Skocz do zawartości
Adar

Coś się rusza?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że nie było

Jak ktoś przechodzi koło centralnego niech zwróci uwagę na podziemia w pobliżu McDonalda (wyjście na tramwaj jadący w stronę Pragi - mówię o Warszawie). A co tam jest ciekawego? A to:

Reklama

Zacne? Moim zdaniem tak Co prawda to nie PS3, no i dużo brakuje jej do reklam na wieżowcach (vide Resistance 2), ale fajnie wygląda:)

Ponoć coś takiego można oglądać w 12 największych miastach w Polsce. Widać, że coś się w końcu u nas rusza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mi sie wydaje, że to jest wklejane?... jakoś sam napis na białym tle na samym dole (XBox) i samo tło jest krzywe!...

No nic przelookałem to w Photoshopie i cóż, niby te 'paski' za mocno komuś wyszły na lewą stronę Zachodzą na ścianę nie łamiąc się na końcu schodka, co jest w tym momencie mało prawdopodobne... aby był to oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego mi sie wydaje, że to jest wklejane?... jakoś sam napis na białym tle na samym dole (XBox) i samo tło jest krzywe!...

No nic przelookałem to w Photoshopie i cóż, niby te 'paski' za mocno komuś wyszły na lewą stronę Zachodzą na ścianę nie łamiąc się na końcu schodka, co jest w tym momencie mało prawdopodobne... aby był to oryginał.

Bueh, i tu się mylisz, bo to jest oryginał. Napisałem wyżej, gdzie można to zobaczyć, bo sam to tam widziałem Teoria spiskowa?

Zresztą potwierdzenie masz tutaj , jeśli mi nie wierzysz

Może akuratnie to zdjęcie jest po prostu projektem, co nie oznacza, że reklama nie istnieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może akuratnie to zdjęcie jest po prostu projektem, co nie oznacza, że reklama nie istnieje

No dobra, jesli to jest projekt to tłumaczy wyżej wymienione przez mnie niedociągnięcia Jesli natomiast ktoś by się upierał że to już jest przyklejone i to zdjęcie żywcem zdjęte z tej reklamy to będę się kłócił!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bueh, i tu się mylisz, bo to jest oryginał. Napisałem wyżej, gdzie można to zobaczyć, bo sam to tam widziałem Teoria spiskowa?

Zresztą potwierdzenie masz tutaj , jeśli mi nie wierzysz

Może akuratnie to zdjęcie jest po prostu projektem, co nie oznacza, że reklama nie istnieje

obaj macie racje...

Takie cos jest w przejsciu, a zdjecie zalaczone to projekt w Photoshopie, tyle ze slaby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MS reklamuje się w realu, a Sony rzuca Sackboyami na naszej klasie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MS reklamuje się w realu, a Sony rzuca Sackboyami na naszej klasie ^^

Jak to Sony rzuca sackboyami na n-k ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się zalogujesz na nk będziesz miał całą stronę o LBP A te schody fajne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prawdziwe, polygamia za odnalezienie tych schodow i zrobienie fotki na ich tle rozdawala gearsy 2 (nie gow2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak się zalogujesz na nk będziesz miał całą stronę o LBP A te schody fajne

a ja nie mam tak, pewnie wyczuwa moją niechęć do tej gry albo kochany skrypt ant reklamowy to wyczuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sony rzuca Sackboyami na naszej klasie ^^

Nie tylko tam. W drodze do pracy mijam dwie reklamy z LBP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, o co chodzi z tymi Sackboyami na NK? Nawet na gram.pl o tym czytałem, tylko że jak już się zaloguję, to ni chu chu Sackboyów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w Gdańsku widziałem reklamę PSP, więc coś się dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie wygląda ta reklama GoW2 szkoda że w mojej miejscowości nie ma żadnych reklam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to prawdziwe, polygamia za odnalezienie tych schodow i zrobienie fotki na ich tle rozdawala gearsy 2 (nie gow2)

Ba nawet wygralem gearsy, cog taga, bluze i dwa plakaty ^^ tylko czekam na ta paczke juz od tygodnia :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na n-k Sackboy, Sackgirl jako reklama wrzucone są w "Aktywnych znajomych" Sony bardzo dobrze znalazło miejsce na reklamę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliscie reklamy xboxa306 na nce? W porownaniu z lbp to mistrzostwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem te reklame na TVN. Nie jest najlepsza, ale cos sie dzieje w swiecie konsol i to jest bardziej niz pewne. Oby tylko szlo do przodu a nie zatrzymywalo sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest najlepsza, ale ma to co reklama powinna, pokazuje gry i cene, a to zapewne bardziej przemowi do laikow, niz nic nie mowiaca reklama LBP.

Wczoraj trafilem tez na reklame PSP z Lego na tvn. Calkiem przyzwoita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo fajnie to wyglada na tych schodach, na NK wczesniej bylo tlo z Sackboyami, a teraz jest Sackboy i Sackgirl w aktywnych znajomych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to :P Patrze a tu Sackboy aktywny - miejsce zamieszkania PLAYSTATION 3 :D Masakra :) A reklame LBP tylko jedną widziałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×