Skocz do zawartości
Larry_Nash

Rejestracja w iTunes Store

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam się z prośbą o odpowiedź do was, bo założyłem podobny topic na pewnym polskim forum o Apple (zaczyna się na 'my'...), ale z tego, co wiedzę, to jeśli nie masz min. 1000 postów, to twoje pytania są automatycznie olewane. Nie to, co tutaj. Tak więc wczoraj zamówiłem sobie iPoda Touch 2G 8 GB i mam pytanie dotyczące zakładania konta w iTunes Store:

Na jaki kraj powinienem zarejestrować swoje konto? Niby jest Polska, ale są tam tylko aplikacje, bez muzyki i filmów. Czy poszczególne sklepy różnią się zawartością jak PS Store? Słyszałem też, że są problemy z rejestracją na USA i trzeba z tym kombinować. A np. UK? Da się normalnie założyć konto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konto w UK tzn. na mamę xD

Ja na twoim bym miejscu sugerował się jaką muzykę słuchasz.

Jeżeli lubisz brytyjskiego rocka to najlepiej UK.

Jeżeli lubisz jak wielkie panie jodłują to najlepiej Niemiecki store.

A jeżeli uwielbiasz 50-centa to amerykański, ale nie wiem co to jest za problem w tym amerykańskim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnych predyspozycji do jodłujących Niemek nie mam, więc niemiecki store raczej odpada... Właśnie ciekawi mnie to, dlaczego są jakieś problemy z tym amerykańskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaloz obojetnie na jaki. Muzę i tak się inaczej sciaga ja mam na uk i tak nic nie kupuje mam iPod touch 32gb i iPhone 8gb i nic więcej mi nie trzeba muzę i tak swoją z dysku wrzucam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale mi właśnie chodzi o to, że będę go używał tak, jak Steve Jobs przykazał. Żadnego Jailbrake'a i piratów, więc potrzebuję iTunes Store. Chyba założę na UK, ale jestem ciekaw tego US...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, może jeszcze powinienem dostać bana za propagowanie legalnej muzyki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinieneś zostać adminem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konto na iTunes Store w UK i kupuje cos od czasu do czasu (teledyski zazwyczaj i South Park albo Friends). Nie pamietam juz rejestracji, ale trzeba bylo adres podawac chociazby do karty ktora miales zamiar placic. Na brytyjskim sklepie jest moim zdaniem to samo wszystko co na US. Moze faktycznie polski czy niemiecki ma tez lokalna muze ale generalnie US i UK sluchaja tego samego. Ceny sa chyba minimalnie mniejsze w US.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up:

Dzięki za odpowiedź. Chyba przekonałeś mnie do UK Store.

@Majkel:

Weź sobie jeszcze powiększ czcionkę w sygnaturze, bo jest jeszcze za mała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×