trzeba doplacic jakies ubezpieczenie, czy cos)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może napiszesz, gdzie tą promocję widziałeś ?

A widział ktoś na pomorzu jakąś promocję PS3 ?

Ja wiem czy to jakaś promocja zwykły bundle pack.

A widziałem go w Katowickim Saturnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem ps 3 za 1300zł 80 giga i 3 gry motor storm i do tego 2 platformówki wszystko w zestawie byłem lekko zdziwiony bo mi sie wydaje że tanio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem czy to jakaś promocja zwykły bundle pack.

A widziałem go w Katowickim Saturnie

"Zwykły bundle pack" kosztuje 1499 zł... Więc, to jest promocja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten kosztuje 1499 z małym dodatkiem w postaci ratcheta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłem ps 3 za 1300zł 80 giga i 3 gry motor storm i do tego 2 platformówki wszystko w zestawie byłem lekko zdziwiony bo mi sie wydaje że tanio

A gdzie taki zestaw kupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FAK! W Olsztynie w MM PS3 80GB + Little Big Planet kosztuje 1499 zł <szok> <foch>

PS: Sorry za double post...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W empiku widziałem fajny zestaw Ps3 160gb + 5 gier z PSS, GT5 prolog, ratchet&clank quest for booty, stardust, last guy i jakaś piąta której nie pamiętam i kosztował 1549zł więc całkiem nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie slyszalem o oficjalnie wypuszczonej konsoli z dyskiem 160gb. Poza tym taka cena za ten zestaw i to w empiku to az trudne do uwierzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
FAK! W Olsztynie w MM PS3 80GB + Little Big Planet kosztuje 1499 zł <szok> <foch>

PS: Sorry za double post...

To tak wygląda jak coś

[a href=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b72d97ff51557980" target="_blank] Czy po 10 grudniu konsola będzie tańsza? Kupiłbym ten zestaw co na moim zdjęciu, ale ja chcę jeszcze 2-iego pada, a wtedy to już w ogóle będzie drogie ;/ Powtarzam xD Czy po 10 grudniu konsola będzie tańsza? W Olsztynie oczywiście ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz napisz jeszcze raz swojego posta skladnie i zrozumiale? :| / Powtarzam A teraz napisz jeszcze raz swojego posta skladnie i zrozumiale?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A teraz napisz jeszcze raz swojego posta skladnie i zrozumiale? :| / Powtarzam A teraz napisz jeszcze raz swojego posta skladnie i zrozumiale?

Więc:

Wypłata po 10 grudniu i właśnie wtedy chciałbym kupić PS3 80GB do tego najlepiej dokupić pada przynajmniej Sixaxis'a i LBP... No i chodzi mi o to czy to w ogóle stanieje do tego dnia. Bo za 1500 złotych nie będę kupował :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lubelskim mm zestaw 80GB z LBP jest za 1399. Szkoda tylko, że ten z Resistance 2 aż 1499 kosztuje:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o tym zestawie? 80GB film "300", pilocik do konsolki oraz DS3 za 1399zl. Oplaca sie taki zestaw?

http://www.empik.com/multimedia/playstatio...,k&start=11

tak dla porownania:

Pilot : http://www.empik.com/orginalny-pilot-blu-r...media,2662888,p

"gola" 80 : http://www.empik.com/playstation-3-80-gb-h...20140,p#details

tylko zadnej gry nie ma ;/

Cena zestawu z LBP to jakies 1499zloty. Sam LBP kosztuje kolo 180.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×