Skocz do zawartości
Gość Kojak_ct

Wyjście audio po HDMI i Optyku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kojak_ct

Ja może nie do końca z problemem a z zapytaniem. Udało się komuś odpalić dźwięk jednocześnie po optyku i HDMI? Doświadczyłem chyba czegoś dziwnego. Przedwczoraj chciałem pograć bo miałem trochę czasu i po odpaleniu amplitunera i gry z głośników zaczął dobiegać dźwięk z echem. Zacząłem się zastanawiać co jest? Przegrzebałem w amplitunerze, czy czasem nie włączyłem jakiś efektów ale nie. Więc przyciszam amli do zera a tam dźwięk dalej gra. Myślę WTF? Wyłączyłem ampli a tu gra z telewizora!  :o Włączyłem ponownie ampli i gra z niewielkim opóźnieniem. Wszedłem więc do opcji i ponownie wybrałem Audio i wyjście optyczne co w efekcie nic nie zmieniło. Więc wszedłem w Audio i wybrałem AV Multiout i dźwięk zamilkł. Po wybraniu Optyka zagrał już sam ampli a po wybraniu HDMI tylko telewizor i jest tak do dziś. :) I teraz moje pytanie. Czy to anomalia sprzętowa czy da się razem uruchomić po ostatnim update a ja o tym nie wiem? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w którą grę grałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kojak_ct

Odpalałem tylko GTHD i chyba demko Gundama do przetestowania. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eNDeR

Jak dla mnie anomalia działania sprzętu. W teorii przy przełączaniu wyjścia dźwieku w opcjach, powinien się on również przełączać na wyjściach urządzenia. Mogło się coś krzywo przęłączyć, bądź też przy uruchamianiu systemu coś się nie podniosło jak powinno. To jest tylko elektronika i czasem mogą się takie rzeczy wydarzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anomalia pokazująca, że tak na prawdę, dźwięk mógłby iść na dowolną ilość wyjść jednocześnie, tyle że jest to blokowane. Chamstwo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kojak_ct

No właśnie masz rację arab. Chamstwo. Tym bardziej, że sporo osób pytało o taką możliwość bo nie każdy chce za każdym razem włączać ampli. Mogłem tego nie ruszać. Miał bym obydwa wyjścia aktywne.  8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×