Skocz do zawartości
Emir

The Witcher

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chyba, tylko bankowo, juz byly oficjalne komentarze w tej sprawie.

Mozemy sie pozegnac z wieskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chyba, tylko bankowo, juz byly oficjalne komentarze w tej sprawie.

Mozemy sie pozegnac z wieskiem.

Gra, jak na polski produkt, jest niezłe (tzn. wersja PC). Jak widać chcieli zarobić i na konsolowcach, ale jak zwykle w Polsce trzeba to co rokuje pozytywnie zrypać. Tak więc, mówimy WIEDŹMINOWI na konsole "papa". Przykre, ale nie będę płakał jako, że grę na PieCu skończyłem, choć to spora strata dla naszego rynku. Na zagranicznych blogach też ludziska żałują, ale cóż można na to poradzić... Życie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zycze im, zeby wiedzim 2 byl niewypalem roku, przez co splatuja, bo oni to bezczelnie chca ponoc wydac na konsole, jak gdyby nigdy nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skończy się tak, że wypuszczą jedynkę dużo później jako dwójkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zycze im, zeby wiedzim 2 byl niewypalem roku, przez co splatuja, bo oni to bezczelnie chca ponoc wydac na konsole, jak gdyby nigdy nic.

Spokojnie. Nie musisz tego kupować. ;) BTW "Wiedżmin" od połowy jest tak chamsko niedopracowany, że aż po oczach bije. Choć fabularnie nie jest źle. Szkoda mi tych, którzy naalali się na tę grę, ale cóż... Życie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam mówię, że się wysypali na tworzeniu systemu walki. No przecież jak inaczej można walczyć w grach niż rytmicznie klikając myszką :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam błagam żeby znaleźli właśnie dobry sposób i środki na Wiedźmina 2, żeby był jak najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja wam mówię, że się wysypali na tworzeniu systemu walki. No przecież jak inaczej można walczyć w grach niż rytmicznie klikając myszką :biggrin:

Prawdopodobnie nie mieli dobrego rozwiązania pod ręką i tyle. Padło na paszczę i tak zostałao...

Ja tam błagam żeby znaleźli właśnie dobry sposób i środki na Wiedźmina 2, żeby był jak najlepszy.

Nie ma co błagać. Swoją drogą, ciekawe czy czasem nie upadną. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam pretensję do Francuzów głównie. A tak to dla mnie liczy się żeby gra była świetna, a nie żeby denerwująca firma miała problemy. Problemy firmy niczego dobrego nie zrobią, a nowy Wiedźmin jak najbardziej zwłaszcza dla fanów Sapkowskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja wam mówię, że się wysypali na tworzeniu systemu walki. No przecież jak inaczej można walczyć w grach niż rytmicznie klikając myszką :biggrin:

Z tego co słyszałem to wysypali się na niedopracowanym kodzie gry, który praktycznie trzeba było pisać od nowa i dlatego Francuzi się nie mogli wyrobić na czas a Polacy tracili kase. Obie strony zawiniły i porzuciły nierentowny projekt, normalna rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co słyszałem to wysypali się na niedopracowanym kodzie gry, który praktycznie trzeba było pisać od nowa i dlatego Francuzi się nie mogli wyrobić na czas a Polacy tracili kase. Obie strony zawiniły i porzuciły nierentowny projekt, normalna rzecz.

Francuzi twierdzą, że nie dostali od 3 miesięcy wypłaty i dlatego olali sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzysz polaka czy francuza?

Bo ja francuza. Jak slyszalem oficjalne gadanie tego wazniaka z CDPR to pobrzmiewalo typowym zaklamanym polskim politykiem ktory szukal taniej wymowki. CDP kroilo wydatki az milo, pozwalniali pracownikow, w tym bardzo utalentowanego Scorpika, chcieli po prostu ratowac swoje dupsko (poszczegolnych jednostek), dokladnie jak w polityce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wierzysz polaka czy francuza?

Bo ja francuza. Jak slyszalem oficjalne gadanie tego wazniaka z CDPR to pobrzmiewalo typowym zaklamanym polskim politykiem ktory szukal taniej wymowki. CDP kroilo wydatki az milo, pozwalniali pracownikow, w tym bardzo utalentowanego Scorpika, chcieli po prostu ratowac swoje dupsko (poszczegolnych jednostek), dokladnie jak w polityce.

Chyba zadnych francuzow nie znasz, ci to dopiero potrafia wciskac ludziom bullshit. Wiem, bo znam kilku osobiscie.

@KopaczK

Francuzi twierdza, ze nie pracuja bo nie dostaja kasy, a polacy, ze nie daja kasy bo francuzi nie pracuja. Zamkniete kolo. I jak tutaj wylonic winnego? Ale w sumie przemyslalem cala sprawe, Wiedzmina mi bedzie bardzo zal, ale projekt moze przejmie inna, lepsza niz jakiestam WSG firma. I wyjdzie w sumie lepiej dla nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba zadnych francuzow nie znasz, ci to dopiero potrafia wciskac ludziom bullshit. Wiem, bo znam kilku osobiscie.

znam bardzo wielu francuzow :) kilku osobiscie spotkalem.

ale projekt moze przejmie inna, lepsza niz jakiestam WSG firma. I wyjdzie w sumie lepiej dla nas.

blagam cie, nie rozsmieszaj mnie, skoro CDPR tnie koszty na maxa, to niby maja placic wiecej teraz za lepsza firme? pomysl logicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@KopaczK

Francuzi twierdza, ze nie pracuja bo nie dostaja kasy, a polacy, ze nie daja kasy bo francuzi nie pracuja. Zamkniete kolo. I jak tutaj wylonic winnego? Ale w sumie przemyslalem cala sprawe, Wiedzmina mi bedzie bardzo zal, ale projekt moze przejmie inna, lepsza niz jakiestam WSG firma. I wyjdzie w sumie lepiej dla nas.

Nie interesuje mnie to. Wina leży gdzies pośrodku. Gry nie będzie i wsjo. Mnie jest to obojętne, choć uważam, ze skompromitowało się CDP. To ich gra, to oni dostają po garach za porażkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam alego newsa dotyczącego wiedźmina! Niedawno sklep game (uk) podał nowe preodery na drogą polowe.Patrze i Witcher 39f i 177 dni do premiery!A on jak dotąd nigdy sie nie mylili! Wie ktoś może coś więcej na ten temat!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam alego newsa dotyczącego wiedźmina! Niedawno sklep game (uk) podał nowe preodery na drogą polowe.Patrze i Witcher 39f i 177 dni do premiery!A on jak dotąd nigdy sie nie mylili! Wie ktoś może coś więcej na ten temat!?

obczajcie: http://www.game.co.uk/Games/PlayStation-3/The-Witcher-Rise-of-the-White-Wolf/~r339674/

nie wiem czy jest sens, ale moze warto trzymac kciuki? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×