Skocz do zawartości
Frosty-PL

Why so much hate for ps3?

Rekomendowane odpowiedzi

Przegladajac youtube natknalem sie na jedengo kolesia ktory dobrze prawi na temat ps3 :) glownie to odpowiada na wszelkie krytyki ze strony fanow wii i 360 :)

Zapraszam do ogladania :) (szczegolnie przypadkowych szpiegow ze stron o tematyce xboxa360 :) )

http://pl.youtube.com/watch?v=MHp_08HdYSw

http://pl.youtube.com/watch?v=nhy9hFgoXCI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://pl.youtube.com/watch?v=lEHgP7uh4yc

Odpowiadam  ;D

Przebij to  :D

Zreszta nie mozna porownywac crapowatych portow na ps3 robionych "na kolanie" ktore zostały wydane wraz z premierą konsoli.

Najlepsze porownania to exclusive vs exclusive, tylko nie porownanie typu Resistance vs Gears of War, bo to tak samo jakby porównać Kameo vs Killzone 2 albo Heavenly sword.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na grafike czy na rendery? :P

Widzialem screeny z bety ;p i wcale nie powala

nie pisze to jako fan-boy tylko jako gracz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ta:D to powiem ci ze na psx intro z fify 98 jest ladniejsze bo realniejsze :D no koments :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe oglądałem te rzeczy wcześniej. "Sony bardzo dobrze o mnie dba mam Ninja gaiden Sigma który jest super i to granda jest że musiałem wydać tyle pieniędzy na te tytuły z Xkloca. Wogóle wchodze na online każdy gra w co innego , a takto wchodze i kazdy gra w Sigme"  koleś śmiechowaty jest :) Niewiem czy to w tych filmikach było ale nie mam możliwośći sprawdzenia teraz bo jestem w robocie ;) ale też było tak samo zatytułowane. hahaha serio ubawiłem sie nieźle ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe oglądałem te rzeczy wcześniej. "Sony bardzo dobrze o mnie dba mam Ninja gaiden Sigma który jest super i to granda jest że musiałem wydać tyle pieniędzy na te tytuły z Xkloca. Wogóle wchodze na online każdy gra w co innego , a takto wchodze i kazdy gra w Sigme"  koleś śmiechowaty jest :) Niewiem czy to w tych filmikach było ale nie mam możliwośći sprawdzenia teraz bo jestem w robocie ;) ale też było tak samo zatytułowane. hahaha serio ubawiłem sie nieźle ;) 
Fajne jeszcze bylo jak gosiu mowil ze ''na x360 mam 22 kumpli a na PS3 tylko jednego no ale co liczy sie jakosc a nie ilosc'' ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Powracając do tematu głównego, sądzę że to zwykła zazdrość o lepszy sprzęt  :/, i tak sobie usprawiedliwiają brak napędu nowej generacji (dołączanej do zestawu) tym że za wcześnie, nie będę oglądał filmów, na gry nie jest aż tyle miejsca potrzebne, i.t.p Przecież taki czas kiedyś będzie i co wtedy ?

Wiadomo jak się kończy takie oszczędzanie : Chytry 2 razy traci  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde to nie te linki pomyliło mi się...

te linki mnie zabijają ;) kolo śmiesznie gada :)

szczególnie drugi jest ultra śmieszny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie koleś mądrze prawi :) aż bardziej mnie napalił na ps3 :D ::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×